konec (1:0, 1:0, 0:1)

15.01.2016, 17:30 • Martin Penker

Tipsport: 1.85 4.2 3.51 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (19:54:37)
Dnešní utkání je za námi. Domácí dnes byli mírně lepším týmem a zaslouženě tak zvítězili 2:1. Domácí se dostali v dnešním utkání do vedení na konci první třetiny, a to když se ve 20. minutě prosadil z přesilové hry Regin. Na 2:0 zvýšil ve druhé třetině, konkrétně ve 29. minutě Jormakka a domácí tak tento zápas měli plně pod kontrolou. Hosté se však dostali znovu do zápasu pět minut před koncem utkání, a to když se prosadil slovenský útočník Meszároš. Další branku však hosté už nedokázali vstřelit a domácí si tak připsali po dnešní výhře 2:1 důležité tři body do tabulky.

Střely na branku (celkem): 22 – 23
Vyhrané buly (celkem): 37 – 22

59:56

Čtyři sekundy před koncem je tu ještě zakázané uvolnění domácích, vhazovat se tak bude před Karlssonem.

59:48

A nyní znovu, hosté to tak mají zatím velmi těžké.

59:25

Domácím se nyní podařilo dostat kotouč do středního pásma.

59:09

Oddechový čas pro domácí.

59:08

Hosté to zkoušejí v šesti bez brankáře!

58:39

Hosté to nejspíše každou chvíli zkusí v šesti, to by však nesměli kazit své přihrávky.

58:23

Oddechový čas pro hosty.

58:22

Regin se nyní dostal ke střele z levého kruhu, jeho pokus však zablokoval jeden z obránců. Regin následně upadl a najel do Saláka, rozhodčí tak musí přerušit hru.

58:00

Poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:25

Oba týmy hrají v plném počtu!

56:32

Wirtanen se nyní dostal ke střele z levého kruhu, jeho první střelu dokázal Salák vyrazit opět k němu a i jeho následnou střelu dokázal Salák fantasticky chytit!

56:06

Ofsajd domácích. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

55:28

Nyní se bude hrát ve čtyřech na obou stranách. Dvě minuty za hrubost vyfasoval Ignatovič a Rita.

54:07

54:07 Andrej MESZÁROŠ - 2:1

54:07

Sibir právě vstřelil branku!
Hosté snižují na rozdíl jedné branky! ANDREJ MESZÁROŠ se dostal ke střele z mezikruží, a jeho pokus skončil i s menším štěstím za zády Karlssona. Asistence: Calle Ridderwall, Tomáš Vincour.

52:24

Šalunov se nyní dostal ke kotouči v těsné blízkosti před Karlssonem, ten však jeho následný střelecký pokus dokázal skvěle chytit! Tak toto byl důležitý zákrok Karlssona.

51:09

Hosté nyní svého soupeře celkem tlačí, Karlsson však zatím střelám hostujících hráčů odolává.

50:22

Alexejev nyní napřáhl ke střele z pravého kruhu, ale i jeho střelu dokázal Karlsson vyrazit mimo tři tyče.

49:31

Šumakov se dostal ke střele z pravého kruhu, jeho střelu však dokázal jeden z obránců ztečovat nad branku.

48:23

Gimajev nyní vyslal na branku tvrdou střelu z mezikruží, Karlsson si však povyjel z branky a tuto střelu dokázal chytit.

47:23

Žafjarov nyní kotouč tak dlouho držel u levého mantinelu, až donutil rozhodčího k odpískání.

46:55

Hra se nyní pohybuje spíše ve středním pásmu.

45:53

45:14

Mäki se dostal ke střele od modré čáry, jeho tvrdý pokus však zablokoval jeden z obránců.

44:02

43:42

Domácí kombinují s kotoučem v útočném pásmu, ke střele se však nemohou dostat.

43:10

Kapanen dostal nabito do mezikruží, jeho pokus však skončil těsně vedle pravé tyče.

42:01

Domácí si zahrají přesilovku. Dvě minuty za sevření puku rukou vyfasoval Monja.

41:21

40:35

Larsen se dostal k další střele, tentokrát z mezikruží, Salák však jeho střelu znovu dokázal chytit.

40:20

Larsen vyslal na branku střelu od modré, Salák však neměl s touto střelou větší potíže.

40:05

Domácí vyhráli úvodní buly třetí třetiny a ihned se s kotoučem ženou směrem dopředu.

