Chance liga

HC Slovan Ústí nad Labem – Banes Motor České Budějovice

1:4

konec (1:2, 0:1, 0:1)

07.12.2015, 18:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem, Masarykova 232, Ústí nad Labem-Bukov • 31. kolo • Zdeněk Kamínek ml. (@ZdenekKaminek), Tereza Košťálová

Tipsport: 2.64 4.3 2.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Střetnutí 31. kola WSM Ligy bylo v Ústí nad Labem ve znamení souboje Severočechů a Jihočechů. Do zápasu vstoupily lépe České Budějovice, Slovanu se podařilo do první přestávky snížit na rozdíl jediné branky. Ve druhé a třetí části přidal Motor po jedné brance a odváží si z krajské metropole Ústeckého kraje tři body. Jediný přesný zásah za domácí zaznamenal z trestného střílení Jan Pohl.

Z Ústí nad Labem je to ode mě pro dnešek vše, těším se na počtenou opět někdy příště. Zdeněk Kamínek ml. (20:22:33)
Pozápasové statistiky:

Branky a nahrávky: 18. Pohl z TS – 10. Heřman (Nouza, Zíb), 17. Babka (Kuchejda, Žálčík), 31. Pajič (Květoň, Chovan), 60. Heřman (Pajič, Zíb).
Ofsajdy: 2:1.
Vyhraná vhazování: 25:28 (9:9, 11:8, 5:11).
Nejlepší hráči: Jan Pohl – Rok Pajič.
Nejlepší hráči utkání:

HC Slovan Ústí nad Labem:
Jan Pohl (1+0)
ČEZ Motor České Budějovice: Rok Pajič (1+1)

59:49

Zápas se dohrává za brankou Soukupa. Fanoušci Českých Budějovic oslaví za pomocí pyrotechniky.

59:13

Slovan s brankářem.

59:13

České Budějovice právě vstřelily branku!
Gól do odkryté branky! MARTIN HEŘMAN dovezl kotouč až před prázdnou bránu, odkud se nemýlil. Asistence: Rok Pajič, Lukáš Zíb.