NHL

Ottawa Senators – Buffalo Sabres

2:1

po s.n. (2:0) (1:1, 0:0, 0:0 - 0:0)

17.02.2016, 01:30 • Canadian Tire Centre, Ottawa • Lukáš Podleśny (@LukasPodlesny)

Tipsport: 2.1 3.8 3.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

S konstatováním, že dnešní utkání sledovalo 15 893 diváků se s vámi loučím. Budu se však těšit dalších on-line přenosů nejen z kanadsko-americké NHL! Přeji příjemně strávenou středu! (04:22:06)
TŘI HVĚZDY ZÁPASU

1. Bobby Ryan (OTT) rozh. samostatný nájezd
2. Craig Anderson (OTT) 38 zák., 1 gól, 97.4%
3. Ryan Dzingel (OTT) 1+0 (První gól v NHL!)
Dnešní vyrovnané utkání je u konce a dva body nakonec přeci jenom zůstanou doma v hlavním městě Kanady. Po šedesáti minutách a gólech Moulsona s Dzingelem byl stav utkání 1:1, prodloužení rozhodnutí rovněž nepřineslo a proto jsme byli svědky rozuzlení v samostatných nájezdech. Za domácí se trefil Bobby Ryan i Kyle Turris a po nepovedených nájezdech Eichela s Moulsonem tak bonusový bod navíc získali domácí.

65:00

65:00 Bobby RYAN - 2:1sn

65:00

V samostatných nájezdech zvítězil tým Ottawa Senators.
Autorem vítězné branky je BOBBY RYAN.

2. série 2:0

Za hosty neuspěl ani jediný střelec Buffala v zápase Matt Moulson, který svůj nájezd moc nezvládl a Ottawa tak vítězí!

Kyle TURRIS (nájezdy 2:0)

Druhý "nájezdník" domácích zvolil totožné zakončení jako Bobby Ryan a byl úspěšný. Jednalo se o Kylea Turrise!

1. série 1:0

Na druhé straně se k nájezdu rozjel Jack Eichel, který si Andersona rozpohyboval, ale poté bránu netrefil.

Nájezdy začal Bobby Ryan a domácí útočník vymyslel naprosto dokonale přesnou střelu mezi nohy Robina Lehnera.

Samostatné nájezdy začínají.
I prodloužení už je minulostí a i po něm je stav utkání 1:1. Budeme tak svědky samostatných nájezdů, neboť Karlsson ani Eichel své megašance v nastaveném čase neproměnili!

65:00

Prodloužení skončilo.

64:42

Stone hledal přihrávkou před prázdnou bránu Karlssona, ale místo toho se do obrovské šance dostal Jack Eichel. Ristolainen ho našel fantastickou přihrávkou, ale americký mladík tváří v tvář proti Andersonovi střelou mezi betony neuspěl!

64:22

V poslední minutě prodloužení vyzkoušel štěstí Karlsson. I na tento pokus domácího kapitána si Lehner výborně počkal.

63:37

Hoffman se ke střele neprodral a tak přenechal kotouč Dzingelovi. Velmi aktivní hráč Sens se v rychlosti prosadil přes obránce a svižnou střelou zazvonil na boční stranu tyče!

62:49

Velmi zajímavou akci předvedl Ryan O'Reilly, který se Andersona pokusil zaskočit střelou z levé strany. Domácí brankář puk pouze vyrazil, ale po dorážce už se O'Reilly natahoval marně.

62:31

Také akce Bobbyho Ryana narazila na odpor soupeřovy defenzívy a ve středním pásmu se ke kotouči dostávají hráči Buffala.

2:1

Branky a nahrávky: 8. Dzingel (Wiercioch, Wideman), rozh. náj. Ryan – 7. Moulson (Eichel, Girgensons)