Statistiky:
Výsledková listina:
1. rozběh:
1. Genzebe Dibabaová (ETH) – 4:10,61 min – Q
2. Ciara Mageeanová (IRL) – 4:11,51 min – Q
3. Brenda Martinezová (USA) – 4:11,74 min – Q
4. Linden Hallová (AUS) – 4:11,75 min – Q
5. Angelika Cichocká (POL) – 4:11,76 min – Q
6. Konstanze Klosterhalfenová (GER) – 4:11,76 min – Q
7. Hilary Stellingwerffová (CAN) – 4:12,00 min
8. Meureen Kosterová (NED) – 4:13,15 min
9. Siham Hilaliová (MAR) – 4:13,46 min
10. Amela Terzićová (SRB) – 4:15,17 min
11. Nancy Chepkwemoiová (KEN) – 4:18,53 min
12. Marta Penová Freitasová (POR) – 4:18,53 min
13. Saraswati Bhattaraiová (NEP) – 4:33,94 min
14. Celma Bonfim da Gracaová (STP) – 4:38,86 min
2. rozběh:
1. Sifan Hassanová (NED) – 4:06,64 min – Q
2. Faith Chepngetich Kipyegonová (KEN) – 4:06,65 min – Q
3. Sofia Ennaouiová (POL) – 4:06,90 min – Q
4. Jennifer Simpsonová (USA) – 4:06,99 min – Q
5. Malika Akkaouiová (MAR) – 4:07,42 min – Q – SB
6. Besu Sadová (ETH) – 4:08,11 min – Q
7. Laura Weightmanová (GBR) – 4:08,37 min - q
8. Jenny Blundellová (AUS) – 4:09,05 min - q
9. Gabriela Staffordová (CAN) – 4:09,45 min
10. Muriel Coneová (COL) – 4:09,50 min
11. Tigist Gashawová (BRN) – 4:10,96 min
12. Florina Pierdevaraová (ROU) – 4:11,55 min – SB
13. Nikki Hamblinová (NZL) – 4:11,88 min
14. Anjelika Nadai Lohalithová (ROT) – 4:47,38 min
3. rozběh:
1. Dawit Seyaumová (ETH) – 4:05,33 min – Q
2. Shannon Rowburyová (USA) – 4:06,47 min – Q
3. Laura Muirová (GBR) – 4:06,53 min – Q
4. Rababe Arafiová (MAR) – 4:06,63 min – Q
5. Meraf Bahtaová (SWE) – 4:06,82 min – Q
6. Zoe Buckmanová (AUS) – 4:06,93 min – Q
7. Nicole Sifuentesová (CAN) – 4:07,43 min - q
8. Violah Cheptoo Lagatová (KEN) – 4:08,09 min - q
9. Danuta Urbaniková (POL) – 4:08,67 min - q
10. Diana Sujewová (GER) – 4:09,07 min - q
11. Margherita Magnaniová (ITA) – 4:09,74 min
12. Kadra Mohamedová Dembilová (DJI) – 4:42,67 min
13. Nelia Martinsová (TLS) – 5:00,53 min
Betlhem Desakegnová (UAE) – DNS
Startovní listina:
1. rozběh:
Amela Terzićová (SRB)
Celma Bonfim da Gracaová (STP)
Marta Penová Freitasová (POR)
Nancy Chepkwemoiová (KEN)
Angelika Cichocká (POL)
Linden Hallová (AUS)
Saraswati Bhattaraiová (NEP)
Meureen Kosterová (NED)
Hilary Stellingwerffová (CAN)
Konstanze Klosterhalfenová (GER)
Siham Hilaliová (MAR)
Genzebe Dibabaová (ETH)
Ciara Mageean (IRL)
Brenda Martinezová (USA)
2. rozběh:
Malika Akkaouiová (MAR)
Sofia Ennaouiová (POL)
Anjelika Nadai Lohalithová (ROT)
Gabriela Staffordová (CAN)
Laura Weightmanová (GBR)
Nikki Hamblinová (NZL)
Tigist Gashawová (BRN)
Sifan Hassanová (NED)
Muriel Coneová (COL)
Faith Chepngetich Kipyegonová (KEN)
Florina Pierdevaraová (ROU)
Jennifer Simpsonová (USA)
Besu Sadová (ETH)
Jenny Blundellová (AUS)
3. rozběh:
Dawit Seyaumová (ETH)
Nicole Sifuentesová (CAN)
Violah Cheptoo Lagatová (KEN)
Meraf Bahtaová (SWE)
Zoe Buckmanová (AUS)
Laura Muirová (GBR)
Danuta Urbaniková (POL)
Kadra Mohamedová Dembilová (DJI)
Shannon Rowburyová (USA)
Diana Sujewová (GER)
Betlhem Desakegnová (UAE)
Margherita Magnaniová (ITA)
