2:1

po prodl. (1:0, 0:1, 0:0 - 1:0)

05.02.2016, 16:00 • Arena Lada • Ondřej Jícha (@OndraJicha)

Tipsport: 3.7 4.2 1.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Lada Togliatti vítězí tedy v dnešním hodně mizerném duelu a připisuje bonusový bodík do tabulky, když byla o malinko šťastnějším týmem než Novosibirsk. (18:17:45)

60:17

Togliatti právě vstřelilo branku!
Prodloužení rychle končí. Přesilovkvou kombinaci po přihrávce Mastrjukova zakončil GEORGY BJOLOSOUV a rozhoduje, že Lada si připíše do tabulky bod navíc. Asistence: Alexej Mastrjukov, Anton Shenfeld.

60:01

I po šedesáti minutách je stav utkání nerozhodný, Oba týmy se tedy o body podělí, i když za dnešní předvedený výkon by jim mělo vedení soutěže spíš body sebrat. Dnes by bylo atraktivnější i utkání druhé české ligy než tento zápas.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

58:50

Slovan Bratislava si z těžkého východního tripu odvezl celkem osm bodů, a klepe na brány play-off!

58:50

Hráči Lady se ale nemohou usadit v útočném pásmu. Vše nasvědčuje tomu, že budeme svědky prodloužení.

58:28

je tu jedinečná příležitost pro Togliatti. Šumakov (SIB) totiž dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

58:01

Poslední dvě minuty závěrečné části.

56:51

Kuriózní situace se stala u mantinelu, kdy po jednom faulu na hostujícího hráče nikdo nevěděl co se děje a přibližně patnáct sekund se vůbec nehrálo, ačkoliv rozhodčí nepřerušili hru.

55:00

Do konce základní hrací doby zbývá pět minut. Zatím to ale nevypadá, že by jeden z týmů měl blíže nakročené k vítězství.

53:17

Zaťovič měl na holi rozhodnutí. Z brankoviště ale nedokázal trestuhodně poslat puk do branky. Bespalov proti němu stačil zázračně vytáhnout beton.

52:51

Oba celky jsou kompletní.

52:16

Hra ve čtyřech ale nesvědčí ani jednomu z týmů.

50:51

Je tu vzájemné vyloučení. Šumakov (SIB) sice zahákoval Mastrjukova (TG). Ten ale svůj pád nafilmoval a obdržel rovněž dvouminutový trest.

49:00

Od modré pálil Mastrjukov a Bespalov vyrazil puk až na poslední chvíli.

47:40

Urputný boj u mantinelů nezná konce. Rozhodčí však stále vidí puk a nechávají pokračovat ve hře.

45:30

Hodně dlouho se nyní hraje ve středním pásmu.

43:40

Závěrečná perioda je zatím ale hodně opatrná. Ani jeden z týmů se nijak nehrne dopředu.

41:59

NA druhé straně měl útok Lady zakončit Bumagin, ale místo puku poslal do branky sám sebe.

41:19

Masalskis si poradil s lehkým nahozením od Meszároše.

40:01

V prostřední periodě jsme rovněž viděli jednu branku. Tentokrát ji ale zaznamenali hosté, kterým vyšla první útočná akce v zápase a hned se jim podařilo vyrovnat. Třetí třetina začne v 17:40.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:01

Matěj Machovský předvádí v brance Plzně skvělé výkony! Dočká se po sezóně přestupu do zahraničí?

39:01

Poslední minuta druhé třetiny.

38:20

Hosté jdou do čtyř. Šumakov dostává dvě minuty za podražení.

37:26

Na druhé straně si i s probléme poradil Bespalov se šancí Zaťoviče.

36:27

Sibir právě vstřelil branku!
Sannikov udělal velký kus práce, když na sebe natáhl tři protihráče a poté nahrál volnému MAXIMOVI ŠALUNOVI, který neměl trefit před sebou stojící prázdnou domácí klec. Asistence: Stepan Sannikov.

35:58

Butuzov se pokusil o individuální akcei, ale ztroskotal na posledním obránci Lady.

34:48

Ignatovič se vrací zpátky na led.

34:00

Také domácímu celku se ale přesilová hra zatím nedaří.

32:48

Prvním vyloučeným na straně Sibiru je Ignatovič, jenž si počínal nedovoleným bráněním.

32:10

Viklund s Gurkinem si dlouho nahrávali na modré a ani jeden se nechtěl odhodlat ke střele, až nakonec vypálil druhý jmenovaný. Puk však skončil v lapačce Bespalova.

30:59

Z otočky pálil Ridderwall. Masalsis ale nemusel zasahovat, poněvadž hosté jsou vykázáni z útočného pásma kvůli postavení útočícího hráče v brankovišti.

29:30

Novosibirsk se nyní dopustil zakázaného uvolnění.

29:05

Podobná situace se objevuje i na druhé straně.

27:09

Další útočnou akci hostujícího celku pozastavuje ofsajd.

26:12

Alexejev se objevil sám před Masalkisem. Z bezprostřední blízkosti ale na domácího gólmana nevyzrál.

