10.01.2016, 12:15 • 10. kolo • Adam Soukup (@AdamSoukup1)

Konec zápasu. (14:17:38)

46:43

Sparta právě vstřelila branku!
V první polovině třetí třetiny se domácí mužstvo dočkává snížení. Na rozdíl dvou branek snižuje MATĚJ FLÍDR. Asistence: Marcel Čížek a Jakub Kumpošt.

40:01

40:00

35:32

Kladno právě vstřelilo branku!
Autorem branky je OTO RUDOVSKÝ. Asistence: Adam Zich.

26:11

Kladenští se ujímají dvoubrankového vedení. Autorem branky je MARTIN BLÁHA. Asistence: Matyáš Filip a Ondřej Bláha.

23:46

Rytíři si berou své vedení zpět. Autorem branky je JAROSLAV SRBEK. Asistence: Pavel Karásek a Ondřej Bláha.

20:01

20:00

19:29

A v závěru první třetiny se domácí dočkávají vyrovnání. Autorem branky je DOMINIK ARNOŠT. Asistence: Marcel Čížek.

13:14

A máme tady úvodní branku. O první trefu zápasu se postaral MATYÁŠ FILIP. Bez asistence.

00:01

HC Sparta Praha: Schneider (Škorpík) – Haš, Tůma, Hadamczik, Kozák, Mysliveček, Kumpošt – Pšenička, Čermák, Pika, Vorobjev, Rubeš, Flídr, Vitouch, Arnošt, Čížek, Prymula, Čech

Rytíři Kladno: Kiml (Jiroušek) – Smažík, Zich, Kvapil, Šmolík, Flachs, Rudovský – Hasil, Srbek, Karásek, Petrus, Kulma, Obádal, Filip, Bernat, Zíka, M. Bláha, Nagy, O. Bláha, Tržil

Rozhodčí: Pilný – Blümel, Urubčík.
Vítám všechny příznivce mládežnického hokeje u nadstavby 10. kola skupiny A ELIOD extraligy mladšího dorostu. V dnešním utkání se střetnou HC Sparta Praha a Rytíři Kladno. Úvodní buly je naplánováno na 12:15. Z utkání přineseme změny stavu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:15 a budeme z něj přinášet jen důležité informace.

2:4

Branky a nahrávky: 20. Arnošt (Čížek), 47. Flídr (Čížek, Kumpošt) – 14. Filip, 24. Srbek (Karásek, O. Bláha), 27. M. Bláha (Filip, O. Bláha), 36. Rudovský (Zich)

Rozhodčí: Pilný – Blümel, Urubčík