Vítěz: E. Ligtleeová (NED)
konec
13.08.2016, 22:30 • Tomáš Kopecký
Keirin - o umístění a finále (ženy)
Vítěz: E. Ligtleeová (NED)
konec
Rozhodčí:
Diváci:
1 500 m - rozběhy (ženy) 01:30
Hod kladivem - kvalifikace (ženy) 01:50
400 m - rozběhy (muži) 02:05
Skok do dálky - kvalifikace (muži) 02:20
Vrh koulí - finále (ženy) 03:00
100 m - rozběhy (ženy) 03:40
100 m - předkolo (muži) 14:30
Trojskok - kvalifikace (ženy) 14:40
3 000 m překážek - rozběhy (ženy) 15:05
Hod diskem - finále (muži) 15:50
400 m - rozběhy (ženy) 16:00
Sedmiboj (ženy) 16:45
100 m - rozběhy (muži) 17:00
Do 75 kg - dopolední předkola (muži) *18:00
Do 75 kg - odpolední předkola (muži) *23:35
Do 52 kg - dopolední předkola (muži) 16:00
Do 69 kg - dopolední čtvrtfinále (muži) 17:20
Do 91 kg - dopolední semifinále (muži) 18:00
Nad 91 kg - dopolední předkola (muži) 18:00
Do 52 kg - odpolední předkola (muži) 22:00
Do 69 kg - odpolední čtvrtfinále (muži) 23:15
Do 91 kg - odpolední semifinále (muži) 23:55
Keirin - první kolo a opravy (ženy) 15:00
Sprint - 1/8 a opravy (muži) 15:30
Týmová stíhačka - první kolo (ženy) 16:17
Sprint - čtvrtfinále (muži) 21:00
Sprint - 9. - 12. místo (muži) 21:18
Keirin - druhé kolo (ženy) 21:22
Týmová stíhačka - finále (ženy) 21:53
Keirin - o umístění a finále (ženy) 22:30
Sprint - semifinále (muži) 22:45
Sprint - 5. - 8. místo (muži) 23:32
1. Elis Ligtleeová (NED) 11.217
2. Rebecca Jamesová (GBR) +0.033
3. Anna Mearesová (AUS) +0.038
4. Anastasia Vojnovová (RUS) +0.111
5. Ljubov Basovová (UKR) +0.152
6. Kristina Vogelová (GER) +0.163 (22:42:44)
Anna Mearesová (AUS)
Rebecca Jamesová (GBR)
Kristina Vogelová (GER)
Elis Ligtleeová (NED)
Anastasia Vojnovová (RUS)
Ljubov Basovová (UKR)
7. Lee Wai Sze (HKG) 11.407
8. Lee Hyejin (KOR) +0.059
9. Laurine Van Riessenová (NED) +0.140
10. Marta Banoda Pinedová (COL) +0.220
11. Čung Tchien-š (CHN) +0.445
12. Marta Banoda Pinedová (COL) +0.464
Čung Tchien-š (CHN)
Marta Banoda Pinedová (COL)
Lee Wai Sze (HKG)
Lee Hyejin (KOR)
Simona Krupackaiteová (LTU)
Laurine Van Riessenová (NED)
Startovní listina finále:
Anna Mearesová (AUS)
Rebecca Jamesová (GBR)
Kristina Vogelová (GER)
Elis Ligtleeová (NED)
Anastasia Vojnovová (RUS)
Ljubov Basovová (UKR)
Program:
22:27 – závod o 7.-12.místo
22:33 – finále
V čem tkví kouzlo tohoto závodu? Závodnice nejprve absolvují několik kol za vodičem, který jede na motocyklu nebo mopedu a neustále zrychluje, posléze vodič odstoupí a následuje sprint do cíle.