Tipsport extraliga

HC Olomouc – HC Energie Karlovy Vary

3:0

konec (1:0, 1:0, 1:0)

10.01.2016, 17:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • 35. kolo • Zuzana Spurná

Tipsport: 1.8 4.3 3.63 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

58:27

Holec to pak ale zkusil ještě jednou, na přihrávku však před odkrytou bránou čekal marně.

53:41

Dnešní zápas sleduje 4 512 diváků!

51:27

Jergl na pravé straně nabral rychlost, projel v těsné blízkosti brankoviště, zkusil rozhýbat Závorku a zakončit z levé strany, karlovarský brankář ale jeho úmysly dobře přečetl.

49:35

Michal Gulaši (KVA) za karlovarskou brankou poslal k zemi Holce a vypadalo to, že se strhne bitka. K tomu nakonec nedošlo, Gulaši je ale potrestán dvěma minutami za krosček.

48:04

Sičák chtěl olomouckého brankáře rozhýbat a poslat puk za jeho záda, zblízka si ale na Konráda nepřišel.

48:04

Sičák se dostal do samostatného úniku, Skrbek jej ale během něj sekl, a tak je nařízeno trestné střílení.

Aleš JERGL - 3:0

47:48

Olomouc právě vstřelila branku!
Holec trefil jen brankovou konstrukci, puk se ale odrazil zpět před Hanáky a nejmladší z Kohoutů, ALEŠ JERGL pak neměl problém trefit odkrytou část Závorkovy branky. Asistence: Miroslav Holec, Matěj Pekr.

46:27

Po dohrání zůstal ve středním pásmu u mantinelu ležet Jan Knotek, který si zřejmě zranil koleno.

43:20

Po střele Kůse zvonila pravá tyčka Konrádovy branky.

42:28

Přesilovka pro Energii! Matěj Pekr (OLO) v útočném pásmu podrazil jednoho z hostů, a tak si míří odpykat dvouminutový trest.

39:41

Další početní výhoda pro domácí. Vladimír Sičák (KVA) si odpyká dvě minuty za podražení.

34:54

První přesilovka pro Energetiky. Jiří Ondrušek (OLO) musí na dvě minuty na trestnou lavici za podražení.

34:48

Řípa dostal před branku dobrou přihrávku, puk ale přeskočil jeho hokejku a jeden z obránců jej rychle vyvezl pryč.

30:24

A právě za faul na Aleše Jergla míří na trestnou lavici Jekabs Redlihs, a to na dvě minuty za podražení.

Jan KNOTEK - 2:0

28:25

JAN KNOTEK dostal z levé strany dobrou přihrávku a z levého kruhu chtěl nahrát ještě Marku Lašovi, puk se ale nakonec odrazil od obránce Karlových Varů za záda Závorky. Asistence: Dávic Buc, Martin Vyrůbalík.

27:50

Michal Vachovec (KVA) míří na trestnou lavici, kde si odpyká menší trest za podražení.

27:00

Buc s Holcem se dostali před Závorku, Buc ještě z kruhu přihrával na druhou stranu Holcovi, do střely ale sáhli hosté, a tak střela olomouckému útočníku příliš nesedla.

24:21

Olomoučtí se dostali dva na jednoho do útoku, jeden z Hanáků pak přihrával Lašovi, ten ale z levé strany a těsné blízkosti přestřelil karlovarskou branku.

19:20

Na druhé straně se pak až před Závorku nacpali domácí, Buc ale zleva trefil jen tyčku.

18:40

Tomáš Bulík (KVA) poslal krosčekem k zemi Staňka a je tak na dvě minuty odeslán na trestnou lavici. Domácí si zahrají další početní výhodu, kterou možná budou dohrávat ve druhé části.

12:16

Eberle se po pravé straně prohnal do útoku, stáhl si puk k levé tyči a zblízka zkusil zakončit. Byl ale mírně podražen hostujícími hráči. Závorka navíc jeho pokus dobře přečetl a včas se přesunul.

09:52

Ve středním pásmu se k puku dostal Knotek, který kotouč ještě předával Lašovi, tomu sice do střely sáhl jeden z vracejících se hráčů, Laš ale přesto dokázal vystřelit.

05:32

Pavel Skrbek se u modré čáry dostal k puku, poslal jej po modré Vyrůbalíkovi, který pak přihrával Bucovi, ten ale trefil jen pravou tyčku Závorkovy branky.

03:42

Tomáš Rohan (KVA) to s důrazem před vlastní brankou trochu přehnal, když krosčekem srazil Aleše Jergla a je tak potrestán dvěma minutami za nedovolené bránění.

Marek LAŠ - 1:0

03:01

Kohouti otevírají skóre zápasu a využívají přesilovou hru. Jan Knotek našel na modré čáře volného MARKA LAŠE, který vystřelil příklepem a trefil se přímo do šibenice. Asistence: Jan Knotek, Pavel Skrbek.

01:25

Olomouc si zahraje první přesilovku. Za vysokou hůl je na dvě minuty na trestnou lavici odeslán Rudolf Huna (KVA).

00:56

Eberle si před Závorku najel z leví strany, snažil se ho rozhýbat a poslat puk ke vzdálenější tyči, tam ale hostující brankář natáhl beton.

3:0

Branky a nahrávky: 4. Laš (Knotek, Skrbek), 29. Knotek (Buc, Vyrůbalík), 48. Jergl (Holec, Pekr)

HC Olomouc: Konrád (Vošvrda) – Skrbek, Vyrůbalík, Houdek, Staněk, Jaroměřský, Ondrušek – Laš, Knotek, Buc – Vodný, Řípa, Eberle – Mikúš, Húževka, Kucharczyk – Jergl, Holec, Pekr.

HC Energie Karlovy Vary: Závorka (Habal) – Dvořák, Tomeček, Sičák, Redlihs, Gulaši, Benák, Rodney – Rachůnek, Marosz, Huna – Rohan, Kůs, Bartek – Vachovec, Bulík, Svoboda – Gorčík, Osmík, Koblasa.

Rozhodčí: Šindler, Polák – Jindra, Zíka