LHK Jestřábi Prostějov – HC Frýdek-Místek

2:3

konec (1:0, 1:3, 0:0)

10.01.2016, 13:15 • ZS Prostějov • Petr Komárek (@petrkomarek7)

Je to tak. Frýdek-Místek vítězí v jestřábím hnízdě 3:2 a domů si odváží tříbodový lup. Svěřenci kouče Snášela zvítězili hlavně díky povedené druhé třetině, v níž třikrát skórovali a otočili skóre ve svůj prospěch. Hubený jednobrankový náskok si pak Frýdečtí v posledním dějství více méně již jen hlídali. I díky přesilovkám, které se jim naskytly. Prostějovu jistě sebrala spoustu sil více než pětiminutová početní nevýhoda, zapříčiněná Hejdukovým vyloučením na pět minut plus do konce zápasu a také faulem Štěrby. Hanáci tak na vlastním ledě padli o jediný gól.
Ode mne je to pro dnešek vše, přeji Vám hezký zbytek neděle. (15:27:08)

59:58

Ještě jeden závar před Hlaváčem, Prostějov ovšem puk do branky nedostal a v tomto zápase prohraje.

59:48

Palacký obral o puk jednoho z beků, sám proti prázdné brance ale orazítkoval jen tyč!

59:27

Vystavěl špatně přihrál Liškovi, ovšem přesto hosté znovu vyhodili jen na zakázané uvolnění.

59:17

Frýdecký icing.

59:04

Jestřábi to zkouší se šesti muži v poli!

59:04

Konec time-outu.

59:04

Současně si Frýdek-Místek vyžádal oddechový čas.

59:04

Máme zde poslední minutu zápasu a přihrávku rukou v podání Frýdku.

58:44

Tománkovo nahození ztečovali hosté do rohu.

58:19

Běží poslední dvě minuty třetí části.

58:05

Prostějov sebral Frýdku puk a přesilovku již přečká bez úhony.

57:22

Dnes velmi aktivní Kryštof Rykala mířil zápěstím mimo.

57:01

Flégrovo nahození odrazil až za modrou čáru Fráner, následuje domácí ofsajd.

56:27

Heralta u mantinelu zastavil Liška, Prostějov ale nevyhodil.

55:53

David Krampol (PRO) dostal dvě minuty za vysokou hůl.

55:53

Frýdek ale smutnit nemusí, zahraje si přesilovku.

55:47

Carbolovi se tečování Daronovy střely nevyvedlo.

2:3

Branky a nahrávky: 2. Hejduk, 21. Kuncek (Konečný) – 22. Palacký (Rykala), 24. Bartoň (Ondráček), 38. Carbol (Dubčák)

LHK Jestřábi Prostějov: Zapletal – Křesala, J. Krampol (C), Liška (A), Tománek, Štěrba – Hofman, Konečný, Kuncek, Hujsa, D. Krampol, Vystavěl, Hejduk, Medek, Fráner. Trenér: P. Zachar.

HC Frýdek-Místek: Hlaváč – Mičulka, Flegr, Csadai, Nikl, Kocháň, Bartoň, Skalický – Heralt, Palacký, Brél, Carbol, Škubala, Daron, Rykala, Zberovský, Ondráček, Dubčák. Trenér: T. Snášel.

Rozhodčí: Zbořil – Holibka, Šimčík