Rababe Arafiová (MAR)
Nelia Martinsová (TLS)
1. Dawit Seyaumová (ETH) – 4:05,33 min – Q
2. Shannon Rowburyová (USA) – 4:06,47 min – Q
3. Laura Muirová (GBR) – 4:06,53 min – Q
4. Rababe Arafiová (MAR) – 4:06,63 min – Q
5. Sifan Hassanová (NED) – 4:06,64 min – Q
6. Faith Chepngetich Kipyegonová (KEN) – 4:06,65 min – Q
7. Meraf Bahtaová (SWE) – 4:06,82 min – Q
8. Sofia Ennaouiová (POL) – 4:06,90 min – Q
9. Zoe Buckmanová (AUS) – 4:06,93 min – Q
10. Jennifer Simpsonová (USA) – 4:06,99 min – Q
11. Malika Akkaouiová (MAR) – 4:07,42 min – Q – SB
12. Nicole Sifuentesová (CAN) – 4:07,43 min – q
13. Violah Cheptoo Lagatová (KEN) – 4:08,09 min – q
14. Besu Sadová (ETH) – 4:08,11 min – Q
15. Laura Weightmanová (GBR) – 4:08,37 min – q
16. Danuta Urbaniková (POL) – 4:08,67 min – q
17. Jenny Blundellová (AUS) – 4:09,05 min – q
18. Diana Sujewová (GER) – 4:09,07 min – q
19. Genzebe Dibabaová (ETH) – 4:10,61 min – Q
20. Ciara Mageeanová (IRL) – 4:11,51 min – Q
21. Brenda Martinezová (USA) – 4:11,74 min – Q
22. Linden Hallová (AUS) – 4:11,75 min – Q
23. Angelika Cichocká (POL) – 4:11,76 min – Q
24. Konstanze Klosterhalfenová (GER) – 4:11,76 min – Q
1. Dawit Seyaumová (ETH) – 4:05,33 min – Q
2. Shannon Rowburyová (USA) – 4:06,47 min – Q
3. Laura Muirová (GBR) – 4:06,53 min – Q
4. Rababe Arafiová (MAR) – 4:06,63 min – Q
5. Meraf Bahtaová (SWE) – 4:06,82 min – Q
6. Zoe Buckmanová (AUS) – 4:06,93 min – Q
7. Nicole Sifuentesová (CAN) – 4:07,43 min
8. Violah Cheptoo Lagatová (KEN) – 4:08,09 min
9. Danuta Urbaniková (POL) – 4:08,67 min
10. Diana Sujewová (GER) – 4:09,07 min
11. Margherita Magnaniová (ITA) – 4:09,74 min
12. Kadra Mohamedová Dembilová (DJI) – 4:42,67 min
13. Nelia Martinsová (TLS) – 5:00,53 min
Betlhem Desakegnová (UAE) – DNS
1. Sifan Hassanová (NED) – 4:06,64 min – Q
2. Faith Chepngetich Kipyegonová (KEN) – 4:06,65 min – Q
3. Sofia Ennaouiová (POL) – 4:06,90 min – Q
4. Jennifer Simpsonová (USA) – 4:06,99 min – Q
5. Malika Akkaouiová (MAR) – 4:07,42 min – Q – SB
6. Besu Sadová (ETH) – 4:08,11 min – Q
7. Laura Weightmanová (GBR) – 4:08,37 min
8. Jenny Blundellová (AUS) – 4:09,05 min
9. Gabriela Staffordová (CAN) – 4:09,45 min
10. Muriel Coneová (COL) – 4:09,50 min
11. Tigist Gashawová (BRN) – 4:10,96 min
12. Florina Pierdevaraová (ROU) – 4:11,55 min – SB
13. Nikki Hamblinová (NZL) – 4:11,88 min
14. Anjelika Nadai Lohalithová (ROT) – 4:47,38 min
1. Genzebe Dibabaová (ETH) – 4:10,61 min – Q
2. Ciara Mageeanová (IRL) – 4:11,51 min – Q
3. Brenda Martinezová (USA) – 4:11,74 min – Q
4. Linden Hallová (AUS) – 4:11,75 min – Q
5. Angelika Cichocká (POL) – 4:11,76 min – Q
6. Konstanze Klosterhalfenová (GER) – 4:11,76 min – Q
7. Hilary Stellingwerffová (CAN) – 4:12,00 min
8. Meureen Kosterová (NED) – 4:13,15 min
9. Siham Hilaliová (MAR) – 4:13,46 min
10. Amela Terzićová (SRB) – 4:15,17 min
11. Nancy Chepkwemoiová (KEN) – 4:18,53 min
12. Marta Penová Freitasová (POR) – 4:18,53 min
13. Saraswati Bhattaraiová (NEP) – 4:33,94 min
14. Celma Bonfim da Gracaová (STP) – 4:38,86 min
1