Extraliga staršího dorostu

Mountfield HK – HC Slavia Praha

6:5

po prodl. (0:2, 2:2, 3:1 - 1:0)

05.02.2016, 15:00 • Malá hala FORTUNA arény, Hradec Králové • 11. kolo • Nikola Matějčková (@Zazicekzaza)

To je ode mě dnes vše a příště na shledanou. (17:30:45)
Máme za sebou bláznivé utkání, ve kterém zvítězil domácí tým Mountfield HK. Slavia byla v prvních dvou třetinách lepší a do třetí třetiny šla s dvoubrankovým náskokem. Ten nakonec dokázali domácí mladíci smazat a gólem vteřinu před koncem prodloužení vyhrát zápas za dva body.

64:59

Hradec právě vstřelil branku!
Hradec otočil zápas s pražskou Slavií. DOMINIK MATOUŠ prakticky ze stejného místa prostřelil brankáře Slavie! Střelou příklepem z vršku kruhů uzavírá dnešní utkání. Asistence: Vítek Fanderlik, Štěpán Matějček.

64:12

Hradec rozjíždí další akci od vlastní brány.

63:12

Podle mě jednoznačné nedovolené bránění Slavie. Rozhodčí už asi nechce vylučovat.

62:40

Matějček tak dlouho napadal hráče Slavie až se dostal ke střele příklepem. Jeho střela byla sražená mimo bránu.

61:16

Na ledě je mnohem více prostoru, čehož teď Východočeši využili.

60:29

Prodloužení začali domácí ve své obraném pásmu.

60:01

60:00

59:41

Hradec neuvěřitelně bojovným výkonem vyrovnává zdánlivě ztracené utkání. Kotouč se z mely před bránou dostal na vršek kruhů k DENISU MARTINCOVI a ten ve svém pátém utkání ve starším dorostu vyrovnává zápas. Asistence: Kryštof Pažourek, Václav Maršík.

59:37

Hradec bojuje za bránou soupeře.

59:12

Hradec rozjíždí možná poslední akci domácích.

56:36

Hradec se tlačí za vyrovnáním! Dorážku Dominika Matouše vykopl gólman Slavie betonem a následná dorážka Mašína byla zblokována nad branku hostí.

55:33

Hradec dramatizuje utkání! DOMINIK MATOUŠ prokličkoval půl hřiště a střelou z vrcholku kruhů nad lapačku Šorfa koriguje stav utkání. Asistence: Vítek Fanderlik, Štěpán Matějček.

6:5

Branky a nahrávky: 22. Maršík (Muška), 29. Mašín (Havelec), 47. Pažourek (Hašek, Muška), 56. Matouš (Fanderlik, Matějček), 60. Martinec (Pažourek, Maršík), 65. Matouš (Fanderlik, Matějček) – 6. Patočka (Šergl, Fiala), 7. Melovič (Zídek, Bajer), 33. Fiala (Duda), 36. Fiala (Patočka, Šergl), 41. Zídek

Mountfield HK: Bartozel (7. Kouba) – Muška, Brádler, Lelek, J. Moník, Martinec Fanderlik – Hašek, D. Matouš, Mašín, Matějček, Pažourek, M. Matouš, Havelec, Šimůnek, Maršík, Hidveghy (C). Trenér: Vladimír Kostka.

HC Slavia Praha: Šorf (Patera) – Krásný, Steinocher, Melovič, Vobořil, Štibingr, Duda – Šantrůček, Matějka (C), Bajer, Fiala, Vildumetz, Šteiner, Netolický, Zídek, Marek, Šergl, Patočka, Šilhan. Trenér: Miloš Pecka.

Rozhodčí: Veinfurter – Potůček, Pechánek