DHL Extraliga juniorů

HC Energie Karlovy Vary – HC Oceláři Třinec

3:6

konec (1:0, 0:3, 2:3)

15.01.2016, 17:00 • KV Arena, Karlovy Vary • 33. kolo • Pavel Pelčák (@PavelPel)

Tipsport: 2.49 4.5 2.05 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

56:51

Domácí se znovu pokusili o změnu skóre. Nyní dokázali Karlovarští nstřelit tyčku.

53:18

Na dvě minuty je vyloučen Jakub Lacka (TRI) za sekání.

51:49

Třinec právě vstřelil branku!
Další gól Třince! Karlovarští chybovali v rozehrávce a toho využil Matěj Murín, který přesně přihrál LUKÁŠI JAŠKOVI, který svojí střelu zamířil těsně podél betonu přesně do rohu brankové konstrukce. Asistence: Matěj Murín

48:58

Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Doudera – 2 min., sevření puku rukou).

48:52

Třinec znovu střílí gól! Při další přesilové hře se tentokrát dokázali prosadit hosté. Po Hladoníkově přihrávce se puku ujal MICHAL ROMAN, který přesně zakončil. Asistence: Jan Hladoník, Jakub Lacka

48:31

Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Vodička – 2 min.).

48:15

Karlovy Vary právě vstřelily branku!
Karlovy Vary znovu stahují náskok svého soupeře! Po úspěšném překonání středního pásma se odraženého puku ujal JIŘÍ JANATA,který neměl problém se vstřelením gólu. Asistence: Patrik Michálek

47:53

Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Šašek – 2 min.).

47:20

Po zavezení puku Matějem Murínem se puku před bránou ujal ONDŘEJ KOVAŘČÍK, který dokázal protlačit puk za záda Frčka. Asistence: Matěj Murín

45:18

Po zavezení puku Kamilem Svobodou se puku dokázal ujmout MICHAEL ČEJKA, který přesnou přízemní střelou překonal Fredricha. Asistence: Kamil Svoboda

41:25

V závěrečné periodě jsou domácí aktivnější a to se projevilo vyloučením Mariana Adámka (TRI), který se provinil vyhozením puku mimo ledovou plochu a je vyloučen na dvě minuty.

36:59

Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Matěj Murín – 2 min., hákování).

36:17

Ve vlastním oslabení se dokázal prosadit ONDŘEJ KOVAŘČÍK, který po prokličkování mezi karlovarskými obránci dokázal zakončit přesně do růžku brány. Asistence: Jakub Lacka

34:45

Po velké chybě Frčka v rozehrávce se k puku dostal Lukáš Jašek, který ale nedokázal zpracovat puk.

34:25

Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Jan Zahradníček – 2 min.).

31:32

Po nátlaku domácích před bránou Fendricha se provinil Michal Roman (TRI) hákováním a byl vyloučen na dvě minuty.

30:09

Michal Kovařčík dokázal přesné přihrát od mantinelu úplně volnému LUKÁŠI JAŠKOVI, který střelou zápěstím poslal puk těsně pod víko. Asistence: Michal Kovařčík

22:08

Po střele Adámka se puk odrazil od mantinelu za bránou přímo k Kovařčíkovi, který neměl problém se zakončením. Asistence: Marian Adámek, Lukáš Jašek

20:49

Na dvě minuty byl vyloučen Petr Vodička (KVA) za hákování ve vlastní třetině.

19:57

Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Davídek – 2 min., vysoká hůl).

17:34

FILIP HAUZR skvěle unikl třinecké obraně po levé straně a nastřelil puk před bránu, kde jeden z obránců si kotouč srazil do vlastní brány. Bez Asistence

15:19

Michálek předvedl skvělý obranný zákrok před Frčkem a zabránil jistému inkasování gólu.

11:47

Po dlouhém nátlaku před bránou Fendricha se poprvé vylučuje na straně hostů. Jan Bartko (TRI) byl vyloučen za sekání na dvě minuty.

08:42

Adam Flok se znovu dostal před bránu, kde však nedokázal zakončit kombinaci se svými spoluhráči.

08:03

Další vyloučení na straně domácích. Na dvě minuty je vyloučen Michael Čejka za sekání.

06:09

Mezi kruhy Adam Flok dokázal obrat domácí o puk. Svojí střelu však zamířil mimo.

01:10

A máme tu první vyloučení na straně domácích! Na dvě minuty byl vyloučen Michael Čejka (KVA) za podražení.

3:6

Branky a nahrávky: 18. Hauzr, 46. Čejka (Svoboda), 49. Janata (Michálek) – 23. Kovařčík (Adámek, Jašek), 31. Jašek (Kovařčík), 37. Kovařčík (Lacka), 48. Kovařčík (Murín), 49. Roman (Hladoník, Lacka), 52. Jašek (Murín)

HC Energie Karlovy Vary: Frček (Fuksa) – Michálek "A", Weinhold, Rulík "C", Vodička, Pajk, Dudek, Beer – Nguyen, Zikmund "A", Vrána, Čejka, Janata, Svoboda, Babka, Davídek, Hauzr, Procházka Trenér: Jiří Žůrek

HC Oceláři Třinec: Fendrich (Loubal) – Stránský "C", Adámek, Roman, Bartko, Zahradníček "A", Doudera, Janiczek – M. Kovařčík, Murín, Jašek, Hrehořčák, Pala "A", Flok, O. Kovařčík, Hladoník, Lacka, Lorek Trenér: Václav Varaďa

Rozhodčí: Kostourek – Suchánek, Brejcha