1:4

konec (0:0, 0:0, 1:4)

17.02.2016, 17:30 • Budvar aréna • 52. kolo • Pavel Kortus ml. (@KortusPavel)

Tipsport: 1.35 5.6 5.21 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dnešní utkání je u konce. Motor předvedl hrozný výkon a s Benátkami prohrál vysoko 1:4. Kvůli porážce Jihočeši pravděpodobně klesnou na třetí pozici a v play off vyzvou Přerov, se kterým letos čtyřikrát prohráli. Naopak Benátky se mohou radovat ze třech důležitých záchranářských bodů. Ode mne je to pro dnešek vše, hezký zbytek večera. (19:45:59)

59:18

Zápas už se jen dohrává, i když hosté jej chtějí doležet v rohu.

58:53

58:53 Daniel ŠPAČEK - 1:4

58:53

Benátky právě vstřelily branku!
A máme definitivně vyřešeno. DANIEL ŠPAČEK přes celé kluziště trefuje odkrytou branku a stvrzuje výhru Benátek. Bez asistence.

58:37

Motor to zkouší opět v šesti, vhazuje se po pravici Novotného.

58:27

58:27 Lukáš ZÍB - 1:3

58:27

České Budějovice právě vstřelily branku!
Asi spíš jen cena útěchy, i když Motoru ještě zbývá minuta a půl. Hosté špatně rozehráli, kotouče se ujal Straka, připravil ho LUKÁŠI ZÍBOVI, jenž propálil Novotného. Asistence: Josef Straka.

57:56

Suchánkovo nahození Novotný lapil a také dokázal rozehrát.

57:30

Spolehlivý brankář Novotný udržel Kolmannovu střelu.

57:09

Motoru se však nedaří se usadit v útočné třetině.

56:31

Motor to zkouší bez brankáře!

56:31

Michal Chovan (CEB) to přehnal s napadáním a poslal k ledu brankáře Novotného. Následně jej dohrál Jiří Kajinek (BEN) a dostává dvě minuty za hrubost. Hraje se tedy čtyři na čtyři.

56:09

Jihočeši tak už pomalu můžou spřádat přány na neoblíbený Přerov, pokud by šlo vše podle plánů, tak i semifinále by začínali v Jihlavě místo na domácím stadionu. Všechno špatně pro Českobudějovické.

55:33

Na drobnou obranu domácích je třeba dodat, že štěstí se jim na paty opravdu nelepí a kotouče jim uskakují, jak můžou. Ale je to jen odraz odfláknutých dvou třetin.

53:50

53:50 Jiří ČERNOCH - 0:3

53:50

Domácí fanoušci pískají a odcházejí domů. Utrápení domácí připravili třetí gól JIŘÍMU ČERNOCHOVI, který byl rád, že se dokodrcal k brance, ani tři domácí hráči mu nedokázali vzít kotouč, a tak Černoch takovou "mrchou" docpal kotouč do sítě. Asistence: Tomáš Havlín, Vít Jonák.

53:27

Bezmoc Českobudějovických roste s každou pokaženou přihrávkou. A že jich je v poslední době...

52:16

Domácí stáhli hru skoro jen na dvě formace, žádná změnu obrazu hry ale nepřichází.

1:4

Branky a nahrávky: 59. Zíb (Straka) – 46. Říha (Hrníčko, Havlín), 46. Pletka (Černoch), 54. Černoch (Havlín, Jonák), 59. Špaček

Banes Motor České Budějovice: Bláha (Kváča) – Kříž, Kolmann, Suchánek, Vráblík, Žovinec, Zíb, Mucha – Kuchejda, Rob, Chovan – Nouza, J. Straka, L. Květoň – Žálčík, Mikyska, Babka – Panáček, Točík, Šuhaj.

HC Benátky nad Jizerou: F. Novotný (Vacek) – Piskáček, Havlín, Kurka, Kajinek, Říha, M. Pabiška, Ulrych – Jonák, Černoch, Pletka – Rys, Plodek, Špaček – Ordoš, Hrníčko, Víšek – Havlas, Ďurač, Dlouhý.

Rozhodčí: Doležal – Kreuzer, Polák