ELIOD extraliga mladšího dorostu

HC Dukla Jihlava – BK Havlíčkův Brod

3:1

konec (1:1, 1:0, 1:0)

17.02.2016, 15:45 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Skupina D • Tomáš Lysý (@tomaslysy86)

S konstatováním, že HC Dukla Jihlava našla recept v ELIOD Extralize mladšího dorostu na Havlíčkův Brod, který porazila 3:1, a definitivně jej poslala o patro níž, se s Vámi loučí a hezký večer přeje Tomáš Lysý (19:04:38)
Také ve třetí třetině se Dukle podařilo vstřelit jednu branku a celkově tak vyhrává nad svým soupeřem poměrem 3:1. O úpravu na konečný stav se zasloužil gólem ve 42. minutě Vítězslav Brož.

59:08

Stejně tak jako nyní.

58:39

Havlíčkůb Brod se dokázal osvobodit.

58:18

Osud hostí v extralize je definitivně zpečetěn. Tomáš Kohout (HBR) odchází ven na dvě minuty za hákování, kterého se dopustil za brankou Dukly.

Na vyloučení: 2-3.
Vyšší tresty: 2-0.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny a domácí si zahrají přesilovou hru, Chaloupek jde ven z klece.

57:54

Jihlava hraje v plném počtu.

57:28

Výborný domácí gólman si pokryl zakončení i dorážku Cachnína u levé tyčky.

57:08

Až nyní se hostujícímu celku podařilo dostat hru před Chaloupka.

56:39

Jihlava se podruhé bez vážnějších potíží osvobozuje.

55:54

Lépe to zakončit opravdu nešlo, neboť Lukáše Pokorného lehce fauloval bývalý brodský plejer Tomáš Vala a jde na dvě minuty ven.

Na vyloučení: 2-2.

55:54

Po menší chybě v rozehrávce Dukly se řítil po pravé straně a poté sám na branku Lukáš Pokorný. Jeho ránu zblízka našel Chaloupek na hrudi.

55:12

Také Brodští hokejisté zahrozili. Pokus Krajíčka z levého kruhu musel likvidovat pohotový Chaloupek.

54:57

Tečovaná střela Kardoše z prostorů mezi kruhy prošla těsně vedle levé tyčky gólmana hostí.

54:37

Filip neměl u levé tyčky Holaty příliš prostoru k zakončení a poslal kotouč přímo do gólmana.

53:55

Souboj Kardoš – Horák na útočné modré Dukly nakonec dopadl lépe pro obránce Viktora Horáka, ovšem viděli jsme pořádně tvrdý boj o puk.

53:15

Mezi kruhy se do střeleckého pokusu dostal Tomáš Kohout, ovšem – jak je asi jasné z pokynů trenéra "Dej to dolů" – vysoko přestřelil branku.

51:11

Rašínova rána od modré prolétla těsně vedle levé tyčky Holaty.

3:1

Branky a nahrávky: 6. Vala (Najman), 38. Filip (Musil, Kardoš), 42. Brož (Juda) – 3. Krajíček (Kulhánek)

HC Dukla Jihlava: Chaloupek (Juřička) – Piskač, Rašín, Mareček, Trávník, Barák – Úlovec, Najman, Vala – Brož, Juda, Musil – Svoboda, Kardoš, Filip. Trenér: Petr Svoboda

BK Havlíčkův Brod: Holata (Arbelovský) – Horák, Zvěřina, D. Vacík, Adam, Smolko, Škareda, Křišta – Kyncl, Plíhal, Pokorný – Tecl, Cachnín, Kohout – Krajíček, Rybáček, Kulhánek – Dudek. Trenér: Aleš Totter

Rozhodčí: Král – Procházka, Vašíček