07.12.2015, 18:00 • Zimní stadion Šumperk • 31. kolo • Kateřina Glogarová

Tipsport: 2.3 4.1 2.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Nejlepšími hráči utkání byli vyhlášeni:

Salith Šumperk – Aleš Holík.
HC Stadion Litoměřice – Jaroslav Pavelka. (20:20:22)
Je za námi 31. kolo WSM ligy. Litoměřice si ve třetí třetině hlídaly svůj náskok a minutu před koncem se ještě do prázdné klece dokázal trefit Zdeněk Doležal. Konečný stav zápasu je tedy 0:3.

59:50

Berger míjí prázdnou bránu draků.

59:18

Šumperk hraje znovu bez gólmana.

59:18

David Švagrovský (LIT) dostává dvě minuty za vysokou hůl.

58:44

58:44 Zdeněk DOLEŽAL - 0:3

58:44

Litoměřice právě vstřelily branku!
Hosté přeci jen střílí třetí branku. Ondráček přihrál puk na hůl ZDEŇKA DOLEŽALA a ten bez problémů trefuje odkrytou klec domácího celku. Asistence: Martin Ondráček, Petr Beránek.

58:26

Hosté vyhazují kotouč do středního pásma.

58:16

Haasova střela z modré byla hodně nepřesná.

57:36

Kopta měl na holi třetí litoměřický gól, jenže do brány se postavil Prokop a ve skórování mu tak zamezil.

56:58

Zelenka odjíždí na střídačku, Šumperk to zkusí znovu se šesti hráči v poli.

56:38

Zdráhal nahodil puk na Pavelku, ten si ho ponechal ve své lapačce.

55:45

Zdráhal to zkusil ze středního pásma, jeho střela šla ale příliš vysoko.

54:58

Zelenka se vrací zpět do brány.

54:58

54:18

Karel Plášil (LIT) a David Jurík (SUM) oba vyloučeni na dvě minuty za hrubost.

54:12

Vrdlovec nabil puk Drtilovi, jeho střelu Pavelka vyráží.

53:36

Drtilova střela z modré byla nepřesná.

0:3

Branky a nahrávky: 11. Berger (Valášek), 22. Beránek (Ondráček), 59. Doležal (Ondráček, Beránek)

DRACI PARS ŠUMPERK: Zelenka (Svoboda) – Prokop, Holík, Zdráhal, Sedlák, Puzič, Drtil, Bažant – Milfait, Vrdlovec, Fořt – Haas, Půhoný, Moučka – Brunec, Šimun, Jurík – Ostřanský, Šebek, Hroch

HC Stadion Litoměřice: Pavelka (Michajlov) – Šulc, Plášil, Málek, Pavlas, Bílek, Hronek, Piegl – Kalla, Švagrovský, Doležal – Beránek, Nedvídek, Ondráček – Kopta, Berger, Vantuch – Valášek, Racek, Rousek

Rozhodčí: Koziol – Ganger, Hanzlík