Tipsport extraliga

HC Škoda Plzeň – HC Olomouc

3:2

po s.n. (2:1) (1:1, 0:0, 1:1 - 0:0)

05.02.2016, 17:30 • Home Monitoring Aréna • 43. kolo • Michal Belšán (@belly11mb)

Tipsport: 1.73 4.5 3.95 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

62:24

Vyloučení v týmu HC Olomouc (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Tomáš Mikúš.

57:36

Tak tohle je značná komplikace pro indiány! Miroslav Indrák (PLZ) se provinil faulem vysokou holí v útočném pásmu a dostává dvě trestné minuty.

56:08

Jan Eberle (OLO) dostává dvě minuty za nedovolené bránění, domácí mají velkou šanci vyrovnat v přesilové hře!

44:49

David Sklenička (PLZ) zachyboval v rozehrávce a svou minelu uhasil faulem – dvě minuty za držení protihráče.

39:05

Překvapivé vyloučení na straně Plzně. Kapitán Ondřej Kratěna si nechal vysvětlit, za co Nicholas Johnson (PLZ) dostal dvě trestné minuty. Odpovědí je sevření puku.
Přesilovou hru bude mít Olomouc.

36:06

Hostující obránce Tomáš Houdek (OLO) jde znovu na trestnou lavici. Dvě minuty za nedovolené bránění. Indiáni vstali z mrtvých a jsou nyní aktivnější, díky čemuž budou hrát třetí přesilovku.

32:43

Po komerční přestávce budou hrát indiáni další přesilovou hru. Jiří Ondrušek (OLO) podrazil soupeře a dostal dvě trestné minuty.
Podaří se tato početní výhoda Západočechům lépe?

29:58

První přesilová hra pro Plzeň. Tomáš Houdek (OLO) dostává dvě minuty za nedovolené bránění Ondřeje Kratěny.

22:33

Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Jakub Jeřábek – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

18:43

Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Tomáš Svoboda – 2 min., vysoká hůl).

08:38

A ta přinesla přesilovou hru. Ondřej Kratěna (PLZ) dostává dvě minuty za podražení. Po komerční přestávce tak budou Olomoučtí hrát v početní výhodě.

3:2

Branky a nahrávky: 12. Kubalík (Indrák, Kracík), 58. Kratěna (Lev, Kadlec), rozh. náj. Lev – 20. Vyrůbalík (Buc, Herman), 47. Buc (Herman, Skrbek)