5:4

po prodl. (0:1, 3:0, 1:3 - 1:0)

15.01.2016, 02:10 • MTS Centre, Winnipeg • Vojtěch Balon (@VojtaBalon)

Tipsport: 2.74 3.66 2.36 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je pro dnešní parádní duel z mé strany vše. S konstatováním, že Jets ukončili sérii tří porážek v řadě a Preds naopak už popáté v řadě prohráli se s vámi loučím a přeji úspěšný pátek. (04:57:02)
Dnešní utkání sledovalo ve vyprodaném MTS Centre 15294 diváků.
ČESKOSLOVENSKÁ STOPA:

Do tohoto zápasu nezasáhl žádný český ani slovenský hráč.
TŘI HVĚZDY ZÁPASU:

1. Dustin Byfuglien (WPG) 2+0
2. Andrew Ladd (WPG) 0+3
3. Ryan Johansen (NSH) 1+2
Žádný velký nášup se nakonec nekonal, prodloužení netrvalo ani minutu. Preds potvrdili, že se jim v pětiminutových nastaveních nedaří, družina Petera Laviolettea prohrála už posedmé z osmi případů.

60:51

60:51 Blake WHEELER - 5:4p

60:51

Winnipeg právě vstřelil branku!
Tak to bylo rychlé, domácí v první minutě prodloužení rozhodují o svém triumfu! Johansen napálil tyč a domácí se vydali do rychlého protiútoku, který přesnou přízemní střelou z mezikruží zakončil BLAKE WHEELER! Asistence: Brian Little, Andrew Ladd.

60:01

Uff, to byla divočina! Když Nikolaj Ehlers zvýšil čtvrthodinku před koncem už na 4:1, zdálo se, že je rozhodnuto. Hosté ale góly Johansena, Nystroma a Neala dokázali vyrovnat, nás tak čeká nášup v podobě prodloužení tři na tři!

Nashville právě vstřelil branku!
No a hosté třináct sekund před koncem vyrovnávají! Zdá se, že půjdeme do prodloužení! Gaustad vyhrál buly pro Johansena, jenž našel v mezikruží úplně volného JAMESE NEALA a ten se trefil neomylně pod břevno! Asistence: Ryan Johansen, Paul Gaustad.

59:37

Domácí hrají s neskutečnou obětavostí! Wheeler s Troubou se předháněli v tom, kdo zablokuje razantnější ránu a Weber nyní hrál vysokou holí, hra je tak přerušena. Neskutečný závěr!

58:59

Blake Wheeler k obrovské radosti domácích příznivců vyhodil puk do středního pásma, vystřídat ale domácí nestihli a tlak Preds pokračuje.

58:35

Weberova pověstná rána od modré byla přizvednuta nad Hellebuyckovu svatyni a následný bekhendový pokus Forsberga rovněž nebyl přesný.

57:53

Tyler Myers nic nevymýšlel a vyhodil puk na zakázané uvolnění, hostům už zbývají na vyrovnání jen dvě minuty.

5:4

Branky a nahrávky: 27. Byfuglien (Ladd, Trouba), 30. Little (Wheeler, Perreault), 35. Byfuglien, 46. Ehlers (Ladd, Chiarot), 61. Wheeler (Little, Ladd) – 1. Fiala (Johansen, Rinne), 50. Johansen (Neal, Weber), 52. Nystrom (Ellis), 60. Neal (Johansen, Gaustad)

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Hutchinson) – Trouba, Byfuglien, Enström, Myers, Stuart, Chiarot – Stafford, Little, Wheeler – Ladd, Perreault, Ehlers – Thorburn, Lowry, Burmistrov – Armia, Copp, Halischuk.

Nashville Predators: Rinne (Hutton) – Josi, Weber, Ekholm, Ellis, Bitetto, Jackman – Fiala, Johansen, Neal – Forsberg, Ribeiro, Järnkrok – Nystrom, Fisher, Smith – Salomäki, Gaustad, Bass.

Rozhodčí: Peel, St. Pierre – Devorski, Kovachik

Diváci: 15294