40:01

Druhá třetina je za námi. Hosté sice ve druhé třetiny zlepšili hru, ale pořád to není ono. Domácí se dostali do vedení o dvě branky ve 29. minutě, a to když se dokázal prosadit Jormakka. Hosté tak budou muset ve třetí třetině ještě víc zabrat, aby s tímto výsledkem ještě dokázali něco udělat.

Střely na branku (celkem): 16 – 15
Vyhrané buly (celkem): 28 – 13
Další třetina začne přibližně v 19:12.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:57

Domácí se však ve druhé třetiny už do žádné šance nedostanou, neboť právě skončila. Jejich přesilovka tak bude pokračovat ve třetí třetině.

39:21

Domácí si zahrají další přesilovku. Dvě minuty za sekání vyfasoval Monja.

39:19

Monja se nyní dostal ke střele z pravého kruhu, jeho příliš nepovedenou střelu dokázal Karlsson v pohodě chytit.

38:55

A ani nedostanou, neboť jeden z nich o kotouč přišel v rohu kluziště.

38:30

Hosté se nyní usadili s kotoučem v útočném pásmu, ke střele se však zatím nedostali.

38:00

Právě byly ohlášeny poslední dvě minuty druhé třetiny.

37:33

Kennedy se nyní dostal ke střele z levého kruhu, jeho pokus však Salák vyrazil do ochranné sítě.

36:35

35:32

Jensen napřáhl ke střele od modré čáry, jeho tvrdou ránu však dokázal vyrazit Salák do rohu kluziště.

34:36

Jormakka se nyní dostal ke střele z pravého kruhu, jeho dobře mířená střela ke vzdálenější tyči však skončila jen těsně vedle levé tyče.

34:24

Jeden z domácích hráčů se nyní snažil nahodit kotouč do útočného pásma, ten se však odrazil od mantinelu a nakonec skončil v hledišti.

33:09

Sannikov nyní tak dlouho držel kotouč na své holi v útočném pásmu, až o něj přišel.

32:25

Následuje komerční přestávka.

32:24

Mišarin nyní nahodil kotouč na branku od modré čáry, jeho nahození však ztečoval jeden z obránců do ochranné sítě.

32:07

Zakázané uvolnění hostů. Vhazovat se tak bude před Salákem.

31:11

Hosté se nyní zdrželi na chvíli s kotoučem v útočném pásmu, jejich dvě střely na branku však dokázal chytit Karlsson.

30:17

Domácí nyní drží kotouč na svých holích a snaží se vymyslet nějakou kloudnou akci směrem dopředu.

28:49

28:49 Pekka JORMAKKA - 2:0

28:49

Jokerit právě vstřelil branku!
Domácí se dostávají do dvoubrankového vedení! Wirtanen vyhrál buly v útočném pásmu, kotouč se následně dostal k PEKKU JORMAKKOVI, a ten rychlou střelou mezi betony dokázal prostřelit Saláka. Asistence: Petteri Wirtanen.

28:43

28:14

Larsen se nyní dostal s kotoučem podél pravého mantinelu až do střelecké pozice z pravého kruhu, jeho střelu však Salák v pohodě chytil.

27:11

Kulda nyní napřáhl ke střele od modré čáry, Salák však jeho tvrdou střelu dobře viděl a kotouč tak chytil do své lapačky.

26:35

Meszároš nyní zašlápl kotouč u levého mantinelu a rozhodčího tak donutil zapískat. Vhazovat se bude následně ve středním pásmu.

26:23

26:22

Hosté v plném počtu. Domácí v této přesilovce nepředvedli téměř nic a oba týmy tak hrají v plném počtu.

25:16

Domácí se zatím nemohou udržet s kotoučem v útočném pásmu a hostující obránci tak mají zatím snadnou práci.

24:59

24:22

Domácí si zahrají další přesilovku. Dvě minuty za podražení vyfasoval Vincour.

23:56

Obrovská šance hostů! Sannikov nyní našel skvělou přihrávkou od levého mantinelu na opačné straně straně kluziště Šalunova, jeho následnou rychlou střelu z první dokázal Karlsson skvěle chytit.

22:49

Monja nyní vyslal na branku střelu z pravého kruhu, jeho tvrdý projektil však dokázal Karlsson vyrazit mimo tři tyče.

22:04

Zakázané uvolnění domácích. Vhazovat se tak bude před Karlssonem.

21:52

21:37

Domácí nyní až příliš kombinovali s kotoučem v útočném pásmu a následně tak o něj přišli.

20:43

Domácí ještě dohrávají minutu ze své dlouhé přesilovky.

20:05

Domácí vyhráli úvodní buly druhé třetiny a nyní s kotoučem kombinují ve vlastním pásmu.

