3:2

po prodl. (0:1, 0:0, 2:1 - 1:0)

06.12.2015, 01:00 • Canadian Tire Centre, Ottawa • Michal Muška (@muskamichal)

Tipsport: 2.37 3.74 2.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Skončilo utkání, ve kterém to dlouho s domácí Ottawou vypadalo špatně. Senátory nakonec spasil v poslední minutě střelec posledních týdnů Mike Hoffman, a v prodloužení pak dokonal obrat nezastavitelný Erik Karlsson, který si dnes upevnil první místo v bodování obránců třemi kanadskými body. S konstatováním, že Sens poráží Islanders 3:2 po prodloužení se s Vámi pro dnešek loučím, děkuji za pozornost. (04:01:32)

Ottawa právě vstřelila branku!
Neuvěřitelný kolotoč rozjeli Sens v prodloužení a to, co nedokázal o chvíli dříve proměnit Hoffman, se povedlo domácímu kapitánovi. ERIK KARLSSON dostal v přečíslení dvou na jednoho puk od Bobbyho Ryana a zavěsil. Švéd si tak připisuje už třetí bod v dnešním utkání, které sám rozhoduje.
Asistence: Bobby Ryan.

63:15

Fantastický Halák okradl o téměř jistý gól Hoffmana!

63:06

Hickey minul a do útoku jedou Sens.

62:53

Baileyho rána byla zblokována vysoko nad, vhazovat se bude před Andersonem.

61:50

Zcela sám na Haláka jel Bobby Ryan, slovenský brankář ale souboj vyhrál!

61:35

Střelu Pageaua Halák vyráží, Ryan se ale k dorážce nedostal.

60:33

Rozhodnout mohl Tavares, nedokázal ale zblízka překonat Andersona.

60:25

Karlssonova přihrávka byla příliš rychlá a končí zakázaným uvolněním.

60:01

60 minut hry je za námi, dnešní zápas ale ještě nekončí. Poté, co Senators dokázali vyrovnat v poslední minutě třetí části na 2:2, uvidíme prodloužení.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

HOFFMAN - 2:2

3:2

Branky a nahrávky: 49. Stone (Karlsson), 60. Hoffman (Zibanejad, Karlsson), 64. Karlsson (Ryan) – 2. Martin, 48. Bailey (Grabovskij, Lee)

Ottawa Senators: Anderson (Driedger) – Karlsson, Methot – Cowen, Ceci – Borowiecki, Wideman – Hoffman, Turris, Ryan – Stone, Zibanejad, Prince – Lazar, Pageau, Chiasson – Neil, Smith, Dziurzynski. Trenér: Dave Cameron.

New York Islanders: Halák (Greiss) – Leddy, Hamonic – De Haan, Boychuk – Hickey, Židlický – Nelson, Tavares, Okposo – Lee, Nielsen, Bailey – Kuljomin, Grabovskij, Strome – Martin, Cizikas, Clutterbuck. Trenér: Jack Capuano.

Rozhodčí: Dwyer, Joannette – MacPherson, Murchison