Irsko - Argentina

2:3

13.08.2016, 00:30 • Skupina B • David Jahoda (@jaho_da)

Ode mě je to vše, přeji dobrou noc a u dalších on-line přenosů na shledanou. (02:04:46)
Zápas je u konce. Argentinci dokázali porazit irské hokejisty v poměru 3:2, což znamená, že ve skupině B nakonec končí na třetím místě. Se ziskem osmi bodů mají totiž o bod víc než Indie. Pro irské reprezentanti účast na olympijských hrách končí, v tabulce totiž obsadili pátou nepostupovou pozici.

60:00

59:40

Argentina si s velkou pravděpodobností dokráčí k vítězství, míček totiž drží na polovině soupeře.

59:01

Poslední minuta utkání. Vypadá to, že to bude poslední minuta irského mužstva na letošních olympijských hrách.

57:16

Irové riskují a hrají bez brankáře. Harteho totiž nahrazuje na hrací ploše Magee.

56:40

Přihrávka před argentinskou branku irskému týmu teď nevyšla, naopak se míčku zmocnil soupeř.

55:50

Žlutou kartu teď dostal i argentinský hráč, a to Ignacio Ortiz.

55:00

Irsko má na svůj obrat přesně pět minut. Podle toho také momentálně vypadá dění na hřišti, Irové se tlačí do útoku.

53:12

Další trable pro Irsko. Jonathan Bell dostal žlutou kartu, čímž svůj tým oslabil na pět minut.

51:58

Situace pro irské hráče je nyní už krajně kritická, dá se očekávat, že hokejisté z Britských ostrovů svou hru hodně otevřou.

50:50

ARGENTINA PRÁVĚ VSTŘELILA BRANKU!

Situace se opakuje, Argentinci stejně jako po první irské brance bleskurychle reagují! Trestný roh využil k navrácení vedení pro hráče v modrém GONZALO PEILLAT, který se dnes prosadil už podruhé.

50:47

Nyní budou zahrávat trestný roh Argentinci. Po první inkasované brance dokázali rychle odpovědět, jak tomu bude teď?

50:04

IRSKO PRÁVĚ VSTŘELILO BRANKU!

Tentokrát už ale Irové nabídnutou šancí nepohrdli! Přesně mezi chrániče brankáře Vivaldiho se trefil SHANE O'DONOGHUE!

50:02

Nic se nestalo, nyní však následuje další trestný roh v podání Irska.

48:55

Šance na vyrovnání pro Iry! Mají totiž výhodu trestného rohu.

48:17

Mazzilli teď po rychlém kontru Argentinců mohl navýšit vedení svého celku, brankář Harte ale drží naděje Irska nad vodou.

46:21

Irové se hned od úvodu čtvrté čtvrtiny tlačí do útoku, potřebují totiž vstřelit dvě branky. Ba co víc, žádnou neinkasovat.