10.01.2016, 15:00 • VTB Ice Palace • Martin Dvořák

Tipsport: 1.58 4.7 4.58 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (17:23:25)

Jakub SEDLÁČEK (RIG) 35 zákroků, 2 góly, 94,6%
STATISTIKA STŘEL NA BRANKU:

Dinamo Moskva: 37

Dinamo Riga: 19
Je konec! Moskevské Dinamo poráží ve vyrovnaném utkání Dinamo Riga těsně 2:1, když ještě minutu před koncem třetí třetiny platil nerozhodný stav. Hosté se ale bránili pouze ve třech a nakonec inkasovali rozhodující gól z hole Nikulina.

59:22

Pokud nedají domácí další gól, dohraje Riga utkání v oslabení.

Ilja NIKULIN - 2:1

59:02

Dinamo právě vstřelilo branku!
ILJA NIKULIN si vyměnil puk s Cvetkovem, ten mu vrátil do mezikruží, odkud Nikulin pálí z voleje a prostřeluje Sedláčka v brance Dinama Riga. Asistence: Alexej Cvetkov.

58:41

Jenže Višněvskij pálí pouze do bránícího hráče, který odehrál puk ze třetiny.

58:10

Domácí již v útočném pásmu, v přesilovkovém rozestavení a pomalu stahují smyčku před brankou Rigy.

58:04

Další trest pro hosty, Galvinš fauloval Kokareva a Dinamo Riga bude hrát ve třech!

58:00

To se jim ale zatím nevede, puk míří ze třetiny Rigy.

57:42

Domácí se ale drží v útočném pásmu a diváci si přejí "šájbu".

57:30

Střela Nikulina z pravé strany míří vedle branky Rigy.

57:05

Za hákování jde na trestnou lavici hostující Sestito, domácí si tak zahrají přesilovou hru.

55:52

Skvorcov najíždí na branku Dinama Moskva, ale je zpracováván dvěma bránícími hráči, kteří mu znemožnili vystřelit.

55:09

Zakázané uvolnění rižského Dinama, hra se tak stěhuje před Sedláčka.

Andris DZERINŠ - 1:1

54:12

Riga právě vstřelila branku!
Hosté využívají přesilovou hru, po přihrávce Darzinše pálí z levé strany ANDRIS DZERINŠ, který Lazušina propálil parádní střelou, kterou navíc ani nepostřehl rozhodčí. O tom, že puk skončil v brance, ho musel přesvědčit až videorozhodčí. Lauris Darzinš a Filipp Toluzakov.

2:1

Branky a nahrávky: 21. Mironov (Volkov), 60. Nikulin (Cvetkov) – 55. Dzerinš (Darzinš, Toluzakov)

Dynamo Moskva: Lazušin (Jerjomenko) – Višněvskij, Nikulin, A. Mironov, Hietanen, Robinson, Korjagin, Barancev, Igumnov – Kokarev, Těreščenko, Brjukvin – Volkov, Gorovikov, Fjodorov – Cvetkov, Babenko, Galimov – Markovin, Karpov, Šipov

Dinamo Riga: Sedláček (Eriksson) – Seigo, Galvinš, K. Redhlis, Sotnieks, Ševčenko, Jerofjejevs – Darzinš, Sestito, Toluzakov – Skvorcovs, Dzerinš, Indrašis – Saulietis, Pavlovs, Meija – M. Redhlis, Berzinš, Kulda

Rozhodčí: Boman, Vasiljev – Aljošin, Nestěrov