15.01.2016, 17:30 • 33. kolo • Libor Kult (@@LiborKult)

Tipsport: 1.7 4.75 3.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

58:56

Hostující trenéři nechtějí nechat nic náhodě a vybírají si oddechový čas, aby své svěřence uklidnili.

58:56

Hradec právě vstřelil branku!
S největší pravděpodobností je rozhodnuto. Mountfield dostal po buly puk do středního pásma, kde od červené čáry trefil prázdno domácí klec ALEŠ KRÁTOŠKA (11). Bez asistence.

58:34

Domácí branka je prázdná, Lukeš zůstal na střídačce.

58:34

V přerušené hře si domácí berou oddechový čas.

56:56

Macháček se dostal do bezprostřední blízkosti Veselého, ale ten znovu svůj tým podržel.

56:32

Vyloučení na obou stranách. Domácí Lidák dostává dvě minuty za nedovolené bránění, hostující Malík za hrubost. Hraje se 4/4.

53:55

Hierman se vydal na útočný výlet, i zakončil, ale byl faulován. Bureš (HKR) dostává dvě minuty za držení protihráče.

42:11

Tak teď čekají Piráty horké chvilky. Tůma (CHM) podle rozhodčího úmyslně posunul branku a za hlasitých protestů domácí střídačky odchází na trestnou. Piráti budou minutu a 49 vteřin ve třech.

41:14

Pavlík přihrál z první přes brankoviště Hnikovi, proti jehož střele se stihl Lukeš přemístit.

Polák (CHM) se při napadání za brankou Mountfieldu dopustil faulu, který rozhodčí odpískali současně se závěrečnou sirénou druhé třetiny. Piráti tak začnou poslední dvacetiminutovku ve čtyřech, domácí útočník dostává čtyři minuty za vysokou hůl.

39:24

Teď měli Piráti pořádnou porci štěstí. Lier si sjel před branku, kde z první trefil bližší tyč Lukešovy branky.

37:17

Benda (CHM) oslabuje svůj tým. Průnik útočníka zastavil jen za cenu nedovoleného bránění.

34:51

Sám před Veselým byl napravo Macháček, ale nejproduktivnější chomutovský hráč vystřelil jen do dobře postaveného Veselého.

34:42

Šance pro Piráty. Hnik (HKR) v útočném pásmu fauloval a jde za katr na dvě minuty za podražení.

34:07

Mohlo to být 2:0 pro Východočechy. Rychlý výpad zakončil po přihrávce Krátošky Orság jen do Lukeše.

31:09

Hradečtí vyhazovali po mantinelu, od kterého se puk odrazil do jejich pásma. Páleník nahodil na branku, před ní dorážel Rindoš, ale byl příliš blízko Veselého.

29:14

Strunz dostal na levé křídlo křáznou přihrávku, ale napoprvé puk minul. Následná střela skončila na zadním mantinelu.

27:08

Nejistý zásah Veselého a radost Pirátů, kteří viděli puk v síti. Rozhodčí však po chvilce váhání rozpažil. Skóre se k nelibosti domácí střídačky nemění.

25:03

Miškář (HKR) to přehnal s důrazem při útočném napadání. Benda se jen těžce zvedal z ledu, ale nakonec odjel na střídačku po svých. Hostující útočník dostává 2 + 10 za naražení zezadu.

19:31

Hostující Hnik (HKR) putuje na trestnou lavici. neboť hůl použil nedovoleným způsobem a hákoval.

18:01

Orság zachytil na modré, posunul doprava na Havránka, který trefil z vrcholu kruhu břevno chomutovské branky.

17:06

Domácí Tůma (CHM) dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

07:14

Piráti nepřesně rozehráli, puk odražený od zadního mantinelu se odrazil před jejich branku, kde jej napálil Bureš. Jeho ránu zblokoval jeden z obránců, Pavlík následně mířil vedle.

06:02

Tak Východočeši se přece jen dočkali využití přesilovky. Mountfield se dostal do situace dva najednoho, kterou JAKUB ORSÁG (13) přetavil v gól do prázdné branky po výborné přihrávce Miškáře. Asistence: Patrik Miškář (18), Aleš Krátoška (18).

04:50

Prvním vyloučeným je Hierman (CHM).

00:35

Úplně sám byl po přihrávce z rohu před Veselým domácí Macháček. Napoprvé mířil z první zblízka do betonu, napodruhé trefil ramenu brankáře a kotouč skončil v rohu.