Extraliga staršího dorostu

HC Energie Karlovy Vary – HC Dynamo Pardubice

2:3

po prodl. (0:0, 0:1, 2:1 - 0:1)

15.01.2016, 13:00 • KV Arena, Karlovy Vary • 5. kolo • Naďa Krásná (@NadiaKrasna)

To je ode mne pro tuto chvíli vše a zase někdy, napočtenou! (15:14:10)
Vítězem utkání se po prodloužení stává HC Dynamo Pardubice. V poslední třetině vyrovnal Martin Slabý. Následně své vedení převzali zpět Pardubice, když v 50. minutě skóroval Michal Machač. Energetici vyrovnali na 2:2 o 4 minuty později. O vyrovnání se zasloužil Michal Horký. V prodloužení rozhodl gól Ondřeje Machala.

62:44

Dynamo právě vstřelilo branku!
O vítězi je rozhodnuto. Autorem rozhodující branky je ONDŘEJ MACHALA, který si najel od modré a z levého kruhu poslal kotouč do pravého rohu za Beranova záda. Asistence: Ondřej Trejbal.

Hosté si zahrají další přesilovou hru. Za faul je vyloučen Horký (KVA).

62:25

Bude se vylučovat na straně Energie. Při úniku byl faulovaný Machala.

62:12

Další útok zastavuje odpískaný ofsajd.

62:09

Domácí zakládají útok.

Pěkná postýlka... :)

61:32

O kotouč se bojuje v pravém rohu obranného pásma hostí.

60:54

Bernáth zavezl puk za Jánského. Přihrávka před branku se mu nevydařila, a tak se kotouče ujali Pardubičtí.

60:29

Hosté na Berana vyslali první střelu. Beran je zatím pozorný.

60:01

Stav utkání je po šedesáti minutách nerozhodný. Pokračovat se bude již za malý okamžik v prodloužení.

60:00

59:50

Stejná situace na druhé straně. Kurfürstova střela zasáhla hostujícího obránce.

59:10

Mertova střela zasáhla pouze jednoho z domácích obránců.

58:29

Domácí nyní čelí velkému nátlaku hostí.

58:11

Trejbalova střela od modré mířila těsně vedle.

2:3

Branky a nahrávky: 41. Slabý (Horký, Bernáth), 54. Horký (Slabý, Pastyřík) – 27. Machala (Machač, Matýs), 50. Machač (Machala), 63. Machala (Trejbal)

HC Energie Karlovy Vary: Beran (Špírek) – Bernáth, Klejna, Vápeník, Hrůša, Pátek, Štaif – Tamáš, Bečka (A), Tlačil, Slabý, Prošek, Horký (A), Pastyřík (C), Chodounský, Hotěk, Kurfürst, Šik Trenér: Václav Eismann

HC Dynamo Pardubice: Jánský (Klouček) – Rudy, Trejbal, Žouželka, Boček (C), Mert, Matýs, Bureš, Leder – Machač, Martínek, Blümel, Štefka, Roubal (A), Machala, Petrus, Kubišta Trenér: Milan Kusý

Rozhodčí: Hlinka – Fiala, Havelec