Extraliga staršího dorostu

BK Mladá Boleslav – HC Slavia Praha

4:3

po s.n. (1:0) (1:1, 0:1, 2:1 - 0:0)

15.01.2016, 17:30 • ŠKOENERGO Aréna - malá hala • 5. kolo • Info o změnách stavu (Daniel Kubelka (@DanielKubelka), Vojtěch Tůma)

11:12

Další faul na straně hostů, kteří tak půjdou znovu do tří a bude z toho takřka minutu dlouhá přesilovka Mladé Boleslavi 5 na 3! Vyloučeným hráčem je Adam Klapka (SLA), jenž dostal dvě minuty za podražení.

10:16

Velká nepříjemnost pro Slavii je na světě. Znovu za nedovolené bránění putuje na lavici trestů David Vobořil (SLA) a domácí si vyzkouší přesilovku pěti proti třem!

08:48

Domácí budou mít šanci otočit vývoj utkání v přesilové hře, Matouš Patočka (SLA) dostává menší trest za nedovolené bránění.

05:42

Mladá Boleslav půjde znovu do čtyř, Hanuš Petržílka (MBL) inkasuje menší trest az faul kolenem.

01:53

Hosté si zahrají první přesilovou hru, vyloučeným je Michal Chládek (MBL) na dvě minuty za nedovolené bránění.

4:3

Branky a nahrávky: 9. Straka (Dančišin), 47. Křížek (Outrata), 54. Straka (Dančišin), rozh. náj. Dančišin – 8. Šteiner (Duda, Vildumetz), 29. Fiala, 44. Šergl (Fiala)