konec (2:0, 3:0, 2:1)

06.12.2015, 16:00 • 26. kolo • Jan Kousal

Tipsport: 1.43 5.7 5.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Nejlepšími hráči byli vyhlášeni Radek Duda (KVA) a Jakub Valský (LIB). (18:27:32)
Liberec připsal na své konto velmi cenné tři body, když Karlovy Vary přemohl jasným výsledkem 7:1.

60:00

Vlach (LIB) na závěr duelu obdržel dvě minuty za sekání.

59:30

Vlach zakončoval z otočky, Habal byl hodně překvapený, ale dokázal zakročit.

59:11

Plutnar vyrazil dopředu v oslabení, v cestě vpřed ho zastavil ofsajd.

58:24

Tygři se v pohodě brání, Energie má obrovské problémy s přechodem středního pásma.

57:23

Liberecký Vampola (LIB) obdržel menší trest za hákování.

56:05

Rohan vystřelil neskutečný projektil, který se od zadního mantinelu odrazil mezi nohama Lašáka před bránu přesně na hůl Barteka. Ten však trestuhodně minul!

54:49

Hunovo zakončení bekhendem skončilo na výstroji obětavého Jana Výtiska! Takhle se bojuje o zelenou helmu.

54:16

Ťukes mezi libereckými šelmami zakončoval Plutnar. Z takřka ideální pozice ale namířil puk jen přesně do plastronu Vladislava Habala, který má v posledních minutách hodně práce.

53:14

Říha dostal nabito od Birnera! Jeho pokus zápěstím vyrazil gólman Energie do rohu.

51:34

Výtiskova nenápadná rána z levého křídla nadělala Habalovi starosti. Gulaši ale svému brankáři pomohl a vyhodil kotouč z obranné třetiny.

50:32

Bartek z otočky Lašáka nepřekvapil.

49:26

Birner nahodil puk na gólmana Energie, ten ho s potížemi zkrotil nadvakrát.

Michal BULÍŘ - 7:1

48:35

Liberec právě vstřelil branku!
Krásná přesilovková souhra! Krenželok odmítl střeleckou pozici z mezikruží a raději ještě nahrál MICHALU BULÍŘOVI, který se z pravého nemýlil. Habal byl bezmocný. Asistence: Lukáš Krenželok, Branko Radivojevič.

48:07

Ostrostřelec Ševc dnes již poněkolikáté nasměroval tvrdou střelu příklepem jen do zadního mantinelu.

47:26

Energie se dlouhým vyhozením přes všechny čáry dokázala osvobodit.

7:1

Branky a nahrávky: 12. Lakatoš (Stránský), 20. Bulíř (Valský), 23. Říha (Bakoš), 24. Valský (Krenželok, Vampola), 25. Birner (Vampola), 46. Valský (Plutnar, Ševc), 49. Bulíř (Krenželok, Radivojevič) – 42. Duda (Bulík)

Bílí Tygři Liberec: Lašák (Schwarz) – Ševc, Šimek, Říha, Derner, Výtisk (C), Plutnar, Havlín – Lakatoš, Vampola, Birner – Bakoš, Bulíř, Radivojevič – Valský, Jelínek, Krenželok – Ordoš, Stránský, Vlach

HC Energie Karlovy Vary: Závorka (24. Habal) – Bičánek (C), Tomeček, Sičák, Benák, Gulaši, Rodney, Redlihs – Rachůnek, Marosz, Duda – Vachovec, Bulík, Huna – Rohan, Kůs, Bartek – Kohout, Osmík, Gorčík

Rozhodčí: Hribik, Souček – Bláha, Špůr

Diváci: 4 747