6:3

konec (3:1, 1:1, 2:1)

05.02.2016, 01:40 • BB&T Center, Sunrise • Jan Vojkůvka (@JanVojkuvka)

Tipsport: 1.95 3.8 3.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Florida tak vysoko porazila Detroit i za přispění jedné branky a dvou asistencí Jaromíra Jágra, který opět přepisoval historické tabulky, když zaznamenal svou v pořadí 1100. přihrávku v kariéře. Za Detroit jednou asistoval Tomáš Tatar. S tímto konstatováním se s Vámi loučím, díky za pozornost a přeji krásný zbytek noci. (04:26:59)
Florida Panthers – Detroit Red Wings 6:3
Branky a nahrávky: 9. Pirri (Petrovic, Jágr), 11. Barkov (Smith, Ekblad), 12. Trocheck (Jágr), 37. MacKenzie (Pirri, Knight), 44. Jágr (Trocheck, Jokinen), 55. Trocheck (Smith, Jokinen) – 20. Larkin (Zetterberg, Abdelkader), 22. Larkin, 53. Green (Abdelkader, Tatar)
Viděli jsme nádherné útočné utkání, které přineslo hned devět branek a body také na konto Jaromíra Jágra a Tomáše Tatara! Florida od první třetiny držela vedení, které postupem času buď navyšovala nebo mírně ztrácela, ale Detroitu víc než kontaktní gól na 2:3 na začátku druhé třetiny nepovolila. I přes spousty vyloučení v průběhu zápasu to byli právě Panthers, kdo byli v zakončení efektivnější, což ukazuje i poměr střel. Detroit sice Floridu přestřílel, ale na střelecky úspěšnější byli domácí.

59:53

Hráči Detroitu dlouze drželi puk a těsně před koncem nahodili puk za branku Luonga, kde už zůstane.

59:03

Zápas se spíše už jen dohrává, ani jeden tým se už nežene do útoku a hraje se zejména ve středním pásmu.

58:16

Pirri se po návratu z trestné lavice okamžitě zapojil do útoku a prověřil Howardovu připravenost. Nicméně brankář Detroitu i přes úspěšný zákrok nebude na dnešní zápas vzpomínat rád.

58:05

Hraje se v plném počtu.

57:49

Až nyní Abdelkader vystřelil na Luonga, jednalo se však spíše o propagační střelu, kterou Luongo vyrážečkou odvrací.

57:23

Panthers opět vyhazují.

57:18

Florida se opět osvobozuje. Přesilová hra bude brzy končit a Red Wings nemohou ohrozit Luongovu branku.

57:01

Detroitu se ale nedaří udržet útočné pásmo, musí opět začínat z vlastní třetiny.

56:05

56:05 Na led přilétla chobotnice!

56:05

Tak to se často nevidí! Před vhazováním na led přilétla chobotnice a vzápětí druhá! Hra je tedy přerušena kvůli odklizení mořského živočicha!

56:05

Detroit dostane ještě šanci při přesilové hře! Brandon Pirri jde odsedět trest za příliš mnoho hráčů na ledě.

55:13

DeKeyser a následně Quincey vypálili na připraveného Luonga, který se nenechal zaskočit a oba pokusy sráží do rohů.

6:3

Florida Panthers: Luongo (Montoya) – Ekblad, Kulikov, Campbell, Gudbranson, Petrovic, Kampfer – Jágr, Barkov, Huberdeau – R. Smith, Trocheck, Jokinen – Shaw, Bjugstad, Pirri – Knight, MacKenzie, Howden.

Detroit Red Wings: Howard (Mrázek) – DeKeyser, Quincey, Green, B. Smith, Marčenko, Ericsson – Larkin, Zetterberg, Abdelkader – Richards, Dacjuk, Helm – Nyquist, Sheahan, Tatar – Andersson, Glendening, Jurčo.

Rozhodčí: Garrett Rank, Chris Rooney – Matt MacPherson, Jay Sharrers.