Extraliga staršího dorostu

HC Letci Letňany – HC Dukla Jihlava

4:5

po s.n. (0:1) (1:1, 2:0, 1:3 - 0:0)

07.12.2015, 15:00 • Ice Arena Letňany • 24. kolo • Info o změnách stavu (Josef Cestr (@Hyddaw))

To je ode mě pro dnešek z tohoto zápasu s konstatováním výhry Jihlavy po samostatných nájezdech vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního dne, například sledováním některého z textových online přenosů na portálu Onlajny.com. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího (nejen hokejového) Onlajnu, na počtenou! (17:35:54)
Ačkoli se Letňany dostaly v zápase celkem třikrát do vedení, Jihlava našla vždy odpověď a dokázala vyrovnat. Zápas tak po remízových šedesáti minutách přešel do prodloužení, ve kterém se o vítězi taktéž nerozhodlo, a tak přišli na řadu samostatné nájezdy. V nich si vedli lépe hráči Jihlavy, když vítěznou branku zaznamenal Adam Hrbatý, který zařídil svému celku zisk dvou bodů. Letci se musí spokojit se ziskem pouhého jednoho bodu, i když k plnému bodovému zisku neměli daleko.

65:00

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Dukla Jihlava.

Dukla právě vstřelila branku!
Šok pro domácí, kteří už se viděli jako vítězové. Necelých 30 sekund před koncem zápasu vyrovnává na 4:4 VLADIMÍR OŠČÁDAL. Asistence: Tomáš Mejzlík a Petr Slabý.

55:47

Letňany právě vstřelily branku!
Letňany odpovídají nejlepším možným způsobem – vstřelení branky, o kterou se postaral LUKÁŠ ROUSEK. Asistence: Matěj Satran.

53:08

Jihlavský Tomáš Mejzlík (JIH) odjíždí na trestnou lavici. Mejzlík tak bude svým spoluhráčům na ledě chybět nejdéle dvě minuty.

47:59

ALEŠ HEINRICH svojí druhou trefou v zápase vyrovnává stav utkání. K vidění tak bude určitě ještě hodně zajímavé utkání. Asistence: Tomáš Mejzlík.

45:53

Vylučování pokračuje. Tentokrát putuje k trestoměřičům Tomáš Fabiánek (LET), který se proti pravidlům provinil vysokou holí.

41:09

Velmi brzy po začátku třetí třetiny snižuje na rozdíl jedné branky ALEŠ HEINRICH při hře 4 na 4. Asistence: Tomáš Mejzlík a David Stark.

40:01

40:00

39:20

Vyloučení na obou stranách. Za domácí si odsedí čtyřminutový trest za hrubost Václav Mařík (LET), zatímco za Jihlavu si odsedí dvouminutový trest za napadení Lukáš Jindra (JIH).

35:09

Přesilová hra využita! Domácí Letci trestají soupeřovu nedisciplinovanost, jmenovitě MATĚJ MALÍČEK, který dokázal propasírovat bez problémů puk za záda brankáře. Asistence: Dominik Danov a Michal Pařík.

4:5

Branky a nahrávky: 7. Nedorost (Danov), 28. Rousek (Grauer, Sklenář), 36. Malíček (Danov, Pařík), 56. Rousek (Satran) – 16. Pražák (Jindra), 42. Heinrich (Mejzlík, Stark), 48. Heinrich (Mejzlík), 60. Oščádal (Mejzlík, Slabý), rozh. náj. Hrbatý

HC Letci Letňany: Vacula (Vlas) – Pařík, Hanuš, Gebell, Brabec, Grauer, Valíček, Lytvynov – Sklenář, Satran, Nedorost, Fabiánek, Lauko, Danov, Rousek, Kučera, Mařík

HC Dukla Jihlava: Šťastný (Juda) – Pražák, Stark, Váňa, Slabý, Huňáček, Vála – Jindra, Hrbatý, Heinrich, Mejzlík, Slabý, Strnad, Čermák, Vrátný, Oščádal

Rozhodčí: Battěk – Hodek, Zmeškal