DHL Extraliga juniorů

HC Energie Karlovy Vary – HC Oceláři Třinec

3:6

konec (1:0, 0:3, 2:3)

15.01.2016, 17:00 • KV Arena, Karlovy Vary • 33. kolo • Pavel Pelčák (@PavelPel)

Tipsport: 2.49 4.5 2.05 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mojí strany je to por dnešní zápas vše. Loučí se Pavel Pelčák a u dalších přenosů na shledanou. (19:04:30)
Ve třetí třetině bylo k vidění dokonce pět gólů. Třinec v dnešním zápase předvedl lepší výkon a do Třince odváží tři body. Karlovy Vary se snažily konkurovat svému soupeři, ale porazit ho nedokázaly.

59:30

Zápas se již pouze dohrává. Výsledek je rozhodnutý.

58:14

Do útočné třetiny se znovu dostávají hosté. Jakub Lacka však nedokázal zpracovat puk, a tak se k puku dostávají domácí.

57:39

V posledních dvou minutách zápasu se stále domácí nevzdávají a hrají stále naplno.

56:51

Domácí se znovu pokusili o změnu skóre. Nyní dokázali Karlovarští nstřelit tyčku.

56:33

Hra se přesouvá před Frčka, který znovu musel zasahovat.

55:36

Karlovarští se stále snaží zvrátit stav utkání a přizpůsobují tomu styl hry.

54:55

54:55 Finové vyhráli MS juniorů. Objeví se někteří pozdější talenti v české juniorské soutěži?

54:55

Domácí znovu zavezli puk do útočné třetiny, kde se u mantinelu zastavila hra z důvodu držení puku na mantinelu.

54:07

Karlovy Vary se v další přesilové hře drží v útočné třetině. Na bránu však ještě nevystřelily.

53:18

Na dvě minuty je vyloučen Jakub Lacka (TRI) za sekání.

51:49

Třinec právě vstřelil branku!
Další gól Třince! Karlovarští chybovali v rozehrávce a toho využil Matěj Murín, který přesně přihrál LUKÁŠI JAŠKOVI, který svojí střelu zamířil těsně podél betonu přesně do rohu brankové konstrukce. Asistence: Matěj Murín

51:02

Po střele Weinholda hra pokračuje před Fendrychem, který po střetu s karlovarským útočníkem spadl.

50:12

Karlovy Vary v další přesilové hře předvádí skvělý hokej. Oba týmy zvyšují tempo hry.

48:58

Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Doudera – 2 min., sevření puku rukou).

48:52

Třinec znovu střílí gól! Při další přesilové hře se tentokrát dokázali prosadit hosté. Po Hladoníkově přihrávce se puku ujal MICHAL ROMAN, který přesně zakončil. Asistence: Jan Hladoník, Jakub Lacka

48:31

Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Vodička – 2 min.).

3:6

Branky a nahrávky: 18. Hauzr, 46. Čejka (Svoboda), 49. Janata (Michálek) – 23. Kovařčík (Adámek, Jašek), 31. Jašek (Kovařčík), 37. Kovařčík (Lacka), 48. Kovařčík (Murín), 49. Roman (Hladoník, Lacka), 52. Jašek (Murín)

HC Energie Karlovy Vary: Frček (Fuksa) – Michálek "A", Weinhold, Rulík "C", Vodička, Pajk, Dudek, Beer – Nguyen, Zikmund "A", Vrána, Čejka, Janata, Svoboda, Babka, Davídek, Hauzr, Procházka Trenér: Jiří Žůrek

HC Oceláři Třinec: Fendrich (Loubal) – Stránský "C", Adámek, Roman, Bartko, Zahradníček "A", Doudera, Janiczek – M. Kovařčík, Murín, Jašek, Hrehořčák, Pala "A", Flok, O. Kovařčík, Hladoník, Lacka, Lorek Trenér: Václav Varaďa

Rozhodčí: Kostourek – Suchánek, Brejcha