4:3

po s.n. (1:0) (1:0, 1:0, 1:3 - 0:0)

10.01.2016, 12:00 • PSG aréna • Nikola Světlíková

Konec zápasu. (14:26:14)

V samostatných nájezdech zvítězil tým PSG Zlín. Rozhodující gól dává hráč číslo 23 LUKÁŠ SVĚTLÍK.

6. série 1:0

Jakubec neproměňuje a je tak rozhodnuto. Zlín vyhrává na samostatné nájezdy po jediné trefě Lukáše Světlíka.

Světlík proměňuje mezi betony!!!

5. série 0:0

Pokorný neproměňuje.

Janošek neproměňuje.

4. série 0:0

Teď už je to rychlá smrt. Ale ani Šlaicher nerozhoduje o utkání.

Nová série. Sedláček neproměňuje.

3. série 0:0

Ani Tomáš Dřímal nedokázal proměnit. Dvořák chytá.

Šedivý nedává.

2. série 0:0

Zmeškal krásně nastřelil do brány, Dvořák však naprosto pohotově chytá do lapačky.

Podobný scénář se odehrává při nájezdu Poppela.

1. série 0:0

Fajkus si dobře najel a chtěl udělat blafák. Dvořák ale vyráží betonem.

Morong nedává!

Samostatné nájezdy začínají.
Týmy losují o pořadí.
A je to tak. O utkání rozhodnou až samostatné nájezdy.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:20

Vypadá to, že se půjde na samostatné zájezdy.

63:19

Světlík (ZLN) zůstává ležet na ledě a spoluhráči ho až po chvíli musí dovést na střídačku.

62:55

Tentokrát to do hradecké brány zkouší dostat Janošek. Také bez úspěchu.

61:59

Teď není čas na chyby a hráči to vědí. Všichni hrají na sto procent.

61:45

Dobiáš pálí, Dvořák chytá!

61:27

Ševci v protiútoku.

60:19

Teď jde o všechno a Hradec se prodírá rychle dopředu!

60:01

Za domácí nastupuje Dluhoš, Pröschl, Janošek a Sedláček.
Utkání jde do prodloužení. Týmy se radí na střídačkách a atmosféra by se dala krájet.

60:00

59:41

Hradec právě vstřelil branku!
A je to gól 19 vteřin před koncem se trefuje MATĚJ MORONG a je vyrovnáno. Asistence: Petr Poppel, Jan Klodner.

59:30

Ševcům se podaří vyhodit, míjí však prázdnou soupeřovu bránu.

59:15

Chumel před domácí bránou, ztrácí se přehled o puku a do konce utkání zbývá 45 sekund!

58:23

Dvořák odchází na střídačku a Hradec hraje v šesti.

58:23

Oddechový čas pro hosty.

58:03

Další gólová šance, tentokrát na straně Hradce.

57:00

Po krásné akci a přihrávce od Dluhoše, pálí Janošek. Jeho pecku však zachycuje hradecká obrana. To byla šance!

56:03

Dobiáš vystřelil z trestné lavice a hned se dostal do šance, objel bránu a přihrál před, kde ale jeho přihrávku nikdo nezachytil.

55:27

54:52

Voňka v obrovské šanci, Kubík chytá a tím velmi ulehčil situaci domácím.

54:20

Ševcům se podařilo vyhodit a na chvíli tak uniknout hradeckému tlaku.

53:24

Vyloučen domácí hráč Vojtěch Dobiáš a Zlín tak bude teď hrát velmi těžké oslabení.

52:48

Hradec minul prázdnou bránu!

52:02

Offside překazil hradecký útok.

51:09

Vypadá to, že někteří hráči nedokáží udržet své emoce na uzdě. Každou chvíli jsou mužstva v sobě.

50:49

Hosté začínají přiostřovat svou hru a jdou plně do útoku.

49:58

Šedivý unikl zlínské obraně, vystřelit se mu však nepodařilo.

49:23

Vteřinu před koncem hradecké přesilové hry se za záda Kubíka trefil PETR POPPEL. Asistence: Matěj Morong, Vojtěch Síla

48:27

Ševci ukazují, že hry v oslaben umí hrát.

