1:2

po prodl. (0:0, 0:1, 1:0 - 0:1)

15.01.2016, 17:30 • Ice Palace • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 1.37 5.6 6.44 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

S konstatováním, že utkání sledovalo 11833 diváků, se s Vámi loučím a přeji Vám hezký páteční večer! (20:02:39)
Československá stopa

Tomáš Zohorna (CHA) 1+0
Jan Kolář (CHA) 0+0
V Petrohradu se zrodilo překvapení. Domácí SKA totiž podlehlo Chabarovsku 1:2 po prodloužení. Hosté vedli od 29. minuty po gólu Tomáše Zohorny. Petrohradu se podařilo srovnat až v čase 51:21, kdy se trefil Dmitrij Kalinin. V prodloužení však byli šťastnější hosté. Vladislav Ušenin byl při samostatném úniku faulován a z nařízeného trestného střílení rozhodl o výhře Amuru.

Střely na branku v prodloužení – 1:2, celkem – 30:24.

Vladislav UŠENIN - 1:2

62:25

Chabarovsk právě vstřelil branku!
VLADISLAV UŠENIN trestné střílení proměňuje! Hostující útočník se trefil pod vyrážečku Koskinena a zařídil tak svému týmu druhý bod!

62:25

Ušenin byl ale faulován Čudinovem. Rozhodčí nařizuje trestné střílení!

62:25

Vladislav Ušenin jel sám na Koskinena! Zkusil forhendovou kličku, ale beton Koskinena byl na správném místě.

62:00

Moses se prezentoval nebezpečnou střelou z levé strany, rozhodující gól však jeho střelu nepřinesl.

61:24

Střelu Kalinina zblokovala hostující obrana.

60:13

Zohorna nahazoval puk před branku, kde byl Bergfors. Tomu sebral šanci Jakovlev.

60:01

Šedesát minut hry nerozhodlo o vítězi zápasu. Ve třetí třetině srovnal domácí Dmitrij Kalinin a za stavu 1:1 se tak bude prodlužovat.

Střely na branku ve 3. třetině – 7:7, celkem – 29:22.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:56

Možná poslední střelu řádné hrací doby vyslal Litovčenko. S ranou z pravého kruhu si poradila Koskinenova lapačka.

59:00

Od prodloužení nás dělí rovná minuta.

58:33

Nikita Gusev se dostal do dobré pozice. Jeho střelu z levého kruhu ale Pečurskij lapil.

1:2

Branky a nahrávky: 52. Kalinin (Šipačjov, Moses) – 28. Zohorna (Bergfors), 63. Ušenin (TS)

SKA Petrohrad: Koskinen (Ježov) – Jakovlev, Bělov, Chafizulin, Kalinin, Judin, Čudinov (A), Rukavišnikov – Širokov, Kadějkin, Kovalčuk (C) – Koskiranta, Lindström, Moses – Dadonov, Šipačjov (A), Gusev – Ponikarovskij, Kablukov, Ketov – Dergačjov.

Amur Chabarovsk: Pečurskij (Alikin) – Kolář (A), Čerepanov, Zub, Stalnov, Aťušov, Ibragimov (C) – Tarasov, Bergfors, Zohorna – Litovčenko, Tolpeko, Gračjov (A) – Vladislav Ušenin, Vjačeslav Ušenin, Li – Pervušin, Aliu, Wandell – Železňov.

Rozhodčí: Safjullov, Dejev – Goljak, Misjur

Diváci: 11833