konec (3:0, 0:2, 0:2)

06.12.2015, 17:00 • Veronika Pancuráková (@PancurakovaVer) sk

Tipsport: 3.79 4.5 1.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

60:00

V záverečnej sekunde ešte inkasuje trest 5+DKZ za údery domáci Ježek, ktorý sa chcel pobiť s Češíkom ležiacim na zemi.

59:52

Domáci Vladimír Škoda inkasoval dvojminútový trest za údery, hosťujúci Eduard Šedivý 2+2 minúty za krosček a údery.

59:52

Žilinčania sa ešte natlačili pred brankára Halásza a ten musel teraz výrazne podržať svoj tím. Po strkanici pred košickou svätyňou budú rozhodcovia vylučovať na oboch stranách.

59:06

Oddychováý čas si teraz vyžiadal aj tréner hosťujúcich Košíc.

59:06

59:06 Richard JENČÍK - 3:4

59:06

Košice dali gól!

Hosťujúci hokejisti napokon dokonali svoj obrat a ujímajú sa vedenia! Postaral sa o to RICHARD JENČÍK, ktorý sa predral priamo pred bránku, položil si na zem Tomeka a nechytateľne zakončil do odkrytej časti siete. Asistencia: Juraj Cebák.

58:37

58:37 Jakub SUJA - 3:3

58:37

Košičania využívajú presilovku a vyrovnávajú an 3:3! Postaral sa o to JAKUB SUJA, ktorý sa zaprel v medzikruží a na dvakrát sa mu podarilo trafiť puk, ktorý prepadol až za betóny Tomeka. Asistencie: Jiří Bicek, Eduard Šedivý.

57:50

Domáci tréner si vyžiadal oddychový čas. Žilinčania sa budú ešte 55 sekúnd brániť v trojici proti štyrom Košičanom.

57:50

Žilina sa napokon bude aj tak brániť! Na trestnú lavicu smeruje za zbytočné vyhodenie puku Miroslav Zaťko.

57:27

Pomer síl na ľadovej ploche sa už teraz vyrovná! Hosťujúci Peter Bartoš inkasuje dvojminútový trest za nedovolené bránenie v hre.

57:16

Máme tu vzájomné vylúčenie na oboch stranách. Hosťujúci Matej Češík inkasuje trest za seknutie brankára, domáci Jan Homer za údery. Preislovka Košíc 5 proti 4 pokračuje aj naďalej.

56:53

Tak toto Žilinčanom vôbec nepomôže! Na trestnú lavicu smeruje na dve minúty za hákovanie Matej Valášek.

53:49

Žilinčania to napokon mohli aj využiť! Priamo pred bránku sa dostal Stupka a prudko pálil, na čo musel ďalším zákroko reagovať brankár Halász.

52:20

Žilinčania sa dostali do zaujímavej pozície! Vlci prešli do útoku vo štvorici, pričom proti ním stála iba dvojica obrancov Košíc. Vlci ale svoju možnosť úplne zahodili, keďže vystrelili iba mimo priestoru troch žrdí košickej svätyne.

47:51

Košice sa budú brániť! Na trestnú lavicu odchádza na dve minúty za údery obranca Martin Dudáš.

47:00

Počas prestávky došlo k úprave štatistík pri góloch. Pri druhom presnom zásahu Žiliny si asistenciu pripísal Vladimír Škoda, pri góle Košíc na 1:3 Richard Jenčík.

40:39

Košičania hru rýchlo presunuli na opačnú stranu a aj tam sme videli gólovú šancu. Jenčík tam puk posúval na Lelkeša, ktorý ho ešte zrejme tečoval, ale iba do pozorného Tomeka. Žilinský brankár bol opäť na svojom mieste.

40:22

Žilinčania mohli skórovať vo vlastnom oslabení! Václav Stupka oklamal obranu, obkorčuľoval ju a pálil priamo spred Halásza, no ten nechal betón na ľade a jeho pokus do siete nepustil.

40:11

Žilina sa bude brániť! Na trestnú lavicu smeruje na dve minúty za podrazenie Louis Leblanc.

39:43

Bratská dvojica Hunovcov oklamala súpera a dostala sa do prečíslenia dvoch proti jednému. Robert Huna sa predral pred obranu a zakončoval pod Halászovu ruku, ale pozorný košický gólman ju rýchlo pritiahol k telu a gólu zabránil.

36:29

Žilina sa bude brániť! Na trestnú lavicu odchádza na dve minúty za podrazenie Miroslav Zaťko.

36:22

Mohlo byť vyrovnané! Tomáš Hričina sa teraz v útočnom pásme obtočil okolo obrancu a prudko vypálil, ale jeho strelu zastavila iba horná žrď Tomekovej bránky.