47:20

Jáchym Janošek vyloučen za hrubost a Hradečtí hrají přesilovou hru.

47:20

Hradec se dostal do velké šance a na ledě opět vzniká bitka. Zlín bude hrát v oslabení.

45:10

Suhrada mohl ještě zvýšit vedení Zlína, ale Dvořáka se mu i přes dobře mířenou trefu nepovedlo prostřelit.

44:48

44:30

Zlín stále hraje přesilovou hru.

43:20

Zlín právě vstřelil branku!
Ševci využili přesilovky 5 na 3 a MATĚJ PRÖSCHL zvyšuje na 3:1. Asistence: Vojtěch Dobiáš, Tomáš Dřímal

42:48

Střelec jediného hradeckého gólu Matěj Morong vyloučen za sekání a Zlín tak hraje přesilovku 5 na 3!

42:03

Štěpán Pokorný je vyloučen na dvě minuty za hákování. Zlín má tak šanci opět zvýšit své vedení.

41:15

MATĚJ MORONG snižuje zlínský náskok a Hradec se tak na začátku třetí třetiny poprvé gólově prosadil. Bez asistence.

40:49

Zlínský útok měl teď před soupeřovou bránou hned tři šance, kdy Hradečtí ztratili kontrolu nad pukem, které však nedokázal proměnit.

40:01

Konec druhé třetiny už nepřinesl žádnou větší akci. Za to v průběhu jsme viděli divoké reakce hráčů a velké strkanice, za což padly i vyšší tresty.
Domácí si i přesto pořád drží dvougólový náskok.
Třetí třetina začne za 15 minut.

40:00

38:32

Kubík teď skvělý zákrok!

38:18

Hradečtí pořád nebezpečně krouží kolem domácí brány.

37:37

Píská se příhra rukou.

36:50

Hradec jde dopředu a pokouší se znovu hrát aktivní útočnou hru.

35:47

Domácí v plném počtu a zároveň Janoškovi a Poppelovi skončil trest 2+2 za hrubost.

35:15

Na ledě je teď velmi rozházená a divoká atmosféra. Po sérii vyloučení a přesilovek se týmy nedokáží pořádně sehrát.

34:00

Domácí Tomáš Dřímal vyloučen za krosček. Hradec hraje další přesilovou hru.

33:20

Vojtěch Síla (HRK) se vrací na led, hra tak pokračuje 5 na 5. Na trestných však stále zůstávají jeden hráč z každho týmu.

32:40

Na hradecké straně vyloučeni Poppel a V. Síla, na domácí straně Janošek.

32:02

Hraje se hra čtyři na tři, kdy jsou hosté v oslabení.

31:20

Na ledě je velmi vyhrocená atmosféra. Hráči jsou opět v sobě a na každé straně jsou vyloučení hráči na 2+2 minuty za hrubost.

30:20

Zmeškal vyhazuje, Zlín má čas vystřídat.

29:28

Zlín si v plném počtu dlouho nezahrál, Pröschl si jde sednout za podražení.

29:20

29:15

Přeci jen se Hradeckým daří párkrát vystřelit na bránu.

28:20

Domácí hrají velmi dobrou hru v oslabení. Nepouští hradec do žádných šancí.

27:20

Zmeškal se snažil dohnat puk před hradeckou bránou, ale je vyloučen za zabrždění přímo před Dvořákem.

26:50

Fajkus (ZLN) proráží hradecku obranu, je však zastaven Voňkou.

26:23

25:06

Jde vidět, že dvě oslabení hned po sobě jsou pro hradecké hráče velkým zápřahem a Zlín se stále dostává do šancí.

24:23

Zároveň se zlínským gólem je vyloučen hradecký hráč Poppel na dvě minuty za hákování.

24:23

Ševci přeci jen využili přesilovku a TOMÁŠ DŘÍMAL střílí gól. Asistence: Lukáš Zmeškal, Jan Jaroněk

23:45

Hradci se podařilo vyhodit a dokonce se dostal do šance.

23:18

Ševci zatím nezkusili žádnou pořádnou akci. Zatím je to jen jakési přesilovkové nahrávání v útočném pásmu.

22:30

Domácí budou hrát první přesilovou hru.

21:55

Hosté i domácí v plném počtu.

