Další

Olympijské hry - Stolní tenis

Týmy (ženy) – čtvrtfinále

13.08.2016, 15:00 • Riocentro - Pavilion 3 • Pavel Černý

Měli jsme možnost sledovat jasné vítězství Číny a poměrně komplikovaný boj Singapuru s Jižní Koreou. Dramatická podívaná se šťastným koncem pro Singapur je tedy posledním, co nabídlo čtvrtfinále od 15 hodin a další pokračování bude v 00:30. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dne. (18:14:56)

Poslední set je minulostí a Singapur ho vyhrál 11:4, takže postupuje po tuhém boji do semifinále!
16:14 pro Singapur a zisk třetího setu, což znamená, že Singapuru chybí vyhrát jediný set k postupu dále.
I nadále je třetí set nesmírně vyrovnaný – 11:11.
Vyrovnáno na 6:6 a jedná se tedy o skutečně nervy drásající čtvrtfinálový souboj.
Korejská hráčka je ve formě a ve třetím setu zatím vede 5:3 nad singapurskou soupeřkou.
Druhou sadu ovládla Haeun Yang v poměru 11:9 a vyrovnává stav rozhodujícího zápasu na 1:1.
Korejka vede i nadále, i když teď už je to pouze 5:4.
Ve druhém setu začala lépe Korejka, která vede 3:1 a právě podává.
První set končí za pět minut a drtivě ho ovládla Tchien-wej Feng v poměru 11:3.
Singapurská hráčka si jde pro vítězství v prvním setu a vede 8:2.

V rozhodujícím utkání se proti sobě postaví Haeun Yang a Tchien-wej Feng.

Třetí set končí 11:8 pro Singapur a zápas 3:0, takže uvidíme rozhodující páté utkání čtvrtfinále!
Korejka trochu snížila, ale přesto je stále náskok pro hráčku ze Singapuru – 8:5.
Singapurská hráčka vede ve třetím setu již 7:2.
Zisk dvou bodů v řadě ukončuje druhý set ve prospěch singapurské hráčky, která v utkání vede 2:0 a je na nejlepší cestě k vyrovnání celkového stavu čtvrtfinále na 2:2.
Hráčka z Jižní Koreje dokázala vyrovnat stav druhého setu na průběžných 9:9!
Jenže Korejka se nevzdává a komplikuje soupeřce snadný zisk druhé sady. Skóre je 8:6 pro I-chan Čou.
Vstup do druhého setu perfektně vyšel hráčce ze Singapuru, která drtí soupeřku 5:1.