Sekundu pred koncom stretnutia dáva gól za hostí ešte MAREK NAGY.

Hostia znížili, keď sa presadil JURAJ PROKOP.
Asistencie: Jaroslav Obšut, Róbert Marton.

Tretí domáci gól zaznamenal kapitán mužstva ONDREJ GMITTER.
Asistencia: Martin Kalináč.

57:13

Po samostatnej akcii dáva druhý domáci gól RADOVAN CÚTT.

54:48

Slavomír Hriňa si pripisuje na svoje konto dve minúty za hru s vysokou hokejkou.

50:13

Ďalšie dve minúty pre domáci celok. Za podrazenie ich dostáva Dávid Všetečka.

46:41

Prvý domáci hráč na trestnej lavici je Radovan Cútt za hákovanie.

45:00

V Bardejove ani v prvých minútach tretej tretiny sa nič vážne neudialo. Stav je stále 1:0.

40:01

Začala sa tretia tretina.
V Bardejove diváci v druhej tretine nevideli žiadny gól. Rozhodcovia nemuseli trestať žiadne priestupky proti pravidlám a tak po 40. min je stav 1:0.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

00:30

V Bardejove máme za sebou polovicu stretnutia a stav je stále nezmenený 1:0. V druhej tretine sa zatiaľ hrá čisto.

20:01

Začala sa druhá tretina.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

11:45

Brankár Prešova Róbert Marton vyhodil puk a dostáva za to dve minúty.

06:33

Jaroslav Obšut dostáva dve minúty za bránenie.

02:30

V polovici tretej minúty sa ujali vedenia domáci, keď VLADISLAV SOLOMONCHAK sa natlačil pred Martona a pomedzi betóny zasunul puk do brány.
Asistencie: Radovan Cútt, Michal Vajlent.

3:2

Branky a nahrávky: 3. Solomonchak (Cútt, Vajlent), 58. Cútt, 59. Gmitter (Kalináč) – 60. Prokop (Obšut, Marton), 60. Nagy (Halás)

HK Bardejov: Sabol – Všetecka, Takáč, Valentín, Bednár, Loydl, Pichnarčík, Vajlent, Česelka – Gmitter, Kalináč, Baláž – Mikolášek, Ščurko, Jokeľ – Fajčák, Linet, Ihňato – Šimčák, Cútt, Solomonchak. Tréner: A. Tomko

HC Prešov: Marton – Obšut, Hriňa, Tkáč, Novický, Popela,Nitriansky, Pitka, Tartaľ – Kohutiar, Prokop, Kubiš – Halás, Nagy, Chalupa – Dancsák, Kivader, Podsedlý – Pulščák, Horvát, Milý. Tréner: A. Bartánus.

Rozhodčí: Tornay – Gavalier, Wolf