po s.n. (2:1, 1:1, 0:1 - 0:0)

17.02.2016, 18:00 • Tatra aréna Kopřivnice • 43. kolo • Adam Šlosar

Tipsport: 6.2 6.5 1.22 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

S přáním hezkého zbytku večera se s Vámi loučím. (20:57:35)
Před zápasem by domácí bod asi brali. Ale vyrovnání minutu a půl před koncem zápasu jistě zamrzí. Opava prohrála doma se Vsetínem a domácí tak snížili manko na 8., poslední postupovou příčku do play off, na pouhý bod. O všem tak rozhodne poslední kolo, které Kopřivnice odehraje na ledě Nového Jičína netradičně již v pátek.
Omlouváme se, ale nastaly technické problémy s připojením. Vítězně vyšel z utkání tým hostů. Rozhodl Vladimír Luka, který proměnil rozhodující nájezd.

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Frýdek-Místek.
Autorem vítězné branky je VLADIMÍR LUKA.

Samostatné nájezdy začínají.

65:00

Prodloužení skončilo.

63:28

Šance na obou stranách. Hru přerušuje Vrba, který likviduje střelu Káni.

62:42

Kotouč po zmatku končí někde pod Šimbochem. Někteří hráči již slavili, ale rozhodčí zůstává klidný.

61:45

Vrba likviduje bombu od modré. Domácí vyráží do protiútoku, ale kotouč končí v ochranné síti.

60:54

Oba celky hrají velmi rozvážně. Při hře ve čtyřech se trestá každá chyba. Vhazování u hostů.

60:01

60:00

58:26

Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
VLADIMÍR LUKA dorazil odražený kotouč a srovnává tak na 3:3 minutu a půl před koncem. Bez asistence.

57:57

Hosté posílají gólmana na střídačku a zkouší to v šesti.

57:44

Domácím se teď daří vyhazovat jen na zakázané uvolnění.

57:37

Káňa pálí hned z vhazování. Vrba kryje.

57:33

Kotouč končí v ochranné síti. Hra je teď dost rozkouskovaná.

56:06

Domácí jsou stále pod obrovským tlakem! Frýdek-Místek si vytváří šanci za šancí.

3:4

Branky a nahrávky: 6. Pargáč, 16. Červenka (Stránský), 29. Kofroň (Teper) – 14. Chmielewski, 40. Káňa (O. Kovařčík), 59. Luka, rozh. náj. Luka

HC ISMM Kopřivnice: Vrba, (Unzeitig) – Dusík, Jašek, Čintala, Imrich, Vydra, Marek, Merenda, Teper – Kofroň, Bartošák, Sluštík, Hrubý, Stránský, Tomášek (C), Pargáč, Matějek, Mach, Červenka

HC Frýdek-Místek: Šimboch, (Daneček)– Jeník, Foltýn, Kowalczyk (C), Fišera, Matyáš, Kvapil, Polák – Franek, Piecha, Klimša, Kovařčík O., Samiec, Chmielewski, Káňa, Cienciala, Meidl, Kovařčík M., Luka, Jaroš, Christov

Rozhodčí: Jiří Fiedler – Drahomír Vožda, Michal Zedník