30.10.2015, 01:00 • MTS Centre, Winnipeg • Kryštof Severa (@KrystofSevera)

Tipsport: 2.6 3.6 2.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Marián Hossa (CHI) 0+0, 8 střel, čas na ledě 18:14 (04:07:05)
1. Michael Hutchinson (WPG) 46 zákroků, 1 gól, 97,8%
2. Mark Stuart (WPG) 0+0
3. Bryan Little (WPG) 0+2
Mohli jsme společně sledovat utkání mezi domácími Winnipwg Jets a Chicago Blackhawks. Do vedení se nejdříve dostali hosté, když se v přesilovce prosadil Patrick Kane. Vyrovnání přišlo o sedm minut později, když vyrovnal Blake Wheeler. Skóre se pak měnilo v každé třetině po jedné brance, nejprve ve druhé, když do vedení poslal domácí Andrew Ladd a poté ve třetí, když na 3:1 zvyšoval Mark Scheifele.

59:52

Hutchinson přidržel puk u své tyčky a přerušuje tak hru.

59:44

Zakázané uvolnění Jets, ale troufám si říct, že o rozdělení bodů je dnes již rozhodnuto.

59:31

Oddechový čas pro hosty.

59:31

Ofsajd hostů.

59:23

Dva hráči Jets teď minuli z těžkých pozic prázdnou branku, puk opět na hokejkách hostů.

58:30

Hutchinson opět podržel Jets, ale kotouč stále na holích Blackhawks.

58:05

A znovu Hutchinson proti střele Kanea z mezikruží.

57:54

Fantastický přesun proti Dalymu předvedl Hutchinson a zastavil tak puk v cestě do brány!

57:36

Boj o puk v pravém rohu kluziště.

57:12

Hosté se dostali nepřesnou přihrávkou sami z pásma.

56:20

Andrew Ladd ve veliké příležitosti netrefil prázdnou branku!

55:50

Ladd se snažil dojet vyhození z obranné třetiny, ale neuspěšně kotouč na holích hostí.

3:1

Branky a nahrávky: 9. Wheeler (Little), 26. Ladd (Little, Perreault), 49. Scheifele (Ehlers, Myers) – 2. Kane (Panarin, Seabrook)

Winnipeg Jets: Hutchinson (Pavelec) – Byfuglien, Enstrom, Myers, Chiarot, Stuart "A", Trouba – Ladd "C", Little, Wheeler "A" – Perreault, Scheifele, Ehlers – Burmistrov, Lowry, Stafford – Thorburn, Copp, Petan

Chicago Blackhawks: Crawford (Darling) – Svedberg, Seabrook "A", van Riemsdyk, Hjalmarsson. Daley, Rundblad – Tikhonov, Toews "C", Hossa – Panarin, Anisimov, Kane – Teravainen, Kero, Garbutt – Desjardins, Kruger, Shaw

Rozhodčí: Graham Skilliter, Dave Jackson – Mark Wheler, Brad Kovachik