Závody žen
konec
Rozhodčí:
Diváci:
1 500 m - rozběhy (ženy) 01:30
Hod kladivem - kvalifikace (ženy) 01:50
400 m - rozběhy (muži) 02:05
Skok do dálky - kvalifikace (muži) 02:20
Vrh koulí - finále (ženy) 03:00
100 m - rozběhy (ženy) 03:40
100 m - předkolo (muži) 14:30
Trojskok - kvalifikace (ženy) 14:40
3 000 m překážek - rozběhy (ženy) 15:05
Hod diskem - finále (muži) 15:50
400 m - rozběhy (ženy) 16:00
Sedmiboj (ženy) 16:45
100 m - rozběhy (muži) 17:00
Do 75 kg - dopolední předkola (muži) *18:00
Do 75 kg - odpolední předkola (muži) *23:35
Do 52 kg - dopolední předkola (muži) 16:00
Do 69 kg - dopolední čtvrtfinále (muži) 17:20
Do 91 kg - dopolední semifinále (muži) 18:00
Nad 91 kg - dopolední předkola (muži) 18:00
Do 52 kg - odpolední předkola (muži) 22:00
Do 69 kg - odpolední čtvrtfinále (muži) 23:15
Do 91 kg - odpolední semifinále (muži) 23:55
Keirin - první kolo a opravy (ženy) 15:00
Sprint - 1/8 a opravy (muži) 15:30
Týmová stíhačka - první kolo (ženy) 16:17
Sprint - čtvrtfinále (muži) 21:00
Sprint - 9. - 12. místo (muži) 21:18
Keirin - druhé kolo (ženy) 21:22
Týmová stíhačka - finále (ženy) 21:53
Keirin - o umístění a finále (ženy) 22:30
Sprint - semifinále (muži) 22:45
Sprint - 5. - 8. místo (muži) 23:32
Alex MALONEYOVÁ /Molly MEECH (NZL) čas 27:48
2. Jena HANSENOVÁ /Katja Steen SALSKOVÁ-IVERSENOVÁ (DEN) +0:09
3. Annemiek BEKKERINGOVÁ /Annette DUETZOVÁ +0:19
49FX06
49FX06
Erin Rafuseová a Dannie Boydová by rády medaili, ale nyní jsou třinácté. A to jak v celkovém pořadí, tak v tomto závodě.
49FX06
49FX06
Alison YOUNGOVÁ (GBR) čas 47:31
2. Marit BOUWMEESTEROVÁ (NED) +0:07
3. Anne-Marie RINDOMOVÁ (DEN) +0:10
19. Veronika KOZELSKÁ FENCLOVÁ (CZE)
LAR/10
LAR/10
LAR/10
1. Paris HENKENOVÁ /Helena SCUTTOVÁ (USA) čas 29:05
2. Martine GRAELOVÁ /Kahena KUNZEOVÁ +0:18
3. Lisa ERICSONOVÁ /Hanna KLINGAOVÁ +0:40
49FX05
LAR/10
LAR/10
49FX05
49FX05
49FX05
LAR/10
49FX05
LAR/10
LAR/10
LAR/10
Trocha romantiky! Nádherný pohled na zátoku Marina Da Glória.
1. Tamara ECHEGOYENOVÁ DOMINGUEZOVÁ /Berta BETANZOSOVÁ MOROVÁ (ESP) čas 30:07
2. Jena HANSENOVÁ /Katja Steen SALSKOVÁ-IVERSENOVÁ (DEN) +0:03
3. Annemiek BEKKERINGOVÁ /Annette DUETZOVÁ +0:17
49FX04
49FX04
49FX04
49FX04
49FX04
1. Evi VAN ACKEROVÁ (BEL) čas 50:20
2. Tuula TENKANENOVÁ (FIN) +0:34
3. Lucia FALASCAOVÁ (ARG) 0:44
17. Veronika KOZELSKÁ FENCLOVÁ (CZE)
LAR/09
LAR/09
1. Martine GRAELOVÁ /Kahena KUNZEOVÁ (BRA) čas 28:38
2. Jena HANSENOVÁ /Katja Steen SALSKOVÁ-IVERSENOVÁ (DEN) +0:09
3. Tamara ECHEGOYENOVÁ DOMINGUEZOVÁ /Berta BETANZOSOVÁ MOROVÁ (ESP) +1:20
49FX03
49FX03
LAR/09
49FX03
49FX03
Pohled na pláž, kde závody jachtingu pečlivě sledují fanoušci.
49FX03
49FX03
LAR/09
LAR/09
LAR/09
LAR/09
LAR/09
České jachtařce se zatím na olympijských hrách poměrně daří!
18:05 Devátý Laser Radial (CZE)
18:20 Třetí závod 49er FX
Následuje...
Čtvrtý závod 49er FX
Desátý závod Laser Radial (CZE)
Pátý závod 49er FX
Šestý závod 49er FX