Pardubice – Liberec 2:3
15:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Rapáč (Voženílek), 28. Sýkora (Marcinko) – 12. Výtisk (Vampola), 26. Bakoš (Birner, Bulíř), 52. Řepík (Birner, Vampola)
Třinec – Kometa Brno 1:2
15:00, konec
Branky a nahrávky: 16. Kopecký (M. Doudera) – 36. Vondráček (Ostřížek), 37. Špirko (Němec, Káňa)
Zlín – Vítkovice 3:1
15:30, konec
Branky a nahrávky: 26. Holík (Matějíček), 35. Marušák (Vlach, Čachotský), 37. Marušák (Bukarts, Veselý) – 29. Olesz (Čerešňák, Kudělka)
Sparta – Plzeň 1:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 43. Procházka (Dragoun, Švrček) – 13. Pulpán (Kratěna, Kudroč), 24. Kubalík (Lev, Jeřábek)
Olomouc – K. Vary 3:0
17:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Laš (Knotek, Skrbek), 29. Knotek (Buc, Vyrůbalík), 48. Jergl (Holec, Pekr)
Mladá Boleslav – Mountfield HK 2:3
17:20, po s.n. (0:1)
Branky a nahrávky: 16. Pabiška (Jarůšek), 40. Musil (Jarůšek, Pabiška) – 43. Ihnačák (Honejsek, Červený), 59. Kukumberg (Červený, Kudrna), rozh. náj. Ihnačák
Chomutov – Litvínov 2:3
17:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 52. Červenka (Tomica), 57. Rutta – 33. Martynek (Trávníček, Hanzl), 50. Hořava (Trávníček), 61. Hanzl (Lukeš, Pavlík)
Rusko – USA 0:6
*22:00, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 25. Snodgrassová (Wenteová, Barnesová), 31. Odenová (Compherová, Barnesová), 36. Gilmoreová (Wentová, Snodgrassová), 37. Brodtová (Norbyová, Wokenová), 46. Wokenová (Norbyová, Brodtová), 47. Gilmoreová (Wenteová)
Kanada – Česko 11:0
01:30, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 19. Agnewová (O'Neilová), 20. Oswaldová, 20. Potomaková, 21. O'Neilová (Bellová), 22. Potomaková (Wattsová), 27. Shirleyová (Watssová), 32. Bourbonnaisová (Agnewová), 35. Bergová (Maltaisová), 40. Agnewová (Howranová), 40. O'Neilová (Bellová), 50. Schneiderová (Frappierová)
Motor ČB – Havířov 4:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 9. Marek (Guman, Švihálek), 26. Mikyska (Babka), 49. Suchánek (Straka, Kuchejda), 57. Mikyska (Babka, Žálčík) – 6. Pechanec (Štumpf), 51. Matějek (Bahounek, Pechanec)
Montreal – Pittsburgh 1:3
01:00, konec
Branky a nahrávky: 31. Subban (Markov, Plekanec) – 28. Hornqvist (Kessel, Malkin), 35. Rust (Bonino, Dumoulin), 60. Fehr
Ottawa – Boston 2:1
01:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 14. Zibanejad (Karlsson, Michálek), 65. Stone (Karlsson, Turris) – 21. Pastrňák (Chára, Bergeron)
Columbus – Carolina 3:4
01:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 36. Atkinson, 45. Wennberg (Saad, Savard), 52. Anderson (Rychel, Dubinsky) – 11. Nestrašil (Lindholm, Hanifin), 22. Versteeg (E. Staal, Faulk), 28. Liles (Nordström, J. Staal), 63. J. Staal (Slavin)
San Jose – Toronto 7:0
01:00, konec
Branky a nahrávky: 25. Burns (Martin, Pavelski), 29. Nieto (Wingels, Burns), 36. Pavelski (Hertl, Thornton), 38. Hertl (Braun, Thornton), 45. Karlsson (Tierney, Braun), 50. Donskoi (Wingels, Vlasic), 52. Hertl (Braun, Vlasic)
Dallas – Minnesota 1:2
02:00, konec
Branky a nahrávky: 57. Benn (Sharp, Spezza) – 24. Carter (Haula, Stoll), 32. Vanek (Coyle)
Arizona – Nashville 4:0
03:00, konec
Branky a nahrávky: 24. Vermette (Doan, Rieder), 41. Rieder (Hanzal), 58. Rieder (Ekman-Larsson, Vermette), 60. Duclair
Vancouver – Tampa 2:3
04:10, po prodl.