34:31

34:31 Dalibor BORTŇÁK - 3:2

34:31

Oceliari pokračujú v boji o veľký obrat. Druhý gól do žilinskej siete poslal DALIBOR BORTŇÁK, ktorý ostal úplne nepokrytý pri ľavej žrdi Tomekovej svätyne a puk bezproblémovo poslal do siete. Asistencie: Peter Boltun, Dávid Šoltés.

31:41

Košice sa budú musieť brániť! Na trestnú lavicu smeruje na dve minúty za nedovolené bránenie v hre Marek Bartánus.

30:50

30:50 Peter BARTOŠ - 3:1

30:50

Je znížené! Košičania teraz zaskočili súpera, odišli striedať, ale skúsený PETER BARTOŠ ešte na ľadovej ploche ostal a prudkou strelou zamieril presne do pravého horného rohu Tomekovej bránky. Bez asistencií.

16:46

Zmena v bránke hostí. Marcel Melicherčík odchádza na striedačku a medzi tri žrde sa postaví Tomáš Halász.

16:46

16:46 Daniel BREJČÁK - 3:0

16:46

Žilina dala gól!

Domáci hokejisti sa opäť nasťahovali do útočnej tretiny a opäť pridávajú ďalší presný zásah! Gól strelil DANIEL BREJČÁK, ktorý od Richarda Hunu inkasoval prihrávku priamo pred odkrytú časť bránky a so zakončením nemohol mať ani najmenší problém. Asistencia: Richard Huna.

14:20

Žilinčania stále pokračujú vo svojom útočení a mohli pridať aj tretí gól! Melicherčík bol po zákroku mimo svojej bránky, čo chcel využiť Homer, avšak puk sa mu zamotal a proti jedinému zadákovi majstra napokon ani nevystrelil.

11:58

11:58 Rastislav KONEČNÝ - 2:0

11:58

Žilinčania šokovali svojho súpera a pridávajú už druhý presný zásah v tomto stretnutí! Oceliarom vôbec nevyšla prihrávka pri vlastnej bránke, priamo v najnebezpečnejšom priestore dostal puk RASTISLAV KONEČNÝ a so zakončením už nemal problém. Bez asistencií.

10:33

Mohlo byť vyrovnané! Domáca defenzíva teraz neustrážila Tomáša Hrnku, ktorý sa dostal do dobrého nájazdu a vyrútil sa na Tomeka, avšak v rýchlosti napálil puk iba do jeho tela.

08:20

Vlci sa ihneď po skončení Drevenákovho trestu dostali do prečíslenia dvoch proti jednému! Na jeho konci smerovala prihrávka na pravú stranu, kde bol nepokrytý Leblanc, no ten tentokrát zakončil iba do betónu pozorného Melicherčíka.

07:40

Košičania sa napokon dostali do veľkej šance, v ktorej bol ich kapitán Bartánus, no ani ten zoči-voči gólmanovi domáceho celku nepochodil. Tomek zatiaľ predvádza výborný výkon.

06:12

Brániť sa bude aj Žilina! Na trestnú lavicu odchádza na dve minúty za hákovanie Milan Drevenák.

05:35

05:35 Louis LEBLANC - 1:0

05:35

Domáci hokejisti sa napokon do pásma dostali a urobili to tam naozaj výborne! Richard Huna poslal spätnú prihrávku priamo pred bránku, kde ostal nepokrytý LOUIS LEBLANC, ktorému už stačilo puk doraziť iba k ľavej žrdi. Asistencie: Richard Huna, Robert Huna.

04:08

Prvé prerušenie zápasu prinieslo až vylúčenie. Brániť sa budú košickí hokejisti, ktorých za sekanie oslabil Richard Lelkeš.

3:4

Branky a nahrávky: 6. Leblanc (Ri. Huna, Ro. Huna), 12. Konečný, 17. Brejčák (Ri. Huna) – 31. Bartoš, 35. Bortňák (Boltun, Šoltés), 59. Suja (Bicek, Šedivý), 60. Jenčík (Cebák)

MsHK Žilina: Tomek – Zaťko, Brejčák, Novotný, Homer, Kurali, Leško, Makovský, Bajaník – Leblanc, Ro. Huna, Ri. Huna – Stupka, Škoda, Konečný – Drevenák, Ježek, Valášek – Švec, Kolena, Rehák

HC Košice: Melicherčík (17. Halász) – Deyl, Cebák, Macejko, Dudáš, Šedivý, Pavúk, Šoltés – Bartánus, Suja, Bicek – Bartoš, Hrnka, Lelkeš – Jenčík, Češík, Hričina – Bortňák, Boltun, Chovan

Rozhodčí: Stano – Gajan, Gavalier