Chance liga

Rytíři Kladno – HC Dukla Jihlava

5:2

konec (1:1, 2:1, 2:0)

07.12.2015, 18:00 • ČEZ stadion, Kladno • 31. kolo • Michal Sobotka (@SobotkaMichal)

Tipsport: 1.92 4.25 2.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

55:35

David Dvořáček (KLA) dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

48:25

Teď ale dostane příležitost. Brendon Nash (KLA) jde odpykat menší trest za podražení.

38:14

Sotva skončilo oslabení Jihlavy, přichází další faul hostů. Tentokrát o něm není pochyb, protože David Gríger (JIH) trefil hokejkou do obličeje Denise Kindla.

36:13

Jihlava se ale místo vyrovnání bude bránit. Hosté na modré ztratil kotouč a přečíslení domácích hasil nedovoleným bráněním Vojtěch Zadražil (JIH).

33:20

Domácí v ponechané výhodě krásně sehráli přečíslení čtyři na tři. Kindl byl ale moc blízko Honzíkovi a nedokázal zakončit. Richard Diviš (JIH) tak putuje na trestnou za sekání.

30:04

Hosté zavřeli Kladno v jeho pásmu a vybojovali faul. Tomáš Pitule (KLA) dostává dvě minuty za držení.

16:04

Hosty ale brzdí útočný faul. Právě Marek Melenovský (JIH) dostává dvě minuty za podražení.

13:06

Alexander Grebenyuk (JIH) dostává dvě minuty za držení.

05:15

Václav Kolářík (KLA) dostává dvě minuty za hákování.

5:2

Branky a nahrávky: 14. Rudovský (Stach), 26. Kindl (Bílek), 34. Rudovský (Nash, Stach), 53. Machač (Rudovský), 56. Ptáček (Bílek, Stach) – 10. Důras, 27. Důras

Rytíři Kladno: Mensator – Nash, Repe, Kolářík, Růžička, Gutwald, Ptáček – Machač, Skuhravý, Rudovský – Kindl, Stach, Bílek – Dvořáček, Pitule, Redlich – Horna, Lukáč, Strnad.

HC Dukla Jihlava: Honzík – Štebih, Šafář, Kaláb, Parýzek, Grebenyuk, Zadražil, Šimek – Gríger, Seman, Diviš – Důras, Skořepa, Jergl – Březina, Melenovský, Harkabus – Malec, Flek, Anděl.

Rozhodčí: Škrobák – Smitka, Štětina