Branky a nahrávky: 16. Baertschi (Horvat, Weber), 58. Horvat (Hutton, Biega) – 4. Killorn (Kučerov, Namestnikov), 53. Filppula (Stralman, Callahan), 64. Kučerov (Namestnikov, Stralman)
Los Angeles – St. Louis 1:2
04:30, po s.n. (1:2)
Branky a nahrávky: 30. Kopitar (Lucic) – 33. Pietrangelo (Tarasenko, Lehtera), rozh. náj. Brouwer
Winnipeg – Buffalo 2:4
21:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Wheeler (Little, Stafford), 21. Perreault (Little, Wheeler) – 2. Reinhart (Larsson, Weber), 15. Reinhart (Ristolainen, Eichel), 45. Foligno (Gionta, McCabe), 60. Reinhart (Kane, O´Reilly)
Vladivostok – Čeljabinsk 4:3
08:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 19. Podšendjalov (Kinrade, Makarov), 26. Podšendjalov (Makarov, Zemčjonok), 40. Makarov (Fisenko, Blum), 63. Blum (Makarov, Bobkov) – 11. Kručinin (Kokujov), 29. Popov (Martynov, Pestunov), 54. Petrov (Glinkin, Kokujov)
Chabarovsk – Nižněkamsk 2:3
08:30, konec
Branky a nahrávky: 36. Gračjov (Bergfors), 55. Zohorna (Bergfors) – 17. Stas (Žukov), 26. Stoa (Žukov), 40. Ljamin
Novokuzněck – Ufa 1:5
11:00, konec
Branky a nahrávky: 23. Kousal – 10. Hartikainen, 19. Endquist (Grigorenko, Omark), 19. Majorov (Hartikainen, Prochorkin), 22. Vorobjov (Nesterov, Černov), 43. Loginov (Lopistö)
Novosibirsk – Magnitogorsk 2:6
12:30, konec
Branky a nahrávky: 19. Šalunov (Šumakov, Butozov), 58. Sannikov (Gimajev, Ridderwall) – 33. Filippi (Osala, Zaripov), 41. Kovář (Mozjakin), 42. Kovář (Mozjakin), 45. Filippi, 47. Wolski (Mozjakin, Kovář), 48. Kaletnik (Platonov)
Minsk – Soči 2:3
15:00, po s.n. (1:2)
Branky a nahrávky: 45. Koltsov (Gunderson), 58. Koltsov (Vesce, Cheechoo) – 41. Paygin (Maxwell), 44. Schegolkov (Kazionov, Jakubov), rozh. náj. Yegor
Dynamo Moskva – Riga 2:1
15:00, konec
Branky a nahrávky: 21. Mironov (Volkov), 60. Nikulin (Cvetkov) – 55. Dzerinš (Darzinš, Toluzakov)
Viťaz – Jokerit 1:3
15:00, konec
Branky a nahrávky: 22. Soloduchin (Abdullin, Lukin) – 3. Jaakola (Aaltonen, Jormakka), 32. Jormakka (Ohtamaa, Todd), 42. Kozun (Pelletier)
Znojmo – Villach 3:2
17:30, konec
Branky a nahrávky: 3. Pucher (Lakos, Tomas), 39. Trivino (Novák), 55. Tomas (Štach, Pucher) – 29. Johner (Schofield, Petrik), 47. Hunter
Maďarsko – Slovensko 0:5
19:30, konec
Branky a nahrávky: 9. Suráková (Rumanová, L. Ištocyová), 12. Maskaľová (T. Ištocyová), 14. Maskaľová (Ištocyová), 43. Ištócyová (Šulíková, Fáberová), 56. Šulíková (Fáberová, Suráková)
Tychy – Asiago 2:4
16:00, konec
Branky a nahrávky: 34. Kolusz (Rzeszutko), 58. Baginski (Galant, Bryk) – 8. Magnabosco (Tessari M.), 21. Lutz (Nigro, Bentivoglio), 44. Ulmer (Luciani, Bentivoglio), 55. Bentivoglio (Nigro)