24:06

Bez problémů přežili hráči Lady druhé oslabení v zápase.

23:00

Hostům se ale nedaří usadit v útočném pásmu.

22:06

Volgin (TOG) je dnes podruhé na trestné lavici, tentokrát za podražení.

20:46

Novosibirsk se dostává v úvodu pod tlak a nemůže vyhodit puk do středního pásma.

20:01

Viděli jsme celkem svižnou úvodní část dnešního zápasu. Hned z první střely se dostala domácí Lada do vedení, které si sebou nese i do šatny Novosibirsk zatím není v útoku moc kreativní a Masalskis tak musel zasahovat pouze minimálně. Prostřední perioda začne v 16:47.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:01

Zkušený švédský brankář Henrik Karlsson podává i v letošní sezóně v dresu Jokeritu výborné výkony, a jeho tým se opět představí v play-off! Jak daleko to finský celek dotáhne?

19:01

Poslední minuta úvodní části.

17:51

Novosibirsk pokračuje následném tlaku, ale ani jeden z jeho hráčů se zatím neodhodlal ke střele.

16:46

Togliatti je kompletní.

16:05

Kombinaci hostů mohl zakončit Okulov, ale nedokázal poslat puk do prázdné domácí branky.

15:15

Ladě se ale podařilo vyhodit puk přes všechny čáry.

14:46

Prvním vyloučeným zápasu je domácí Volgin, který se provinil nedovoleným bráněním.

14:25

A dostal se až ke střele zpoza kruhu. Bespalov betonem vyráží do rohu.

13:55

Gurkin rozjíždí další útočnou akci domácích zpoza vlastní branky.

12:22

Po několik soubojích u mantinelů, nakonec skončil kotouč v hledišti. Pokračovat se bude vhazováním ve středním pásmu.

11:20

Bjolousov se pokusil o individuální akci, ale utopil se ve vlastních kličkách a v rohu kluziště o kotouč přišel.

09:55

Ani jeden z týmů si zatím nedokáže vytvořit souvislejší tlak a oba gólmani jsou tak od začátku zápasu víceméně bez práce.

08:11

Nepřesná střela Šalunova skončila až v protějším rohu a puk se poté dostal v rychlosti až do obranného pásma Novosibirsku.

06:55

Hraje se ale zatím s minimem přerušení. Oba týmy se ale zatím nemohou dostat do střelecké pozice.

05:43

Domácí tým je dlouho usazen v útočném pásmu, ale zatím nedokáže ohrozit Bespalova.

04:14

Masalkis raději nyní přidržel kotouč, aby uklidnil hru.

03:21

Volgin sice zavezl puk do pásma, ale Bumagin se s ním zabrzdil u mantinelu, kde následně o kotouč přišel.

02:00

Hosté mají i nadále problémy dostat se s pukem alespoň za červenou čáru.

00:32

ALEXEJ MASTRJUKOV yužil srážky dvou hráčů Novosibirsku ve středním pásmu, ujal se kotouče a z první střely propálil Besapolva. Bez asistence.

00:01

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Lada Togliatti: Masalskis (Kasutin) – Vorobjov, Bjolochvostikov, Gurkin, Viklund, Flood, Volgin, Putilov – Shenfeld, Bjolousov, Mastrjukov – Komarov, Zaťovič, Bumagin – Sulejmanov, Gurjanov, Nikitěnko – Achmetov, Valujskij, Strelcov.

HK Sibir Novosibirsk: Bespalov (Krasikov) – Menšikov, Ignatovič, Mišarin, Alexejev, Meszároš, Gimajev, Vereščagin, Naumov – Bobrov, Vincour, Butuzov – Šumakov, Sannikov, Šalunov – Ridderwall, Okulov, Vorošilo – Žafjarov, Gubin, Kopejkin.

Rozhodčí: Dejev, Zacharov – Kučava, Sazonov.
Hezké hokejové odpoledne! Je tu pátek a s ním další várka zápasů KHL. V tomto duelu se střetne Lada Togliatti, která na své půdě přivítá HK Sibir Novosibirisk. Zápas začíná v 16:00 a zápasem vás provede Ondřej Jícha.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

2:1

Branky a nahrávky: 1. Mastrjukov, 61. Bjolousov (Mastrjukov, Shenfeld) – 37. Šalunov (Sannikov)

Lada Toljatti: Masalskis (Kasutin) – Vorobjov, Bjolochvostikov, Gurkin, Viklund, Flood, Volgin, Putilov – Shenfeld, Bjolousov, Mastrjukov – Komarov, Zaťovič, Bumagin – Sulejmanov, Gurjanov, Nikitěnko – Achmetov, Valujskij, Strelcov.

HC Sibir Novosibirsk: Bespalov (Krasikov) – Menšikov, Ignatovič, Mišarin, Alexejev, Meszároš, Gimajev, Vereščagin, Naumov – Bobrov, Vincour, Butuzov – Šumakov, Sannikov, Šalunov – Ridderwall, Okulov, Vorošilo – Žafjarov, Gubin, Kopejkin.

Rozhodčí: Dejev, Zacharov – Kučava, Sazonov