Vítěz: P. Blumeová (DEN)
konec
13.08.2016, 04:37 • Libor Štěpán (@libstep73)
50m volný styl - semifinále (ženy)
Vítěz: P. Blumeová (DEN)
konec
Rozhodčí:
Diváci:
1 500 m - rozběhy (ženy) 01:30
Hod kladivem - kvalifikace (ženy) 01:50
400 m - rozběhy (muži) 02:05
Skok do dálky - kvalifikace (muži) 02:20
Vrh koulí - finále (ženy) 03:00
100 m - rozběhy (ženy) 03:40
100 m - předkolo (muži) 14:30
Trojskok - kvalifikace (ženy) 14:40
3 000 m překážek - rozběhy (ženy) 15:05
Hod diskem - finále (muži) 15:50
400 m - rozběhy (ženy) 16:00
Sedmiboj (ženy) 16:45
100 m - rozběhy (muži) 17:00
Do 75 kg - dopolední předkola (muži) *18:00
Do 75 kg - odpolední předkola (muži) *23:35
Do 52 kg - dopolední předkola (muži) 16:00
Do 69 kg - dopolední čtvrtfinále (muži) 17:20
Do 91 kg - dopolední semifinále (muži) 18:00
Nad 91 kg - dopolední předkola (muži) 18:00
Do 52 kg - odpolední předkola (muži) 22:00
Do 69 kg - odpolední čtvrtfinále (muži) 23:15
Do 91 kg - odpolední semifinále (muži) 23:55
Keirin - první kolo a opravy (ženy) 15:00
Sprint - 1/8 a opravy (muži) 15:30
Týmová stíhačka - první kolo (ženy) 16:17
Sprint - čtvrtfinále (muži) 21:00
Sprint - 9. - 12. místo (muži) 21:18
Keirin - druhé kolo (ženy) 21:22
Týmová stíhačka - finále (ženy) 21:53
Keirin - o umístění a finále (ženy) 22:30
Sprint - semifinále (muži) 22:45
Sprint - 5. - 8. místo (muži) 23:32
1. Pernille Blumeová (DEN) 24,28
2. Cate Campbellová (AUS) 24,32
3. Ranomi Kromowidjojoová (NED) 24,39
4. Francesca Halshallová (GBR) 24,41
5. Bronte Campbellová (AUS) 24,43
6. Simone Manuelová (USA) 24,44
7. Etiene Medeirosová (BRA) 24,45
8. Aljaksandra Herasimeňová (BLR) 24,53
1. Pernille Blumeová (DEN) 24,28
2. Cate Campbellová (AUS) 24,32
3. Ranomi Kromowidjojoová (NED) 24,39
4. Simone Manuelová (USA) 24,44
5. Aljaksandra Herasimeňová (BLR) 24,53
6. Abbey Weitzeilová (USA) 24,67
7. Dorothea Brandtová (GER) 24,71
8. Inge Dekkerová (NED) 25,31
1. Francesca Halshallová (GBR) 24,41
2. Bronte Campbellová (AUS) 24,43
3. Etiene Medeirosová (BRA) 24,45
4. Arianna Vanderpoolová – Wallaceová (BAH) 24,60
5. Chantal Van Landeghemová (CAN) 24,61
6. Jeanette Ottesenová (DEN) 24,62
7. Sarah Sjöströmová (SWE) 24,69
8. Therese Alshammarová (SWE) 24,72
1. semifinále
1 – Arianna Vanderpoolová – Wallaceová (BAH)
2 – Sarah Sjöströmová (SWE)
3 – Jeanette Ottesenová (DEN)
4 – Francesca Halshallová (GBR)
5 – Bronte Campbellová (AUS)
6 – Chantal Van Landeghemová (CAN)
7 – Therese Alshammarová (SWE)
8 – Etiene Medeirosová (BRA)
2. semifinále
1 – Inge Dekkerová (NED)
2 – Ranomi Kromowidjojoová (NED)
3 – Abbey Weitzeilová (USA)
4 – Pernille Blumeová (DEN)
5 – Aljaksandra Herasimeňová (BLR)
6 – Cate Campbellová (AUS)
7 – Simone Manuelová (USA)
8 – Dorothea Brandtová (GER)
P. Blumeová (DEN)
F. Halshallová (GBR)
A. Herasimeňová (BLR)
B. Cambellová (AUS)
A. Weitzeil (USA)
J. Ottesenová (DEN)
C. Campbellová (AUS)
Ch. Van Landeghemová (CAN)
R. Kromowidjojovová (NED)
S. Sjöströmová (SWE)
S. Manuelová (USA)
T. Alshammarová (SWE)
I. Dekkerová (NED)
A. Vanderpoolová-Wallaceová (BAH)
D. Brandtová (GER)
E. Medeirosová (BRA)