5:2

konec (2:0, 2:2, 1:0)

05.02.2016, 17:30 • VTB Ice Palace • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 2.1 4.0 2.96 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Hokejisté Dinama Moskva dnes přehráli Jokerit Helsinky 5:2 a připisují si již šesté vítězství v řadě. Domácí vedli ve 35. minutě už 4:0 a zdálo se, že to budou mít nečekaně snadné. Jokerit ale ještě do přestávky dvěma přesilovkovými trefami snížil a v závěrečné části dělali hosté vše proto, aby duel ještě více zdramatizovali. Další gól jim už ale výtečně chytající Jerjomenko nedovolil a v 55. minutě naopak pečetil skóre Alexej Těreščenko.

Střely na branku ve 3. třetině – 4:12, celkem – 24:43. (19:53:33)

59:53

Od levého mantinelu to ještě zkoušel Jaakola, Jerjomenko si připsal lehký zákrok.

59:28

Oba týmy jsou v plném počtu.

59:01

Poslední minuta tohoto zápasu.

58:50

Maxim Karpov jel podruhé v zápase sám na Heleniuse! Domácí hráč šel do forhendové kličky, ale už nedokázal zasunout puk za beton hostujícího gólmana.

58:17

Další velká šance! Bekhendová přihrávka Larsena prošla až na zadní tyč, kde byl Pelletier. Jerjomenko stačil zakročit ve spolupráci s jedním z obránců!

58:10

Kapanen hledal před odkrytou brankou Larsena, který se ale nezorientoval včas!

57:27

Oba hráči odešli na trestnou lavici, hrát se bude 4 na 4.

57:27

Joensuu byl u brankoviště osekáván Osipovem a nakonec se do sebe oba hráči pustili! Bude se vylučovat.

56:56

Jerjomenko byl na místě proti teči Regina i následné střele Kozuna.

56:18

Na druhé straně zastavil Kennedy čistým stromem pronikajícího Šipova.

55:55

Slovan Bratislava si z těžkého východního tripu odvezl celkem osm bodů, a klepe na brány play-off!

55:55

Ne, tohle už asi nepůjde, obrana Dinama snadno zastavuje akce Jokeritu.

54:24

54:24 Alexej TĚREŠČENKO - 5:2

54:24

Dinamo právě vstřelilo branku!
Domácím vyšel rychlý kontr, kterým zřejmě rozhodují zápas! Vladimir Brjukvin zavezl po pravém křídle puk do útočného pásma a našel přesným pasem ALEXEJE TĚREŠČENKA, jemuž zakončení do odkryté branky sice ideálně nesedlo, ale kotouč přeci jen prošel natahujícímu se Heleniusovi pod betonem – 5:2. Asistence: Vladimir Brjukvin a Maxim Pestuško.

54:03

Hostům už rychle ubíhá čas, projít obranou Dinama ale není nic lehkého.

53:26

Alexejev prověřil z pravého kruhu Heleniuse, ten vyráží.

5:2

Branky a nahrávky: 7. Alexejev (Šipov, Karpov), 15. Fjodorov (Galimov, Cvetkov), 27. Brjukvin (Solovjov, Mironov), 35. Višněvskij (Robinson, Cvetkov), 55. Těreščenko (Brjukvin, Pestuško) – 36. Pelletier (Joensuu, Kozun), 39. Aaltonen (Kapanen)

Dynamo Moskva: Jerjomenko (Lazušin) – Mironov, Osipov, Robinson, Barancev, Hietanen, D. Višněvskij, Solovjov – Těreščenko, Pestuško, Brjukvin – Babenko (C), Gorovikov (A), Kokarev – Cvetkov (A), Galimov, Fjodorov – Alexejev, Igumnov, Karpov – Šipov.

Jokerit Helsinky: Helenius (Karlsson) – Larsen, Jensen, Todd, Ohtamaa, Lajunen (A), Jaakola – Kozun, Regin (A), Joensuu – Aaltonen, Sallinen, Kennedy – Rita, Kapanen (C), Pelletier – Gymer, Mäli, A. Mäkinen – M. Mäkinen.

Rozhodčí: Bulanov, Ravodin – Palei, Šichanov