Rouen – Herning Blue Fox 4:0
19:30, konec
Branky a nahrávky: 10. Raux, 11. Krog, 26. Thinel, 60. Coulombe
Sparta – Kometa Brno 3:2
15:30, konec
Branky a nahrávky: 30. Schwamberger, 31. Komárek (Chlouba), 43. Safin (Chlouba, Komárek) – 32. Král (Novák), 34. Král (Škvrně)
Chomutov – Ústí n/L 3:0
12:00, konec (Sk. C)
Branky a nahrávky: 36. Procházka (Seemann, Lauko), 49. Lauko (Ouřada, Procházka), 50. Veselý (Breczko, Psar)
Zlín – Mountfield HK 4:3
12:00, po s.n. (1:0)
Branky a nahrávky: 16. Dobiáš (Sedláček), 25. Dřímal (Zmeškal, Jaroněk), 44. Pröschl (Dobiáš, Dřímal), rozh. náj. Světlík – 42. Morong, 50. Poppel (Morong, V.), 60. Morong (Poppel, Klodner)
Havlíčkův Brod – Jihlava 1:5
12:00, konec
Branky a nahrávky: 33. Plíhal (Pejchal) – 12. Úlovec (Najman, Vala), 17. Najman (Vala), 19. Úlovec (Najman), 21. Vala (Trávník, Piskač), 28. Musil (Juda, Rašín)
Č. Budějovice – Žďár n/S 5:0
12:00, konec
Branky a nahrávky: 9. Krcho (Vaculík), 17. Silný (Čížek), 34. Novák (Silný, Kubíček), 36. Vaculík, 45. Houdek (Toman, Egert)
Letňany – PZ Kladno 3:1
12:00, konec (10)
Branky a nahrávky: 15. Hlinka, 33. Sklenář (Lytvynov), 39. Pinkas – 54. Šimáček (Šmatlák, Čermák)
Sparta – Kladno 2:4
12:15, konec (10)
Branky a nahrávky: 20. Arnošt (Čížek), 47. Flídr (Čížek, Kumpošt) – 14. Filip, 24. Srbek (Karásek, O. Bláha), 27. M. Bláha (Filip, O. Bláha), 36. Rudovský (Zich)
HC Plzeň – Liberec 2:0
13:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Lang (Hajšman, Lokajíček), 12. Houdek (Hajžman)
K. Vary – Slavia 1:4
16:10, konec
Branky a nahrávky: 55. Šik (Pištěk, Poizl) – 10. Hradil (Janča), 37. Zderadička (Klapka), 44. Hradil (Vaniš, Holý), 58. Hradil (Vaniš)
Zvolen – Nitra 4:3
16:30, konec
Branky a nahrávky: 7. Klíma (Bagin, Juraško), 18. Mráz, 40. Mráz (Klhůfek), 51. Lukáš Jurík (Škvaridlo) – 10. Laliberté (Mezei, Slovák), 41. Laliberté (Mezei, Blackwater), 46. Stloukal (Macík)
Košice – Banská Bystrica 3:1
17:00, konec
Branky a nahrávky: 33. Bicek (Bartánus, Bartoš), 37. Hričina (Boltun, Hrnka), 53. Spilar (Jenčík) – 24. Zigo (Sandgren)
Martin – Skalica 5:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Skladaný, 17. Tabaček (Galamboš), 30. Skladaný (Matejka, Pokrivčák), 48. Rzavský, 59. Galamboš (Pokrivčák, Skladaný) – 34. Mickevics (Brendl), 35. Barák (Reichel, Zálešák), 36. Barák (Pašek, Brendl)
Poprad – Trenčín 2:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 23. Paločko (Kroták, Štrauch), 27. Paločko (Fabian, Kroták) – 15. D. Novák (Švec, Toman), 34. Hatala (Petrovický, Hlinka), 37. L. Novák (R. Dlouhý, Drtina), 50. Gašparovič (Rehák)
Piešťany – Žilina 1:4
18:00, konec