21:40

Stále se hraje čtyři na čtyři a hráči poněkud šetří síly.

21:10

Druhá třetina začala a domácí zatím spíš brání, než útočí. Hradečtí se snaží dotáhnout skóre.

20:01

První třetina skončila, vyšel z ní lépe tým domácích. Druhá třetina bude začínat hrou čtyři na čtyři a to přibližně za 13 minut.

20:00

19:50

Dobiáš (ZLN) a Šedivý (HRK) jdou na trestnou lavici!

19:50

Na hřišti mimo hru vzniká menši bitka u mantinelu. Oba hráči jdou na trestnou lavici.

19:40

Zlín jde dopředu.

19:02

Hradec pálí! Ale Kubík vyráží.

18:30

Teď ale Hradec přesouvá svou hru do svého útočného pásma. Mají ještě necelé dvě minuty na vyrovnání hry před přestávkou.

17:18

Zlínu jako by ten gól vlil novou energii do žil. Pouští se teď mnohem aktivněji do útoku.

16:24

Hradec v ofsajdu.

15:32

A přichází první gól utkání! Domácím se přeci jen podařilo prokličkovat hradeckou obranou a VOJTĚCH DOBIÁŠ zakončil! Asistence: Robert Sedláček

13:20

Luža (ZLN) vypálil na hradeckou bránu, Dvořák však bez problému vyráží.

11:45

Poslední vzájemné utkání Zlína a Hradce bylo napínavé až o samotného konce a velmi vyrovnané. Dnes to vypadá na podobnou hru.

10:00

Pokorný (HRK) rychle proklouzl kolem mantinelu ve středním pásmu a byl zastaven až domácí obranou.

08:30

Hradečtí se dokáží rychle přemisťovat z jedné strany hřiště na druhé. To se jim povedlo i teď a ohrožují zlínskou bránu.

07:40

Ani jednomu týmu se zatím nepodařilo uskutečnit nějakou kloudnou akci. Hra se zatím odehrává spíše opatrně.

06:30

06:10

Přerovu se nedaří udržet přesilovkovou formaci a domácí zatím úspěšně brání svou bránu.

05:20

Ševcům se daří vyhodit puk.

04:30

Tomáš Dřímal vyloučen za hákování a domácí tak hraji první oslabení.

04:10

Vidíme střely na obou stranách.

03:15

Luža (ZLN) chtěl střílet, ale hradecká obrana mu to neumožnila. Nakonec puk na Novotného spíše poslal.

02:20

Vhazování před Kubíkovou bránou.

01:45

Jaroněk (ZLN) vynáší puk za branku a snaží se opět dostat Zlín do útočné hry.

01:01

Zlín začal utkání velkým tlakem, teď ale ztrácí puk.

00:30

Dobiáš (ZLN) jde okamžitě do útoku.

00:01

Hráči se zdraví s rozhodčími a zápas brzy začne.

PSG Zlín: Kubík (Kořének) – Janošek, Dřímal, Jaroněk, Prchal, Dluhoš – Suhrada, Luža, Mynář, Pröschl, Leška, Světlík, Nesrsta, Dřímal, Sedláček, Dobiáš, Fajkus, Kristek, Zmeškal

Mountfield HK: Dvořák (Novotný) – Řehák, Voňka, Junek, Krištof, Duben, Klodner, Kynčl – Šedivý, Hladík, Jakubec, Síla M., Síla V., Vaňát, Pokorný, Šlaicher, Morong, Růta, Poppel

Rozhodčí: Volf – Novák, Wesley.
Zdravím všechny fanoušky mládežnického hokeje. Čeká nás utkání mezi PSG Zlín a Mountfield Hradec Králové.
Domácí tým Zlína si drží první místo v tabulce a určitě bude dělat vše proto, aby si tuto pozici upevnil. Hradec Králové si prozatím drží čtvrté místo v tabulce a na domácí ztrácí 18 bodů.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.

4:3

Branky a nahrávky: 16. Dobiáš (Sedláček), 25. Dřímal (Zmeškal, Jaroněk), 44. Pröschl (Dobiáš, Dřímal), rozh. náj. Světlík – 42. Morong, 50. Poppel (Morong, V.), 60. Morong (Poppel, Klodner)