DHL extraliga juniorů

HC Dukla Jihlava – Mountfield HK

1:4

konec (1:1, 0:2, 0:1)

30.10.2015, 18:15 • Horácký zimní stadion, Jihlava • 17. kolo • Tomáš Lysý (@tomaslysy86)

Tipsport: 2.2 4.4 2.33 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

57:09

Jedna z posledních šancí domácích. Nicolas Bureš (HKM) dostává za držení protihráče dvě minuty.

Na vyloučení: 1-5.

52:08

David Košař je vyloučen po tom, co si Pavel Kousal sjel z levé strany před branku a v zakončení byl seknut.

Na vyloučení: 1-4.

46:43

Po delším čase se také vylučuje. Emil Veselý (HKM) je potrestán dvěma minutami za faul kolenem.

Na vyloučení: 1-3.

35:28

Hosté budou moci zvýšit svůj náskok po tom, co David Váňa odchází na trestnou lavici za nedovolené bránění.

Na vyloučení: 1-2.

27:27

Jihlava si zahraje druhou přesilovku v zápase po tom, co za vysokou hůl dostává dvě minuty Martin Matějček.

Na vyloučení: 0-2.

13:12

Ondřej Najman podnikl po pravé straně ukázkový výpad, když jej na pravém kruhu při střele ještě více ukázkově podrazil Tomáš Zahradník (HKM), který dostává dvě minuty.

Na vyloučení: 0-1.

1:4

Branky a nahrávky: 15. Anděl (Pospíchal, Dvořák) – 1. Hofman (Orság), 24. Pilař (Havránek, Krátoška), 32. Hofman (Miškář), 58. Krátoška (F. Veselý)

HC Dukla Jihlava: Kořenář (Brož) – Váňa, Pospíchal, Kadlec, Půža, Vlček, Pražák – Bambula, Dvořák, Balaštík – Dufek, Jícha, Anděl – Kousal, Najman, Peschout – Kolouch, Vala, Ondráček. Trenér: Patrik Augusta

Mountfield HK: F. Veselý (Bechný) – Matějček, Bureš, Lier, Havránek, Veselý, Košař – Krátoška, Pilař, Hnik – Orság, Miškář, Hofman – Matějček, Gančarčík, Moník – Pavlík, Zahradník, Chalupa. Trenér: Aleš Krátoška

Rozhodčí: Kopeček – Kotlík, Zídek