Branky a nahrávky: 36. Tomčák (Hrehorčák, Šimíček) – 8. Homér (Handlovský, Stupka), 22. Ťavoda (Handlovský, Stupka), 59. Švec (Ježek, Handlovský), 60. Stupka
Hvězda Praha – PZ Kladno 3:0
10:00, konec
Tábor – Třemošná 5:3
13:45, konec
Písek – Karlovy Vary B 6:1
16:30, konec
Zlín sledge – Karlovy Vary 4:0
09:30, konec
Branky a nahrávky: 21. Šafránek, 35. Stodůlka (Julina, Šafránek), 38. Šafránek (Palát), 45. Julina
Dolný Kubín – Litvínov 6:0
10:30, konec
Branky a nahrávky: 8. Stašák (Večerek), 18. Joppa (Stašák, Ferenčík), 25. Joppa, 34. Joppa (Ferenčík), 41. Joppa, 43. Stašák
HC Sparta Praha Sledge – SOHO Olomouc 12:0
14:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Z. Krupička (Raul), 11. Z. Krupička, 13. Zikmund, 13. Z. Krupička (Zapletal), 20. Raul (Zapletal), 25. Z. Krupička (Zapletal), 28. Raul (Zikmund), 29. J. Krupička, 30. Raul (Z.Krupička), 30. Z. Krupička (J. Krupička), 44. Z. Krupička (Raul), 44. Raul (J. Krupička)
Bohemians – Kobra Praha B 7:4
16:30, konec
Branky a nahrávky: 2. Kovář (Stuchlík), 3. Schubert (Kaucký), 25. Stuchlík (Hlaváček), 31. Hlaváček (Stuchlík), 39. Hlaváček (Trpišovský), 48. Svoboda (Hlaváček), 60. Hlaváček (Stuchlík) – 8. Gron (Šubrt), 44. Táborský (Švácha), 49. Dostál (Gron), 58. Procházka
Žižkov Praha – Hvězda Praha 5:7
17:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Čvančara (Bíza), 13. Čvančara (Bíza), 29. Bíza, 34. Kindl (Krupka), 47. Bíza (Kindl) – 1. Veselý (Kukla), 17. Klíma (Hrubant, Nacházel), 25. Malý (Němec, Hrubant), 27. Kukla (Nedvěd), 48. Nacházel (Křepelka), 56. Hrubant (Klíma, Banič), 57. Němec (Křepelka)
Jaroměř – Třebechovice p. O. 4:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 33. Světlík (Kocián, Bujňák), 46. Bujňák (Vaněk), 48. Kocián (Světlík, Vaněk), 54. Hamáček (Vejman) – 28. Klemenc, 40. Filip (Drašnar), 59. Klemenc (Bartoň, Marša)
Nová Paka – N. Město n. M. 5:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Kadeřábek, 23. Hric (Štěpán, Zvolenský), 33. Kadeřábek (Vondrlík), 39. Kadeřábek (Vondrlík), 54. Hric (Zvolenský, Šuvara) – 36. Bureš (Mašek), 54. Bureš (Mašek, Reichmann)
Dvůr Králové n. L. – HC Jičín 6:1
17:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Hamerský (Ježek), 13. Luštinec (Ježek), 14. Rychtera (Lelka), 34. Vosyka (Polák), 51. Fořt (Vosyka, Polák), 52. Luštinec (Ježek) – 53. Žďárský
Náchod – Nový Bydžov 5:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 29. Leeder (Zeman), 43. Srba, 54. Škoda (Zeman), 55. Vondřejc (Zeman, Kodym), 59. Zeman (Kodym, Stehno) – 7. Hlavatý (Kozák, Kubišta), 39. Kubišta (Hlavatý, Kozák), 40. Hlavatý (Postolka), 49. Novák (Věchet)
Č. Lípa – Frýdlant 7:2
16:00, konec