20:01

První třetina je za námi. Domácí jsou zatím lepším týmem a zaslouženě tak vedou 1:0! O jedinou branku první třetiny se postaral až deset sekund před koncem třetiny z přesilové hry Regin. Hosté se v první třetině nedostali do nějaké vážnější šance a do další třetiny tak budou muset svou hru zlepšit, pokud chtějí dnes uhrát nějaké body.

Střely na branku (celkem): 8 – 8
Vyhrané buly (celkem): 15 – 6
Další třetina začne přibližně v 18:23.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:50

19:50 Peter REGIN - 1:0

19:50

Deset sekund před koncem první třetiny domácí využívají přesilovou hru a dostávají se tak do vedení 1:0! Larsen vyslal na branku střelu od modré čáry, Salák vyrazil kotouč pouze ke Kozunovi, ten ho následně poslal na pravou stranu k úplně volnému PETERU REGINOVI, a ten se střelou do poloodkryté klece nemýlil. Asistence: Brandon Kozun, Niko Kapanen.

18:40

Domácí tak mají nyní velkou šanci vstřelit branku, neboť budou hrát hned čtyřminutovou přesilovku.

18:27

Domácí si zahrají další přesilovku. 2+2 minuty za hru vysokou holí vyfasoval Gimajev.

17:55

Talaja si to po tomto nahození namířil rovnou do útrob stadionu, nejspíše má nějaké zdravotní potíže.

17:50

Talaja nyní pouze nahodil kotouč na Saláka, a ten ho raději podržel ve své lapačce.

17:03

Domácí si nyní nerozuměli mezi sebou v útočném pásmu a kotouč tak jednomu z nich utekl do středního pásma.

16:28

Lajunen se nyní dostal ke střele z pravého kruhu, jeho tvrdou ránu však zablokoval jeden z obránců.

15:50

Hra se nyní pohybuje převážně ve středním pásmu.

15:05

Butuzov nyní nahodil kotouč do útočného pásma, ale následně se k němu dostal pouze jeden z obránců.

14:00

Domácí se nyní na chvíli udrželi s kotoučem v útočném pásmu, následně však přišla nepřesná přihrávka a kotouč tak získávají hosté.

13:24

Kotouč se nyní dostal od jednoho z hostujících hráčů až do lapačky Karlssona, a ten ho raději podržel.

11:53

Domácí se nyní řítili ve třech proti dvěma, Talaja to však vzal vše na sebe a jeho následná střela skončila daleko vedle pravé tyče.

11:12

Další střela z levého kruhu, tentokrát jí vyslal na Karlssona Kopejkin, jeho pokus však ani nedolétl ke Karlssonovi, neboť se zastavil o jednoho z obránců.

10:52

Okulov se dostal ke střele z levého kruhu, jeho slabou střelu však dokázal Karlsson v pohodě zlikvidovat.

10:27

Domácí si nyní nerozuměli mezi sebou v útočném pásmu a o kotouč tak přišli.

09:25

Další skvělou přihrávku do levého kruhu dostal Aaltonen, jeho následnou mířenou střelu k přední tyči dokázal Salák vyrazit mimo tři tyče.

08:56

Talaja nyní dostal skvělou přihrávku před branku od jednoho ze svých spoluhráčů, nikým nehlídán však následně trefil pouze přesunujícího se Saláka.

07:35

Tvrdou střelu na branku domácích nyní vyslal Ridderwall, jeho tvrdou střelu však dokázal Karlsson s menšími problémy vyrazit mimo tři tyče.

06:25

Regin nyní dostal skvělou přihrávku zpoza branky do mezikruží, jeho následnou tvrdou střelu však dokázal zblokovat nad branku jeden z protihráčů.

06:09

Ten však skončil tak rychle jako začal, neboť jeden z domácích hráčů poslal špatnou přihrávku na svého spoluhráče.

05:55

Kopejkin nyní ztratil kotouč v útočném pásmu a domácí se tak dostávají do rychlého protiútoku.

05:18

Domácí nyní drží kotouč na svých holích a snaží se vymyslet něco směrem dopředu.

04:38

Hosté v plném počtu. Domácí nedokázali využít svou první přesilovku v dnešním utkání a nyní se tak pokračuje v pěti na obou stranách.

03:59

Domácí nyní až příliš kombinovali před brankou soupeře a kotouč tak nakonec skončil na hokejce jednoho z obránců, a ten ho následně poslal přes celé kluziště až za branku Karlssona.

