2. liga skupina Východ

SHK Drtiči Hodonín – HK Nový Jičín

2:3

konec (0:0, 1:1, 1:2)

17.02.2016, 18:00 • Zimní stadion Václava Nedomanského • 43. kolo • Ivan Hochman

Tipsport: 1.3 5.3 5.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

O vítězi dnešního utkání rozhodla třetí třetina, ve které Nový Jičín vstřelil 2 branky, domácím se podařilo snížit na rozdíl jediného gólu až 2 sekundy před sirénou a hosté tak vyhrávají i čtvrtý ze 4 vzájemných zápasů. Z mé strany je to vše, hezký večer a někdy příště, napočtenou! (20:35:37)

59:58

Drtiči právě vstřelili branku!
Drtiči sice vstřelují kontaktní branku, ale příliš pozdě. Z bez bezprostřední blízkosti se prosadil MICHAL KUBA. Asistence: Martin Špok, Daniel Kolář.

59:17

Robert Jedlička (HOD) usedá na trestnou lavici za vysokou hůl a dostává trest na 2+2 minuty. O vítězi dnešního utkání je pravděpodobně rozhodnuto.

58:14

Zollpriester byl už zpět v brankovišti, když se Kabeláč zmocnil puku a střílel směrem na bránu.

57:37

Nový Jičín brání střední pásmo a nenechává domácí obsadit okolí Ilášovy brány.

56:55

Jakub Zollpriester zůstává na střídačce, domácí zkusí hru v šesti.

56:55

Hodonín se ještě pokusí zdramatizovat utkání. Oddechový čas pro domácí.

56:21

55:38

Nový Jičín právě vstřelil branku!
Ve vlastním oslabení Lehečka ujel všem obráncům. V útoku ho podpořil ještě DOMINIK NOVOTNÝ, který dostal přesnou přihrávku a stačilo mu jen správně nasměrovat hůl, aby překonal ležícího Zollpriestera. Asistence: Jakub Lehečka.

54:21

David Mikšan (NJI) fauloval ihned po vhazování, za podražení si odpyká 2 minuty na trestné lavici.

54:17

Pokorného nahození od modré Iláš chytá bez větších problémů.

54:03

Hosté měli dlouhé střídání a vyhodili puk přes všechny čáry. Nabrat čerstvé síly můžou při oddechovém čase.

53:51

Drtiči drží Nový Jičín pod tlakem a snaží se vyrovnat stav utkání. Až nyní se hosté dostali do útočného pásma, ale bránu Zollpriestera vůbec neohrozili.

51:46

Michal Hlaváč (NJI) najel do brankáře a to bez povšimnutí nenechal David Polesný (HOD). Hráči se pustili do dnes už druhé bitky, která trvala o značnou chvíli déle, než ta předchozí. Nakonec se hráči rozjeli, tahle bitka neměla vítěze. Oba aktéři dostávají 5 minutový trest + osobní trest do konce utkání za hrubost.

51:34

Kolář zachytil puk na modré čáře, jednoho hráče si obešel otočkou, poté se prosmýkl kolem dalšího hráče a zkusil střelu usměrnit do vrchní části branky. Iláš dnes chytá skvěle a to potvrzuje i tento zákrok, kterým zmařil šanci hodonínských.

50:35

50:17

Škápikovu střelu nedokázali domácí ani nadvakrát dorazit do brány, Iláš si připisuje několik skvělých zákroků a drží svůj tým ve vedení!

2:3

Branky a nahrávky: 36. Špok (Mikéska, Sajdl), 60. Kuba (Špok, Kolář) – 21. Málek (Kabeláč), 48. Škumát (Gebauer, Kabeláč), 56. Novotný (Lehečka)

SHK Drtiči Hodonín: Štěpanovský (48. Zollpriester) – Kolář, Mikéska, Škápik, Nedvěd, Pokorný, Jedlička, Polesný – Charvát, Sajdl, Špok – Matula, Jurásek, Kuba – Venclík, Polesný, Tomi – Hložánek, Černohous Trenér: Stanislav Beťko

HK Nový Jičín: Iláš (Kohn) – Kužílek, Hruška, Hoďa, Vašut, Haloda, Cabák – Gebauer, Škumát, Kabeláč, Mikšan, Lehečka, Zdeněk, Hlaváč, Málek, Ižacký, Novotný Trenér: Aleš Flašar