Tipsport extraliga

BK Mladá Boleslav – Mountfield HK

2:3

po s.n. (0:1) (1:0, 1:0, 0:2 - 0:0)

10.01.2016, 17:20 • ŠKOENERGO Aréna • 35. kolo • Vojtěch Drbohlav (@Vojta_Drbohlav)

Tipsport: 2.12 4.3 2.87 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

53:19

Přesiloka Východočechů záhy končí a počet hráčů se vyrovná. Za hru zlomenou hokejkou byl na dvě minuty vykázán Bohumil Jank (HKM).

52:50

Skrz bránící hráče střílel Dietz, ale puk lapil domácí brankář. Zároveň se vylučuje – Tomáš Hyka (MBL) potrestán dvěma minutami za podražení.

50:24

Bránit by se měl po dobu dvou minut Roman Kukumberg (HKM), jenž dostal menší trest za podražení.

45:50

Aktivní Hradec si vysloužil přesilovou hru. Martin Látal (MBL) obdržel dvouminutový trest za podražení.

34:43

Jenže počet hráčů na ledě se rychle vyrovná. Richard Jarůšek (MBL) obdržel taktéž menší trest za sekání.

34:35

Za sekání byl vyloučen na dvě minuty Jaroslav Kudrna (HKM).

31:40

Tentokrát si zahraje přesilovku Hradec Králové. Radan Lenc (MBL) potrestán dvěma minutami za hákování.

28:48

Dvě minuty za krosček dostal Jiří Vašíček (HKM).

11:47

Počet hráčů na ledě se srovná. Dvě minuty dostal kapitán Mountfieldu Jaroslav Kudrna (HKM). Verdikt sudího zní: sekání.

10:33

První trest v utkání vyfasoval domácí Radim Hruška (MBL) – dvě minuty za hákování. Hosté mají v posledních sekundách tlak, prosadí se?

2:3

Branky a nahrávky: 16. Pabiška (Jarůšek), 40. Musil (Jarůšek, Pabiška) – 43. Ihnačák (Honejsek, Červený), 59. Kukumberg (Červený, Kudrna), rozh. náj. Ihnačák