03:11

Kozun nyní dostal skvělou přihrávku před branku od Pelletiera, jeho následná střela z první však skončila těsně nad brankou.

02:35

Domácí si zahrají přesilovku. Dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě odsedí Šumakov.

02:01

Kulda nyní nahodil kotouč před branku od modré čáry, tam se však nedostal k teči nikdo z jeho spoluhráčů a kotouč tak nakonec končí po teči jednoho z obránců v ochranné síti.

01:44

Jormakka se dostal ke střele z mezikruží, jeho pokus však dokázal Salák vyrazit do rohu kluziště.

01:35

Jormakka nyní nahodil kotouč na Saláka, a ten ho raději podržel ve své lapačce.

01:19

Ohtamaa nyní zavezl kotouč podél levého mantinelu do útočného pásma, následně však poslal nepřesnou přihrávku na jednoho ze svých spoluhráčů a ke kotouči se tak dostávají hosté.

00:48

00:05

Domácí vyhráli úvodní buly první třetiny a ihned se ženou s kotoučem směrem dopředu.

00:01

Stadionem nyní zní Ruská a Finská národní hymna.
Oba týmy jsou již na ledové ploše. Domácí dnes nastupují v modrých dresech, hosté dnes oblékli bílé dresy.

Tahounem domácího celku je Brandon Kozun, bude bodovat i dnes?

Jokerit Helsinky: Karlsson (Helenius) – Larsen, Jensen, Jaakola, Ohtamaa, Lajunen (A), Kulda – Kozun, Regin (A), Pelletier– Aaltonen, Kennedy, Talaja – Jormakka, Kapanen "C", Hagman – Rita, Wirtanen, Mäki

HK Sibir Novosibirsk: Salák (Bespalov) – Alexejev, Menšikov, Meszaros, Mišarin, Ignatovič, Gimajev (C), Naumov, Verešagin – Sannikov (A), Šalunov, Šumakov – Ridderwall, Okulov, Vincour – Butuzov, Vorošilo, Kopejkin – Monja, Gubin (A), Žafjarov

Rozhodčí: Ravodin, Sergejev – Palej, Otmachov.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Posledních 3 vzájemná utkání

Novosibirsk – Jokerit 0:2
Jokerit – Novosibirsk 4:2
Jokerit – Novosibirsk 6:1
HK Sibir Novosibirsk

Novosibirsk se momentálně nachází v tabulce Východní konference na třetí příčce se sedmaosmdesáti body. Po osmačtyřiceti odehraných zápasech mají na svém kontě 20 výher, 10 výher v prodloužení či nájezdech, 7 proher v prodloužení či nájezdech a 11 porážek. Na venkovním kluzišti zatím odehráli třiadvacet zápasů, ze kterých 6x vyhráli, 5x vyhráli v prodloužení či nájezdech, 5x prohráli v prodloužení či nájezdech a 7x prohráli.

Jokerit Helsinky

Jokerit se momentálně nachází v tabulce Západní konference na druhé příčce s pětaosmdesáti body. Po sedmačtyřiceti odehraných zápasech mají na svém kontě 25 výher, 3 výhry v prodloužení či nájezdech, 4 prohry v prodloužení či nájezdech a 15 proher. Na domácím kluzišti zatím odehráli čtyřiadvacet zápasů, ze kterých 13x vyhráli, 2x vyhráli v prodloužení či nájezdech, 4x prohráli v prodloužení či nájezdech a 5x prohráli.

Dyn. Moskva – Jokerit 3:2
Podolsk – Jokerit 1:3
Jokerit – Dyn. Moskva 2:3 po nájezdech
Slovan Bratislava – Jokerit 4:2
Medveščak Záhřeb – Jokerit 2:4
Zdravím všechny hokejové fanynky a fanoušky. Vítejte u dnešního zápasu ruské hokejové nejvyšší soutěže KHL mezi Jokerit Helsinky a HK Sibir Novosibirsk.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

2:1

Branky a nahrávky: 20. Regin (Kozun, Kapanen), 29. Jormakka (Wirtanen) – 55. Meszároš (Ridderwall, Vincour)

HC Sibir Novosibirsk: Salák (Bespalov) – Alexejev, Menšikov, Meszároš, Mišarin, Ignatovič, Gimajev (C), Naumov, Verešagin – Sannikov (A), Šalunov, Šumakov – Ridderwall, Okulov, Vincour – Butuzov, Vorošilo, Kopejkin – Monja, Gubin (A), Žafjarov

Rozhodčí: Ravodin, Sergejev – Palej, Otmachov