Tipsport extraliga

BK Mladá Boleslav – Mountfield HK

2:3

po s.n. (0:1) (1:0, 1:0, 0:2 - 0:0)

10.01.2016, 17:20 • ŠKOENERGO Aréna • 35. kolo • Vojtěch Drbohlav (@Vojta_Drbohlav)

Tipsport: 2.12 4.3 2.87 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro dnešek z Mladé Boleslavi vše, přeji příjemný vstup do nového týdne a napočtenou se těším znovu o víkendu. (20:04:25)
Hradečtí si ještě užívají děkovačku s plným kotlem svých fanoušků.
Pohledné utkání mezi Mladou Boleslaví a Hradcem Králové je minulostí. Domácí Bruslaři sice ještě dvě minuty před koncem třetí třetiny vedli, jenže Východočeši dokázali vyrovnat a následně rozhodnout i v samostatných nájezdech. Díky tomu si odvážejí z města automobilů bonusový bod.
Nejlepší hráči utkání
Lukáš Pabiška (MBL)
Brian Ihnačák (HKM)

Brian IHNAČÁK - 2:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým Mountfield HK.
Jediným úspěšným exekutorem samostatných nájezdů byl BRIAN IHNAČÁK, jenž rozhodl o bonusovém bodu pro hosty.

3. série 0:1

Jakub Klepiš nedokázal Ondřeje Kacetla vymíchat, Bruslaři prohrávají.

2. série 0:1

Roman Kukumberg také nezakončil ideálně.

Richard Jarůšek se mezi levou tyč a brankáře netrefil, Kacetl jeho úmysly dobře vyčetl.

1. série 0:1

Brian Ihnačák provedl úspěšnou kličku a Martina Růžičku překonal do protipohybu.

1. série 0:0

Lukáš Pabiška vymýšlel blafák, ale v rozhodující moment se pod víko netrefil a přestřelil branku.

Samostatné nájezdy začínají.
Vše je připraveno na nájezdy, začne je domácí kapitán Lukáš Pabiška!
Ani pětiminutové prodloužení rozhodující trefu nepřineslo, rozhodovat tedy budou samostatné nájezdy. Zajímavostí je, že i poslední vzájemné střetnutí skončilo nerozhodně a také nabídlo penaltový rozstřel. 22. listopadu byli ve východních Čechách úspěšnější Bruslaři a vyhráli 2:1. Podaří se jim to i dnes?

65:00

Prodloužení skončilo.

64:23

Středočechům se znovu nezdařil přechod do útočné třetiny, Východočeši skvěle hlídají svou modrou čáru.

2:3

Branky a nahrávky: 16. Pabiška (Jarůšek), 40. Musil (Jarůšek, Pabiška) – 43. Ihnačák (Honejsek, Červený), 59. Kukumberg (Červený, Kudrna), rozh. náj. Ihnačák