05.02.2016, 17:00 • SCC Arena Petrochemist • Tomáš Kubečka

Tipsport: 1.97 4.0 3.27 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to pro dnešní den vše. Za pozornost Vám děkuje a u dalších přenosů se těší Tomáš Kubečka. Pěkný zbytek dne. (19:27:42)
Ještě doplním, že dnešní utkání sledovalo 5500 diváků!
Je dobojováno! Neftěchimik Nižněkamsk potěšil své fanoušky, jelikož otočil nepříznivě vyhlížející duel z 0:2 na 3:2! Dinamo Minsk se do vedení dostalo v první třetině zásluhou Ambrožejčika! Na začátku druhé dvacetiminutovky zvýšil náskok běloruského celku Drozd! Dinamo si poté bez problémů hlídalo náskok a zdálo se, že si dojde pro klidné vítězství! Dvanáct minut před koncem třetí třetiny zavelel k obratu Sexton, na jehož branku navázal o pár minut později Kuzmin! Aréna byla v tu chvíli na nohou a Nižněkamsk málem strhl vítězství na svou stranu už v základní hrací době, jenže proti byl skvělý Lalande! Domácí to však nemuselo mrzet, jelikož po minutě hry v prodloužení udeřil Polygalov, který zajistil Nižněkamsku důležité vítězství!

61:15

61:15 Igor POLYGALOV - 3:2

61:15

Nižněkamsk právě vstřelil branku!
Nižněkamsk otáčí z 0:2 na 3:2 a díky brance v prodloužení vítězí! Tribuny šílí! Domácí sevřeli Minsk před jeho brankou, Sexton zadovkou vrátil kotouč do mezikruží, kde jej z první dopravil za záda hostujícího brankáře IGOR POLYGALOV! Asistence: Dan Sexton.

60:23

Michajlov zavezl puk za branku, kde ustál dva souboje, poté se však dostal do další přetlačované u mantinelu a hosté mají kotouč ve své moci.

60:01

Nižněkamsk dokázal díky fantastické pětiminutovce srovnat ve třetí třetině stav utkání na 2:2! První branku vstřelil Sexton a o pár minut později dorazil do branky kotouč z velké přetlačované před brankou Kuzmin! Poté si domácí vypracovali další šance, avšak Minsk se štěstím odolal. O vítězi utkání tedy rozhodne prodloužení nebo případné samostatné nájezdy.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:35

Slovan Bratislava si z těžkého východního tripu odvezl celkem osm bodů, a klepe na brány play-off!

59:35

A podle všeho se jim to povede Rjasenskij nevybojoval za brankou kotouč a hosté jej bez větších problémů dopravili do středního pásma.

58:46

Minsk drží kotouč na svých hokejkách daleko od těžiště hry. Hosté chtějí dotáhnout zápas do prodloužení.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:51

Kuzmin prokličkoval do útočného pásma a od modré čáry vypálil nebezpečně zápěstím. Jeho rána minula o několik decimetrů horní tyč.

57:03

Další obrovská šance Nižněkamsku! Tady to opravdu vypadalo, že se kotouč dostal za brankovou čáru! Uvidíme, zda se rozhodčí nepůjdou poradit s kolegou u videa!

56:08

Už se zdálo, že Nižněkamsk strhne vedení na svou stranu, ale fantastický Lalande se v brankovišti natáhl a zamezil kotouči v cestě za brankovou čáru!

55:37

Polygalov zatáhl kotouč do rohu hřiště, odkud přihrál na modrou čáru. S následnou střelou švihem si Lalande věděl rady.

3:2

Branky a nahrávky: 48. Sexton (Polygalov, Kvapil), 52. Kuzmin (Žukov, Kvapil), 62. Polygalov (Sexton) – 16. Ambrožejčik (Michajlov), 23. Drozd (Meleško)

Neftěchimik Nižněkamsk: Lisutin ( 23. Sudnicin) – Ljamin, Rjasenskij, Ščitov (C), Kuzmin, Bondarev, Jevsejenkov (A), Bryncev – Volkov, Polygalov (A), Milovzorov – Jakimov, Grigorenko, Sexton – Taffe, Kvapil, Žukov – Porjadin, Kulikov, Kitarov

HC Dinamo Minsk: Lalande (Milchakov) – Gunderson, Znacharenko, Lisovec, Goroško, Filičkin, Ustiněnko, Nogačjov – Kaljužnyj (C), Ellison, Cheechoo (A) – Pavlovič, Szczechura, Kulakov – Meleško, Drozd, Komarov – Ambrožejčik, Kolcov (A), Michajlov

Rozhodčí: Vasiljev, Sčenjov – Maitak, Pronsčik