Jižní Korea - Španělsko

2:3

konec (0:0, 1:0, 0:2)

13.08.2016, 22:00 • Skupina A • Ondřej Jícha (@OndraJicha)

Španělky splnily roli favoritek a porazily Jižní Koreu 3:2, ale pořádně se nadřely a jsou rády, že utkání skončilo. Být delší, tak by asi prohrály. Equilazová vytasila parádní skok v poslední minutě a udržela ještě naději Španělek na postup do čtvrtfinále. Vše ale bude záležet na zápasu Nový Zéland – Čína. Číňankám stačí na postup bod. (23:32:44)

60:00

Utkání právě skončilo.

59:37

Ke střele se dostala Kim, ale Equilazová předvedla nejdůležitější zákrok dne.

59:28

Hodně velký zmatek před španělskou branku, ale Španělky dokázaly dostat míček z čáry do bezpečí. Korejkám nepomohly ani protesty. Mají ale další roh.

59:20

Budou však zahrávat trestný roh. Tohle je veliká šance pro korejský tým.

58:20

Čas je ale neúprosný a Korejkám zbývá posledních sto sekund.

57:15

Povedlo se jim to až nyní. Španělky ale dokázaly dostat míček do autu.

56:38

Korejky se ale nemohou stále dostat před branku Španělek.

55:16

Korejky zkouší hrát bez brankářky.

54:23

A ten se jim povedl dokonale. BOMI KIM po zemi namířila míček přesně k tyči. Equilazová na něj nedosáhla a Korejky prohrávají už pouze o jednu branku.

54:15

Velké štěstí pro Španělsko, když se míček zastavil těsně před brankovou. Korejky ale budou mít k dispozici trestný roh.

53:18

Bekhendový pokus Bonastreové byl zablokován.

50:37

Španělky chtějí přidat další banku a jsou opět před korejskou brankou.

49:00

Domácí fanoušci se snaží povzbudit ještě korejské hokejistky a dodat jim síly do závěrečných jedenácti minut.

47:56

Bekhend GLORIE COMERNOVÉ sice Jang zasáhla beton, ale už jej nedokázal zabránit do branky. Španělsku už vede 3:1.

47:49

Z rychlého protiútoku vybojovaly Španělky trestný roh.

46:50

Korejky se snaží o vyrovnání. ale střela Čeonové nedokázala projít přes tři obránkyně soupeře.