07.12.2015, 02:00 • Rexall Place, Edmonton • Jan Prošek

Tipsport: 2.4 3.6 2.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

1. Anders Nilsson (EDM) 32 zák., 2 gólů, 94,1%
2. Taylor Hall (EDM) 1+1
3. Teddy Purcell (EDM) 1+1 (04:56:16)
Československá stopa v utkání:
Andrej Sekera (EDM) 0+0, 1 střela, čas na ledě 18:29
Domácí tým díky povedené první třetině vyhrává 4:2. Edmonton byl celý zápas aktivnější.

59:00

Poslední minuta.

58:57

Brian Gionta autorem další střela, která mířila na branku domácích.

58:50

Hostujícímu týmu už mnoho času na vyrovnání nezbývá.

58:07

Taylor Hall nepřidá druhou branku, protože minul zařízení.

57:23

Gryba byl rovněž v koncovce nepřesný.

57:05

Domácí Jordan Eberle minul kotouč v dobré střelecké pozici.

56:20

Schultz nedokázal rychlou přihrávkou rozvinout akci Edmontonu.

56:00

Probíhají poslední minuty třetí třetiny.

55:31

Komerční přestávka.

55:15

Střely na branku: 26:30. Buffalo zlepšilo střelbu, je aktivnější, nicméně se mu nedaří skórovat.

54:30

Třetí třetina se blíží do své finální části a domácí stále drží svůj dvoubrankový náskok. Hostům se nedaří vytvořit si tlak v útočném pásmu.

52:55

Nurseho ránu kryje Chad Johnson ve své výstroji,

51:45

Vyloučen Taylor Hall na dvě minuty za nesportovní chování a za stejný prohřešek si jde sednout i Evander Kane.

50:56

Ristolainen se znovu po krátké době dostal do střelecké pozice, která se mu nepovedla podle představ, kotouč mu v rozhodující chvíli uskočil od hole.

4:2

Branky a nahrávky: 10. Purcell (Hall, Draisaitl), 17. Eberle (Nugent-Hopkins), 19. Hall (Draisaitl, Purcell), 38. Gazdic (Lander, Klefbom) – 7. Eichel (Gionta, McGinn), 34. O'Reilly (Bogosian, Colaiacovo)

Edmonton Oilers: Nilsson (Talbot) – Sekera, Nurse, Fayne, Klefbom, Gryba, Schultz – Eberle "A", Draisaitl, Hall "A" – Purcell, Nugent-Hopkins "A", Pakarinen – Korpikoski, Letestu, Hendricks – Gazdic, Lander, Khaira.

Buffalo Sabres: Johnson (Ullmark) – Ristolainen, Gorges "A", Bogosian, Colaiacovo, Franson, McCabe – Reinhart, O'Reilly "A", Kane – McGinn, Eichel, Gionta "C" – Moulson, Girgensons, Larsson – Foligno, Legwand, Deslauriers.

Rozhodčí: Lewis, Sutherland – Knorr, McElman

Diváci: 16 839