Branky a nahrávky: 8. KrupičkK (Holčák), 26. Rašín (Minařík), 29. Češka (Holčák, Minařík), 37. Krupička (Holčák, Bulva), 48. Holčák (Krupička), 58. Češka (Bauer), 60. Krupička – 16. Hodač (Kotrč), 47. Kotrč (Erlebach)
Gepardi Jablonec – HC Varnsdorf 14:6
18:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Šebesta (Šnajdr), 9. Šesták (Tomíček, Herda), 19. Tomíček (Herda, Duda), 21. Tomíček (Herda), 26. Šebesta (Šnajdr), 31. Tomíček (Herda), 38. Šebesta (Vorel), 40. Herda (Tomíček), 50. Tomíček (Herda, Šesták), 52. Šnajdr, 52. Šesták, 55. Psota (Šnajdr, Duda), 56. Tomíček (Duda, Herda), 57. Šnajdr (Šebesta, Psota) – 12. Damnitz (Kravets), 14. Prokop (Damnitz), 15. Prokop (Kravets), 21. Sláma (Šoltés), 24. Kravets (Prokop), 48. Kravets
Lomnice n/P – HC Turnov 6:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 28. Špaček (Kedršt, Martinec), 30. Knap (Špaček, Kedršt), 41. Špaček (Knap, Kedršt), 46. Ješko (Rudiš), 53. Kedršt (Knap), 60. Špaček (Červený, Knap) – 57. Drapák (Žmolil, Duda)
Šternberk – Nový Jičín B 5:6
17:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 11. Zíma (Drdla), 13. Dobrý (Anděl), 27. Zíma (Drdla), 45. Trunda (Fekiač), 48. Zíma (Musil) – 6. Zedník (Kameníček), 8. Toman (Chvostek, Gilar), 18. Krotil (Kameníček), 31. Hradil (Toman), 52. Kameníček, 65. Zedník (Juříček)
Česká Třebová – Litomyšl 7:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Zítka (Veselý, Fink), 17. Hemský (Škvor, Vlček), 21. Hemský (Vlček), 27. Vlček (Poskočil, Škvor), 28. Fúzik (Poul), 39. Vlček (Hemský), 54. Hemský (Poskočil, Vlček) – 27. Vomočil, 42. Pilavka (Švec)
Ledeč n. S. – Polička 6:5
17:00, po s.n. (1:0)
Branky a nahrávky: 9. Štěpán (Škorpík), 11. Havel (Štěrba), 35. Svoboda (Štěrba, Zdražil), 37. Štěrba (Zadražil, Svoboda), 51. Brýdl (Havel), rozh. náj. Havel – 9. Jindra (Zobač, Boháček), 10. Hejtmánek (Klíma), 18. Pazourek (Vápeník), 33. Bednář (Peňáz), 39. Bednář (Hejtmánek, Klíma)
Choceň – Moravská Třebová 5:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Křečan (Prachař), 6. Řezníček (Cik), 15. Cik (Vyskočil), 28. Řezníček (Krejza), 39. Řezníček (Krejza, Cik) – 1. Čikl (Černý), 19. Řehulka, 31. Faltus (Kutmon, Aulehla), 51. Čikl
Chotěboř – Světlá nS 3:5
17:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Petržílek (Veselý), 22. Kašpar (Dvořák), 27. Fibikar (Hospodka) – 6. Včela (Křišťan), 8. Šíma (Kubát), 35. Blažek (Varga), 46. Křišťan (Žák, Včela), 47. Štros (Křišťan, Žák)
Hlinsko – Chrudim 7:8
17:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 7. Havel (Plachý), 17. Brebera (Boguaj), 19. Brebera (Plachý), 25. Hron (Štěpánek), 52. Brebera (Hron), 52. Dítě, 54. Sobotka (Plachý) – 3. Karásek (Procházka), 10. Karásek (Vích), 11. Kohoutek (Dobiáš), 17. Dobiáš (Polák), 36. Karásek (Cvrček), 45. Vágner (Dobiáš), 48. Kohoutek (Novák), 64. Zrůst (Dobiáš)
Humpolec – David Servis 4:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 31. Hřeben (Brychta), 41. Hřeben (Brychta, Dvořák), 45. Kavka (Jelínek), 57. Hřeben (Dvořák) – 5. Mikeš (Macháček, Vomela), 9. Šperger (Šulčík, Vomela), 36. Trummer (Šperger, Zich)
Tábor B – Veselí nLuž. 3:5
17:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Drda (Dudák), 23. Kratochvíl, 37. Dudák (Hastrman) – 7. Sekera (Klimeš), 12. Arnold (Sekera), 30. Klimeš (Mikeska), 41. Mikeska (Bůžek), 46. Koláček (Klimeš, Arnold)
Hluboká n.V. – Strakonice 3:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Miler (Bělohlav), 30. Černý (Formánek, Bělohlav), 57. Černý (Miler) – 29. Bednařík (Kašpar), 60. Dlouhý
Soběslav – HC Vimperk 8:4
17:00, konec
Uh. Hradiště – Uh.Ostroh 3:7
*17:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Nohál (Kubal, Škubal), 48. Studený (Kotačka, Foltýn), 48. Tomešek (Nohál) – 12. Antonovič (Rauš), 26. Červínek (Antonovič), 31. Zahradný (Galuška), 41. Neuwirth (Galuška, Galuška), 44. Zahradný, 50. Flora (Stránský, Beneš), 59. Zahradný
Cheb – Vřesová 11:2
*16:30, konec
Branky a nahrávky: 11. Stoklásek (Kala), 12. Novotný (Řepík), 13. Řepík (Stoklásek), 21. Stoklásek (Nový), 31. Šafařík (Nový), 33. Řepík (Kala), 36. Nový (Boušek, Strýček), 48. Pfister (Nový), 50. Řepík (Boušek), 54. Strýček (Novotný), 55. Senaj (Stoklásek, Strýček) – 12. Koněvalík (Šnicer), 47. Šnicer (Koněvalík, Rybka)
Trstěnice – Čerti Ostrov 0:0
*18:00, odloženo
Nejdek – Klatovy 3:1
*17:00, konec
Branky a nahrávky: 19. Majer (Jakubal, Mudra), 23. Záhora (Funk, Nový), 54. Jakubal (Majer) – 1. Vondryska
Vlašim – Poděbrady 4:1
*17:30, konec
Slaný – Černošice 3:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 34. Kubinčák (Novák), 44. Krégl, 53. Lapáček (Průcha, Malát) – 31. Loskot (Hofmeister), 35. Vyštajn (Sem), 38. Sem, 47. Kahánek (Loskot)
Rakovník – Jesenice 9:4
17:30, konec
Branky a nahrávky: 14. Král (Kounovský, Hegenbart), 22. Kounovský (Vyskočil, Hegenbart), 27. Vyskočil (Kounovský, Hegenbart), 30. Kounovský (Král, Vyskočil), 36. Chvojka (Kotál, Burgr), 38. Hegenbart (Kounovský, Vyskočil), 40. Ságner (Mikeš, Burgr), 54. Bauer, 59. Vyskočil (Hegenbart, Kounovský) – 7. Formánek (Novák, Kadeřávek), 21. Formánek (Hrdina), 39. Martínek (Zemánek), 47. Němeček (Novák, Formánek)
Prostějov – Frýdek-M. 2:3
13:15, konec
Branky a nahrávky: 2. Hejduk, 21. Kuncek (Konečný) – 22. Palacký (Rykala), 24. Bartoň (Ondráček), 38. Carbol (Dubčák)