Československá stopa v utkání

Martin Hanzal (ARI) – 0+0, 2 střely, čas na ledě 16:12
Zbyněk Michálek (ARI) – 0+0, 1 střela, čas na ledě 19:19
Andrej Nestrašil (CAR) – 0+1, 0 střel, čas na ledě 14:58
Arizona ve třetí třetině otočila vývoj zápasu. Konkrétně ve 14 minutě po přesilovkovém gólu Vermetta. Domácí Carolina se ale ještě dokázala nadechnout k obratu. V 16. minutě vyrovnává po tlaku Hainsey. A to i díky dobré práci Andreje Nestrašila, který asistoval. V samotném závěru Faulk střelou od modré využívá přesilovku. To se děje v čase 19:43. Na tento gól už Arizona nemá čas odpovědět. Carolina si připisuje po sérii tří porážek konečně vítězství. Naopak pro Arizonu je to třetí porážka v řadě.

59:55

Stone láme soupeři hokejku. Za sekání jde na trestnou lavici. To hraje Carolině do karet.

59:43

Oddechový čas pro hosty.

59:43

59:43 Justin FAULK - 5:4

59:43

Carolina právě vstřelila branku!
A Carolina hraje v přesilovce velmi dobře. JUSTIN FAULK střílí od modré k pravé tyči. Jeho střelu nikdo netečuje. Hala se raduje, vypadá to, že Carolina bude brát plný počet bodů.
Asistence: Victor Rask, Eric Staal

58:31

Nyní Carolina může pokračovat v dobré hře i při přesilovce.

58:18

Hra 4 na 4 více svědčila domácímu týmu.

57:45

Hanzal zasahuje soupeře do obličeje. Počet hráčů na ledě se na 38 sekund vyrovná.

56:22

Malone hákuje. Carolina si po vyrovnání zahraje i přesilovku.

55:38

55:38 Ron HAINSEY - 4:4

55:38

Nestrašil teď v útoku odváděl skvělou práci. I díky tomu získává puk bere ze vzduchu RON HAINSEY. Pokládá si ho na led a vyrovnává.
Asistence:Andrej Nestrašil, Joakim Nordström

55:00

Teď musí najít odpověď Carolina, má na to 5 minut.

54:12

Zaváhání v rozehrávce domácích Arizona nepotrestala.

53:41

53:41 Antoine VERMETTE - 3:4

5:4

Branky a nahrávky: 3. Versteeg, 19. McClement (Hanifin, Hainsey), 27. E.Staal (Lindholm, Versteeg), 56. Hainsey (Nestrašil, Nordström), 60. Faulk (Rask, E.Staal) – 1. Reider (Elliot, Duclair), 17. Grossman (Richardson, Martinook), 47. Elliott, 54. Vermette (Boedker, Ekman-Larsson)

Carolina Hurricanes: Ward (Lack) – Hainsey, Faulk (A), Liles, Pesce, Hanifin, Slavin – Versteeg, E.Staal (C), Lindholm – Skinner, Rask, Di Giuseppe – Nordstrom, J.Staal (A), Nestrašil – Malone, McClement, Terry

Arizona Coyotes: Lindbäck (Smith) – Stone, Ekman-Larsson (A), Michálek, Dahlbeck, Elliott, Grossman – Boedker, Hanzal (A), Domi – Duclair, Vermette (A), Rieder – Downie, Scott, Martinook – Chipchura, Gordon, Richardson

Rozhodčí: Romasko, Lee – Miller, Racicot