1. liga (SR)

HC MIKRON Nové Zámky – HK Spišská Nová Ves

4:2

konec (1:0, 1:2, 2:0)

15.01.2016, 18:00 • Zimný štadión Nové Zámky • Info o změnách stavu (Dominika Haršáni Handzušová) sk

Tipsport: 1.13 8.3 7.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Koniec zápasu. (20:14:13)

59:48

HC Nové Zámky dali gól!
Je rozhodnuté, BRANISLAV FÁBRY strieľa gól do prázdnej brány.
Asistencie: Albín Podstavek a Martin Chovan.

59:15

Spišiaci už hrajú v plnom počte a v poli sa posilnili o ďalšieho hráča, Filip Orčík ostáva na striedačke.

57:14

Spišská Nová Ves – Lukáš Hamráček – dve minúty za hákovanie.

55:20

MICHAL HUDEC dva inkasované góly počas jeho oslabení vynahradil presilovkovým gólom, ktorý môže byť rozhodujúci!
Asistencie: Lukáš Tábi a Igor Bobček.

54:20

Spišská Nová Ves – Richard Smotrila – dve minúty za hákovanie.

50:55

Spišská Nová Ves – Jozef Hrubý – dve mintúy za držanie. Po protestoch dostáva tiež osobný trest do konca zápasu za nešportové správanie.

48:32

Nové Zámky – Andrej Sucharda – dve minúty za držanie.

47:57

Ani túto presilovku domáci nevyužili na gól.

45:57

Spišská Nová Ves – Lukáš Hamráček – dve minúty za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou.

45:17

Zámčania skvelú príležitosť nevyužili!

45:17

Spišská Nová Ves – Lukáš Ludányi – nariadené trestné strieľanie po zdržiavaní hry.

42:00

Spišská Nová Ves – Jozef Ištocy – dve minúty za vrazenie.

40:01

Začala sa tretia tretina.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

35:53

Spišská Nová Ves dala gól!
Aj túto presilovku hostia využívajú, gól strieľa RICHARD SMOTRILA a je vyrovnané!
Asistencie: František Koky a Jozef Hrubý.

35:35

Nové Zámky – Michal Hudec – dve minúty za podrazenie. Zároveň dostáva aj desať minút za nešportové správanie.