400 m - rozběhy (muži)
konec
Rozhodčí:
Diváci:
1 500 m - rozběhy (ženy) 01:30
Hod kladivem - kvalifikace (ženy) 01:50
400 m - rozběhy (muži) 02:05
Skok do dálky - kvalifikace (muži) 02:20
Vrh koulí - finále (ženy) 03:00
100 m - rozběhy (ženy) 03:40
100 m - předkolo (muži) 14:30
Trojskok - kvalifikace (ženy) 14:40
3 000 m překážek - rozběhy (ženy) 15:05
Hod diskem - finále (muži) 15:50
400 m - rozběhy (ženy) 16:00
Sedmiboj (ženy) 16:45
100 m - rozběhy (muži) 17:00
Do 75 kg - dopolední předkola (muži) *18:00
Do 75 kg - odpolední předkola (muži) *23:35
Do 52 kg - dopolední předkola (muži) 16:00
Do 69 kg - dopolední čtvrtfinále (muži) 17:20
Do 91 kg - dopolední semifinále (muži) 18:00
Nad 91 kg - dopolední předkola (muži) 18:00
Do 52 kg - odpolední předkola (muži) 22:00
Do 69 kg - odpolední čtvrtfinále (muži) 23:15
Do 91 kg - odpolední semifinále (muži) 23:55
Keirin - první kolo a opravy (ženy) 15:00
Sprint - 1/8 a opravy (muži) 15:30
Týmová stíhačka - první kolo (ženy) 16:17
Sprint - čtvrtfinále (muži) 21:00
Sprint - 9. - 12. místo (muži) 21:18
Keirin - druhé kolo (ženy) 21:22
Týmová stíhačka - finále (ženy) 21:53
Keirin - o umístění a finále (ženy) 22:30
Sprint - semifinále (muži) 22:45
Sprint - 5. - 8. místo (muži) 23:32
James (GRE) 44,93 Q
Cedenio (TTO) 49,98 Q
Khamis (BRN) 45,12 Q
Taplin (GRN) 45,15 Q
McDonald (JAM) 45,22 Q
Gardiner (BAH) 45,24 Q
Gordon (TTO) 45,24 Q
Hudson-Smith (GBR) 45,26 Q
van Niekerk (RSA) 45,26 Q
Roberts (USA) 45,27 Q
Merritt (USA) 45,28 Q
Janežič (SLO) 45,33 Q
Lescay (CUB) 45,36 Q SB
Thebe (BOT) 45,41 Q
Verburgh (USA) 45,48 Q
Bonevacia (NED) 45,49 Q
Brenes (CRC) 45,53 Q
Omelko (POL) 45,54 q
Maslák (CZE) 45,54
Sibanda (BOT) 45,56 Q
Santos (DOM) 45,61 Q
Haroun (QAT) 45,76 Q
Francis (JAM) 45,88 Q
Makwala (BOT) 45,91 Q
Finiš Pavla Masláka
Alexander Sampao (KEN)
Machel Cedenio (TTO)
Kevin Borlee (BEL)
Yoandys Lescay (CUB)
Alberth Bravo (VEN)
Fitzroy Dunkley (JAM)
Gil Roberts (USA)
Ousseini Djibo Idrissa (NIG)
2/7
Matteo Galvan (ITA)
Nery Brenes (CRC)
Raymond Kibet (KEN)
Bralon Taplin (GRN)
Anas Beshr (EGY)
Mehboob Ali (PAK)
Karabo Sibanda (BOT)
Bachir Mahamat (CHA)
3/7
Luguelin Santos (DOM)
Alphas Leken Kishoyian (KEN)
Alonzo Russell (BAH)
Brandon Valentine-Parris (VIN)
Jonathan Borlee (BEL)
Wayde van Niekerk (RSA)
Javon Francis (JAM)
4/7
Chris Brown (BAH)
Martyn Rooney (GBR)
James Nyang Chiengjiek (ROT)
Luka Janežič (SLO)
Lalonde Gordon (TTO)
Baboloki Thebe (BOT)
Julian Jrummi Walsh (JPN)
Gustavo Cuesta (DOM)
5/7
Vitalij Butrym (UKR)
Abdalelah Haroun (QAT)
Donald Blair-Sanford (ISR)
Deon Lendore (TTO)
Isaac Makwala (BOT)
Hederson Estefani (BRA)
Lashawn Merritt (USA)
6/7
Matthew Hudson-Smith (GBR)
David Verburg (USA)
Abbas Abubakar Abbas (BRN)
Rusheen McDonald (JAM)
Kirani James (GRN)
Winston George (GUY)
Diego Palomeque (COL)
7/7
Steven Gardiner (BAH)
Orukpe Eraiyokan (NGR)
Juzo Kanemaru (JPN)
Pavel Maslák (CZE)
Rafal Omelko (POL)
Muhammed Anas Yahiya (IND)
Ali Khamis Khamis (BRN)
Liemarvin Bonevacia (NED)