Skok do dálky - kvalifikace (muži)
konec
Rozhodčí:
Diváci:
1 500 m - rozběhy (ženy) 01:30
Hod kladivem - kvalifikace (ženy) 01:50
400 m - rozběhy (muži) 02:05
Skok do dálky - kvalifikace (muži) 02:20
Vrh koulí - finále (ženy) 03:00
100 m - rozběhy (ženy) 03:40
100 m - předkolo (muži) 14:30
Trojskok - kvalifikace (ženy) 14:40
3 000 m překážek - rozběhy (ženy) 15:05
Hod diskem - finále (muži) 15:50
400 m - rozběhy (ženy) 16:00
Sedmiboj (ženy) 16:45
100 m - rozběhy (muži) 17:00
Do 75 kg - dopolední předkola (muži) *18:00
Do 75 kg - odpolední předkola (muži) *23:35
Do 52 kg - dopolední předkola (muži) 16:00
Do 69 kg - dopolední čtvrtfinále (muži) 17:20
Do 91 kg - dopolední semifinále (muži) 18:00
Nad 91 kg - dopolední předkola (muži) 18:00
Do 52 kg - odpolední předkola (muži) 22:00
Do 69 kg - odpolední čtvrtfinále (muži) 23:15
Do 91 kg - odpolední semifinále (muži) 23:55
Keirin - první kolo a opravy (ženy) 15:00
Sprint - 1/8 a opravy (muži) 15:30
Týmová stíhačka - první kolo (ženy) 16:17
Sprint - čtvrtfinále (muži) 21:00
Sprint - 9. - 12. místo (muži) 21:18
Keirin - druhé kolo (ženy) 21:22
Týmová stíhačka - finále (ženy) 21:53
Keirin - o umístění a finále (ženy) 22:30
Sprint - semifinále (muži) 22:45
Sprint - 5. - 8. místo (muži) 23:32
1. Wang (CHN) 8,24 Q
2. Henderson (USA) 8,20 Q
3. Lasa (URU) 8,14 q
4. Manyonga (RSA) 8,12 q
5. Samaai (RSA) 8,03 q
6. Frayne (AUS) 8,01 q
7. Lawson (USA) 7,99 q
8. Lapierre (AUS) 7,96 q
9. Huang (CHN) 7,95 q
10. Rutherford (GBR) 7,90 q
11. Gomis (FRA) 7,89 q
12. Forbes (JAM) 7,85 q
13. Juška (CZE) 7,84 (04:02:47)
1. Henderson (USA) 820 Q
2. Lasa (URU) 814
3. Manyonga (RSA) 812
4. Samaai (RSA) 803
5. Frayne (AUS) 801
6. Smith (BER) 781
1. Wang (CHN) 824 Q
2. Lawson (USA) 799
3. Lapierre (AUS) 796
4. Forbes (JAM) 785
5. Juška (CZE) 784
Henry Frayne (AUS)
Tyrone Smith (BER)
Luvo Manyonga (RSA)
Michel Torneus (SWE)
Deokhyeon Kim (KOR)
Kafetien Gomis (FRA)
Fabian Heinle (GER)
Emiliano Lasa (URU)
Miltiadis Tentoglou (GRE)
Jeff Henderson (USA)
Izmir Smajlaj (ALB)
Changzhou Huang (CHN)
Greg Rutherford (GBR)
Aubrey Smith (JAM)
Rushwai Samaal (RSA)
Xinglong Gao (CHN)
Skupina B
Kanstancin Baryčevskij (BLR)
Alyn Camara (GER)
Ming Tai Chan (HKG)
Higor Alves (BRA)
Mohammad Arzandeh (IRI)
Damar Forbes (JAM)
Maykel Masso (CUB)
Bachana Chorava (GEO)
Ankit Sharma (IND)
Jean Marie Okutu (ESP)
Fabrice Lapierre (AUS)
Mike Hartfield (USA)
Jianan Wang (CHN)
Stefan Brits (RSA)
Radek Juška (CZE)
Jarrion Lawson (USA)