2:3

po prodl. (2:0, 0:1, 0:1 - 0:1)

06.12.2015, 17:00 • Martinské hokejové centrum • Daniel Modrovský sk

Tipsport: 2.3 4.1 2.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Stretnutie sa napokon rozhodlo v predĺžení. Trenčín si poradil s Martin 2:3. Góly: 15. Skladaný (Galamboš, Bačik), 17. Varga (Kokavec, Matejka) – 30. Melichárek (Petrovický, Koyš), 45. Hatala (Hudec, Hlinka), 61. Novák (Drgoň, Hatala). (23:02:58)

60:23

Michal Murček (MAR) inkasuje osobný desaťminútový trest za nešportové správanie.

60:23

60:23 NOVÁK - 2:3

60:23

Trenčín dal gól!
Drgoňova strela od modrej. LUKÁŠ NOVÁK pohotovo dopravil puk do bránky a rozhodol tak v predĺžení. Asistencie: Drgoň a Hatala.

60:12

Novák na Drgoňa. Ten ešte vracia puk na modrú.

60:01

Začalo sa predĺženie.
V riadnom hracom čase sa napokon zrodila remíza. Nasledovať bude 5-minútové predĺženie.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

59:36

Nemec na ľavej strane. Chýbali mu centimetre aby zasiahol puk.

59:12

Kokavec pred Hudecom. Domáci sa snažia narušiť rozohrávku súpera hneď v strednom pásme.

58:40

Potrestaná domáca striedačka za príliš veľa hráčov na ľadovej ploche. Trest si odpyká Matej Dírer.

58:25

Skladaného pokus. Ďaleko od bránky.

58:09

Tibor Varga ešte napáda Nechalu. Tretina sa však už akoby len dohrávala.

57:34

Jáchymova strela, ktorú vyrážal Chábera. Videli sme tak príležitosť na domácej strane.